Sievām par seksīgu seksu

sieva_un_sekssJa tu mūsu blogu apmeklē jau sen, tad par oriģinālo un bezgala interesanto rakstnieku pāri Svetlanu Jermakovu un Leonīdu Žarovu esi jau dzirdējusi un, iespējams, jau pat esi izlasījusi kādu no viņu elektroniskajām grāmatām. Viņi daudz raksta un dalās savā pieredzē par to, kā tad šai trakajā, skrejošajā pasaulē izdzīvot, atrast un saglabāt pašu svarīgāko – draudzību un mīlestību.

Šo autoru padomi vienlīdz noderīgi ir gan tiem un tām, kas vēl nav precējušies, kas ir pavisam jauni un sapņo par pirmo mīlestību, gan tiem, kas kopā jau ne pirmo gadu desmitu un arī tiem, kas savu otru pusīti ir vai nu pazaudējuši vai vēl nav atraduši.

Ja tu esi no tām, kas ir jau pieteikusies Buduars.lv jaunumu saņemšanai, tad tu šorīt jau saņēmi ziņu par to, kas šajās dienās notiek Buduars.lv grāmatplauktā. Bet, ja esi pie mums pirmo reizi, tad gribu arī tev pavēstīt, ka kopš šodienas ir pieejama nupat latviski iztulkotā Svetlanas Jermakovas un Leonīda Žarova e-grāmata „PADOMI TĀM, KURAS VĒLAS APPRECĒTIES. PADOMI PRECĒTAJĀM”.

Bet šovakar, lai tu sajustu Svetlanas attieksmi pret daudzām lietām, spēju būt tiešai un atklātai, izjustu viņas un Leonīda Žarova nostāju, rakstīšanas stilu un sajustu vai tas kā viņi raksta ir tev pieņemams un noderīgs, vēlos tevi iepazīstināt ar Svetlanas Jermakovas domām, frāzēm, pārliecībām par ļoti intīmu tēmu – par sievām un seksu:

 • Nedomā, ka vīrietim labam seksam vajadzīgs tavs manikīrs, pedikīrs, skaista frizūra, make-up un plakans vēders. Viņš tavus trūkumus, drīzāk, pat nepamanīs.
 • Vīrietim nepieciešama tava līdzdalība seksā, tava labsajūta un sajūsma! Bet dažreiz – vienkārši sekss, kā miega zāles.
 • Bieži vien sieviete atsaka vīram tikai tāpēc vien, ka vēlas, lai viss būtu ideāli: gan viņas izskats, gan apstākļi. Viņa it kā uzbudinās pati no sevis, no skaistas situācijas, vides un no sava skaistuma.
 • Ir jāatkārto, ka vīrietim svarīga nevis vide vai apstākļi. Viņam ir svarīgi justies sieva_un_sekssnepieciešamam, iekārotam, viņam svarīgi būt pārliecinātam, ka tu mīli viņu, nevis viņa naudu, stāvokli vai varu.
 • Nav obligāti katru nakti būt kaislīgai. Dažādām sievietēm ir dažāds temperaments. Iespējams, tu spēj baudīt orgasmu vienu reizi desmit dienās, bet šai vienā reizē „izliec” sevi uz visiem 100% , esi atbrīvota, lai pārējās deviņas dienas vīram būtu, ko atcerēties.
 • Ja vīrietis vēlas seksu, bet tu šodien esi gatava tikai „asistēt”, t.i., viņam palīdzēt – tā arī pasaki.
 • Netēlo kaisli un orgasmu! Tie ir meli, bet meli mīlestību grauj. Pat, ja tie nav atmaskoti. Ja vīrietis nojautīs par taviem meliem gultā, viņš neuzticēsies tev arī sadzīvē.
 • Jo ātrāk atradīsi viņa kaisles „podziņu”, jo labāk. Ir vīrieši, kurus seksa laikā uzbudina partneres stāsti par bijušajiem vīriešiem vai viņas seksuālajām fantāzijām, citus uzbudina skaļas elsas, bet citus – klusums. Meklē viņa „podziņu”!
 • Neaprakstāmu baudu vīrietim sniedz sievietes prasme sasprindzināt maksts muskulatūru. Ritmiski tos sasprindzināt un atslābināt nav grūti iemācīties. Trenē šos muskuļus katru dienu.
 • Ir sievietes, kas savu varu pār vīrieti izskaidro ar savu prasmi pārvaldīt trenēto maksts muskulatūru…
 • Nav jābūt vienmēr gatavai kā pionierim. Tieši otrādi, vīrs būs priecīgs, ja būs jāpacīnās, tevi „jāpanāk”, kā tas no dabas ir paredzēts.
 • Dažreiz iniciatore esi pati – vīrietis lepojas, ja sieviete viņu grib.
 • Atrodi pozu, kas, lai sasniegtu orgasmu tev ir visērtākā un nekautrējies, ja tā vienmēr ir viena un tā pati. Bieži vien sievietēm der viena-divas pozas, ne vairāk. Dari tā, kā tev ir ērti! Saki vīrietim, kas viņam jāizdara tavas baudas labā. Pašam viņam tas prātā var neienākt, pat līdz mūža galam.
 • Vislielākā tava kļūda – klusēšana un kautrēšanās. Gulta nav tā vieta, kur jākautrējas.
 • Atceries – ja tu dienā uzvedies kā mīļākā, nevis kā mamma vai priekšniece, vīram radīsies nosacījuma reflekss uz tavu smaržu, uz taviem smiekliem, pieskārieniem, seksīgām notīm tavā balsī…
 • Laimīgi vīri uzbudinās, pat dzirdot sievas balsi pa telefonu…

Iespējams, ka neko jaunu tu neizlasīji, bet iespējams, ka šie atgādinājumi tev bija īstajā brīdī…. Smaidiņš.

CB107728

P.s. Ja arī tu nolemsi iegādāties e-grāmatu „PADOMI TĀM, KURAS VĒLAS APPRECĒTIES. PADOMI PRECĒTAJĀM”, tad zini – ja rodas kādas problēmas (šobrīd šad tad „niķojas” Svetlanas Jermakovas karšu pieņemšanas sistēma un gadās, ka neņem pretīm Mastercard kartes) vai jautājumi, droši raksti man uz: aija@buduars.lv

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata