Galvenās kļūdas, kas tiek pieļautas, darbojoties ar krāsām (turpinājums)

apgerba_krasas_nozimeSākums šai publikācijai ir lasāms šeit >>>>.

Bet šodien parunāsim par populārākajām kļūdām, kuras mēs, sievietes, pieļaujam, cenšoties veidot ideālu garderobi. Pārbaudi vai šīs kļūdas nav arī tavējās…

Tikai 2-3 mīļākās krāsas

Garderobi veidojot, daudzas sievietes  tajā droši izmanto tikai dažas spilgtas krāsas un pērk tikai šo krāsu apģērbu un aksesuārus.

Tā rezultātā, garderobe un radītie tēli vienmēr izskatās ļoti līdzīgi un monohromi.

Lai vai cik drēbju būs šādi izveidotā garderobē, apkārtesošajiem veidosies priekšstats, ka sieviete nēsā gandrīz vienus un tos pašus apģērbus. Labi, ja vēl izvēlētās krāsas sievietei piestāv. Bet, ja tā nav?

Orientēšanās uz „svešu” (ne savu) sezonas tipu

Ne reti rodas situācijas, kad sieviete orientējas pavisam uz citu, ne savējo krāsu sezonu (piemēram, viņa to nosaka patstāvīgi, bez stilista palīdzības vai to nepareizi izdara viņas draudzene vai arī viņa nokrāso matus krāsā, kas absolūti neatbilst viņas agrāk noteiktajai sezonai) un joprojām izmanto agrāk ieteiktās rekomendācijas.

Galvenais padoms, ko šādā situācijā varu dot – darbā ar krāsām vislabāk un pareizāk uzticēties profesionālim un izmantot tikai kvalitatīvu informāciju no avotiem, kuru autori ir profesionāļi. Un, protams, – seko savas ārienes izmaiņām (it īpaši, ja esi diezgan krasi mainījusi matu krāsu).

Bezkrāsaina (ahromātiska) garderobe

Tā ir ļoti izplatīta situācija. Daudzas sievietes, veidojot garderobi, orientējas tikai uz bāzes krāsām, pie tam nevis uz tām, kuras varētu aizstāt melno un pelēko krāsu, bet tieši uz šīm, tikko minētajām un, labākajā gadījumā, vēl arī brūno un bēšā. Diezgan skumja aina, vai ne?

bazes_krasas

Tikai nedomājiet, ka šīs krāsas nav jāizmanto. Tieši otrādi, tām garderobē IR jābūt. Bet, kad skapī ir TIKAI melna un pelēka krāsa, spilgtu tēlu izveidot nav no kā. Kāpēc savu garderobi ierobežot 2-3 krāsu rāmjos, ja eksistē tik daudz citu brīnišķīgu bāzes krāsu?!

2b98c32ea40dd5a37b75b62047191e5d         bazes_krasas

bazes_garderobes_piemers

Nesaskaņojamā saskaņošana

Ir arī cita galējība – krāsu pārbagātība vienā tēlā. Te ir jābūt uzmanīgām – krāsu disharmonija var sabojāt pat viskvalitatīvāko un ideālāko komplektu.

„Modernā” sezonas krāsa

Šī kļūda var tikt pieļauta tad, kad sieviete orientējas tikai uz modē esošajām krāsām. Un tas nozīmēs to, ka krāsas (tātad apģērbus) būs jāmaina tiklīdz modē būs jaunas krāsas.

modernas_krasas_ieviesana

Gribu teikt, ka šāda pieeja ir, kā minimums, ļoti neefektīva. Pirmkārt, tie ir lieli naudas tēriņi, jo mode visu laiku mainās. Un, tātad, visas tobrīd modernās lietas līdz nākamai sezonai noveco. Otrkārt, īstais sievietes stils vienmēr sākas ne jau ar modes tendencēm, bet ar viņas individuālajām īpatnībām, dzīves stilu un „rozīnītēm”.

Tāpēc vispirms ir jāorientējas uz personīgajiem dabas dotajiem toņiem (mati, āda, acis) un tikai pēc tam jāsāk piedomāt par aktuālajiem modes sezonas toņiem. Piemēram, katrā jaunā modes sezonā klāt pie savas paletes izvēlēto bāzes un citu toņu krāsām var pievienot 2-3 „modernās” krāsas. Bet tikai tādā gadījumā, ja tās iekļaujas tavā individuālajā krāsu paletē.

84746817_y_9a353f7f

Nu ko, šodien es tev atklāju 2 svarīgas tēmas – pastāstīju, kādas ir priekšrocības, ja mēs darbojamies ar krāsām un kādas ir kļūdas, ja to darām nepareizi. Šī tēma ir ļoti svarīga un tā ir viena no svarīgākajām, kad runa iet par personīgā stila veidošanu. Protams, te ir ļoti daudz nianšu un jāzina ne tikai tas, bet sākt tu vari jau tūlīt pat, ielūkojoties šajā notikušo garderobes veidošanas vebināru afišā >>>>>> un izvēloties vispirms tos vebinārus, kuru studēšana un to tēmas Tev šobrīd ir vissvarīgākās.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata