Kā nopirkt pareizu krūšturi

krūštura iegādeIzrādās, ka lielākā sieviešu daļa  nēsā nepareiza izmēra krūšturus.

Ņemot vērā ikmēneša ciklus, diētas un kopējo organisma novecošanas procesu, neceri, ka pirms diviem gadiem nēsātais izmērs būs tas pats šodien ( vai – ka var nēsāt tik ilgi vienu krūšturi). Pat svara maiņa 2 kg robežās var mainīt tava krūštura izmērus.

Šī informācija tev palīdzēs pareizi veikt mērījumus, lai tu jauno veļas komplektu vai elementu  varētu nopirkt pareizi.

Kā uzzināt vai tev der šobrīd esošais krūšturis?

Ja krūšturis ir mugurpusē pacēlies – tas nozīmē, ka bļodiņas ir pārāk mazas vai pārlieku stingri ir savilktas lencītes.

Priekšpusē krūšturis ir pārlieku stingrs, ja aiz tā nevar ielikt pirkstu. Tas nozīmē, ka tev nepieciešams lielāka izmēra krūšturis.

Bļodiņām jābūt pilnīgi aizpildītām – ja tas tā nav,  tev nepieciešams krūšturis ar mazākām bļodiņām. Ja ir pretēja situācija – krūtis izspiežas no bļodiņām, tev nepieciešams krūšturis ar lielākām bļodiņām vai  vienkārši cits modelis.

Ja metāliskie kauliņi iespiežas krūtīs, tavam krūšturim nepieciešamas lielāka izmēra bļodiņas. Vai arī – tavs krūšturis ir pārāk vecs. Tātad, ir laiks to nomainīt. Tas var nozīmēt arī to, ka krūštura sānu malas ir nepietiekoši platas.sieviešu veļas veikals

Pareizu mērījumu veikšana

Pirmkārt, ir nepieciešami 3 mērījumi – virs krūtīm, zem krūtīm un tieši ap krūtīm. Lai veiktu mērījumu zem krūtīm, tas jādara tieši zem tām. Mērīšanas laikā mērlentu turi nostieptu, bet ne pārāk stingri. Lai iegūtu mērījumu virs krūtīm, nepieciešams veikt mērījumu tieši virs krūtīm, zem rokām.

Ja starpība starp apakšējo mērījumu un augšējo mērījumu ir mazāka par 5 cm, tad mērījums zem krūtīm skaitās tavs krūšu apjoms ( noapaļo rezultātu uz tuvāko pilno ciparu). Ja starpība ir vairāk par 5 cm, pieliec klāt vēl 5 – 7.5 cm pie cipara, kas iegūts izmērot apkārtmēru zem krūtīm, un tu iegūsi krūšu apjomu. Lai iegūtu pilnu krūšu mērījumu , krūšu mērījums ir jāveic vispilnīgākajā krūšu vietā.

Bļodiņu izmērs tiek noteikts saskaņā ar krūšu pilnīgo izmēru un augšējo krūšu izmēru.

Ja starpība starp šiem izmēriem ir  mazāka par 2.5 cm , tad tava krūštura bļodiņu izmērs ir AA, ja 2.5 cm – A; 5 cm – B; 7.5 cm – C; 10 cm – D; 12.5 cm – DD ( vai E ) utt.

Krūšturu iedalījums

Dažāda veida krūšturiem ir dažādas formas. Centies neiegādāties transformējamos krūšturus: kaut arī tie var derēt, bet ļoti reti notiek tā, ka jebkurš variants derēs tavai figūrai.

krūšturis dziļam dekoltē krūšturis bez lencītēm

Krūšturis  ar pilnas bļodiņas formu – tie radīti, lai atbalstītu krūtis un šādi krūšturi vienmēr pārklāj praktiski visas krūtis.

Krūšturi ar pus-bļodiņām – tādi noklāj apmēram 75% no krūts. Tie ir seksīgāki krūšturi, bet pārliecinies, ka tavas krūtis nav „nogrieztas” tieši  caur krūts centru. Un visam jābūt gludam, ja tā nav, iegādājies lielāka izmēra krūšturi.

Krūšturi ar kauliņiem – tādi krūšturi nodrošina labāku krūšu atbalstu.

Krūšturi ar krusteniskām  lencītēm uz muguras –  Tie sastiprinās  priekšpusē vai aizmugurē vai vienkārši tiek uzvilkti pār galvu. Tas ir izplatīts sportiskā tipa krūšturu veids.

krūšturis vasaras tērpiem

Krūšturi ar aizdari ap kaklu – kā var noprast, šim krūšturim aizdare ir ap kaklu, atšķirībā no pārējiem krūšturiem, kuriem lences ir pār pleciem. Šie ir diezgan „atklāti” krūšturi, kurus var nēsāt ar krekliņiem, kuriem arī aizdare ir ap kaklu un arī ar diezgan atvērtiem krekliņiem.

Krūšturi bez  lencītēm  aizmugurē – šos krūšturus nēsā tajos gadījumos, kad ir jāuzvelk kleita vai tērps, kuram ir ļoti atsegta mugurpuse.

Krūšturis bez lencītēm –  šādam krūšturim lencīšu vispār nav.

sieviešu veļaPush-up krūšturi –  krūšturu bļodiņās tiek ielikti papildus ieliktnīši, lai radītu lielāku un pilnīgāku krūšu efektu. Ieliktnītis var būt veidots no tā paša materiāla, no kura krūšturis vai arī no putām vai gēla. Gēla ieliktnīši kļūst arvien populārāki, jo tādejādi tiek iegūts ļoti dabīgs efekts.

Krūšturi ar padziļinātu izgriezumu – tie ir ar vēl dziļāku izgriezumu par pus-bļodiņu krūšturiem. Tie ļauj uzvilkt tērpus ar ļoti dziļu dekoltē.

Krūšturi bērna barošanai – lai ērtāk būtu barot zīdaini, ir speciāli krūšturi ar atsevišķu aizdari uz katras bļodiņas.  Visbiežāk šādi krūšturi ir pilnībā slēgti, lai nodrošinātu krūtīm nepieciešamo papildus atbalstu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata