Ja arī tev nepatīk pareizi brokastot…

Happy Young Couple Having Breakfast Together

Pareizas brokastis – tās noteikti ir garšīgas, bet vissvarīgākais – veselīgas brokastis. Lai gan daži eksperti kategoriski noliedz rīta maltītes lietderību, tomēr mans uzskats un pieredze apstiprina, ka pareizas brokastis ir labi organizētas dienas pamats.

Par brokastu vērtību ir pateikts un uzrakstīts daudz. Piemēram, noteikti esi dzirdējusi slaveno teicienu, kas skan apmēram tā: „Brokastis apēd pati, pusdienās dalies ar draugu, bet vakariņas atdod ienaidniekam.”

Vai arī vēl viena versija, kas piedāvā līdzīgu recepti: „Brokasto, kā karaliene, pusdieno kā princese, bet vakariņo, kā nabags.”

Tā vai citādi, bet veselīgas brokastis IR produktīvas dienas pamats. Bet tām no mums, kuras vēl šaubās – dodu vairākus iemeslus, kāpēc TOMĒR vajadzētu sevi pieradināt pie brokastīm.

Jo par pareizām un veselīgām brokastīm tev pateicīgas būs:

…Smadzenes

Tieši brokastis palīdzēs jūsu personīgajam „datoram” koncentrēties, atcerēties un apstrādāt informāciju. Lai gan tiek uzskatīts, ka ar pilnu vēderu atcerēties ir grūti, atcerēsimies vēl vienu apgalvojumu, ka ar kurkstošu kuņģi koncentrēties nav iespējams.

…Imunitāte

Vienkārši no rītiem brokastojot, mēs stiprinām mūsu organisma aizsargspējas un palielinam tā izturību pret stresu. Manuprāt, tas ir pats svarīgākais arguments par labu brokastīm.

…Tie, kuriem tu esi svarīga

Statistika, kas zina visu, stāsta mums par to, ka cilvēki, kuri no rītiem ēd brokastis, nelaimes gadījumiem ir pakļauti daudz mazāk, un tas nozīmē, ka brokastis spēj saglabāt jūsu tuvinieku sirdsmieru. Lūk, kā izrādās… Smaidiņš

…Stingrā priekšniecība

Rīta maltīte mūsu darba efektivitāti palielina vidēji par vienu trešdaļu, un tas nozīmē, ka brokastis pirms nogurdinošas darba dienas ir vienkārši neaizvietojams pasākums.

… Tava organisma tonuss un enerģija

Veselīgas brokastis ir pareiza uztura pamats, kas ļaus tev saglabāt organismu vajadzīgajā formā. Brokastis iedarbina un līdzsvaro vajadzīgo vielmaiņas procesa ritmu. Es nezinu kā tu, bet, ja es nepaēdu brokastis, es pēc kāda brīža sāku salt.

… Tavs ārējais izskats

Tieši brokastis ir tās, kas palīdz organismam aktīvi cīnīties ar novecošanās procesu, saglabājot mūsu jaunību un skaistumu. Tikai tamdēļ vien ir vērts brokastot… Smaidiņš.

… Tavs garastāvoklis

Tā līmenis ir pilnībā atkarīgs no rīta maltītes atmosfēras. Pareizas un veselīgas brokastis mums spēj radīt labu garastāvokli visai garajai dienai.

Nu vai es tevi pārliecināju?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata