Daži gaumīga manikīra noslēpumi

 

manikirs (10)Daudzas sievietes savu tēlu nevar iedomāties pabeigtu bez akurāti un moderni veidota manikīra.

Tas, protams, nav obligāts tēla veidošanas atribūts, bet tu man piekritīsi – manikīrs, it sevišķi tām no mums, kas to nepielieto ikdienā, vienmēr ir mazi svētki. Pie tam jebkurā gadījumā lielākajai sieviešu daļai svaigs, akurāts un gaumīgs manikīrs noteikti uzlabos garastāvokli vienmēr.

Kāda dod priekšroku skaistuma salonos pieaudzētiem nagiem, bet kāda to, protams, brīnišķīgi iemanās ar laiku izdarīt arī pati.

Nagu lakas, nagu laku pamatbāzes, balināšanas un nagu stiprināšanas līdzekļi sajūsmina katru sievieti. Jo ne velti skaista manikīra cienītājām pastāv arī nagu laku trendi.

Tās ir kādas konkrētas firmas un toņa nagu lakas. Starp luksusa nagu lakām visvairāk leģendas klajā laidusi ir Chanel firma – jebkuras šīs firmas sezonas make-up kolekcijā noteikti tiek iekļauta arī limitēta daudzuma kāda toņa nagu laka.

Chanel-manikira_Trends_pavasaris_2014

Par trendu nagu laka kļūst tad, ja ražotājam ir izdevies radīt unikālu sastāvu, kas produktu padara atšķirīgu no agrāk jau radītajiem vai esošajiem tirgū.

Kādai par interesantām var likties nagu lakas, kurām ir sava vēsture vai izcelsmes stāsts. Piemēram, tāda kā slavenās firmas Illamasqua nagu laka Raindrops (tulkojumā – lietus lāses), kas tika radīta konkursa rezultātā, kurā tika piedāvāts pastāstīt par savu sapņu laku. Bet pēc tam kompānija kādu no šiem sapņiem padarīja par reālu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Illamasqua Raindrops_manikirsroza-raindrops

Par deficītu laku padara arī limitēta tirāža. Arī nagu lakas krāsai jābūt interesantai, jo, ja krāsa būs banāla un būs atrodama uz katra stūra, lietotājām tā nebūs interesanta. Savukārt, ražošanā vairs neesoša, deficītas krāsas nagu laka aizrautīgai kolekcionārei ir īsts atradums. Vienvārdsakot – lai kļūtu par leģendu, lakai jābūt grūti dabūjamai un efektīgai.

 

Nagu laku veidi

Par krēmveidīgajām sauc lakas, kurām piemīt blīva tekstūra un laba pigmentācija. Bieži vien šādu laku pietiek uzklāt tikai vienu reizi un pat šādā gadījumā klājums būs necaurspīdīgs.

Želejveidīgās nagu lakas rada daudz vieglāka, „gaisīgāka” klājuma efektu.

Gliteri – tie ir spīdumi, kas nagu lakai tiek pievienoti skaista efekta radīšanai. Gliteri var būt gan rupjāki, gan smalkāki, spīdīgi un matēti.

manikirs (6)

Šimmeri – pēc būtības tie ir tie paši, mums zināmie, perlamutri, kas liek nagu lakai vizuļot un spīdēt, tikai tie ir dažāda maluma.

 

Kā veidot pareizu manikīru, kas piestāv tērpam

Galvenais manikīra uzdevums ir panākt to, lai tas ideāli papildinātu tēlu, neizskatītos „svešs” un neiederīgs. Uz ko tad būtu šādā gadījumā jākoncentrējas?

Viena no izplatītākajām kļūdām – izvēlēties nagu lakas krāsu, kas sakrīt ar tērpa toni. Jo, ja tu ar šādu manikīru apsēdīsies un noliksi rokas uz ceļgaliem vai arī vienkārši tās turēsi nolaistas gar sāniem, radīsies iespaids, ka nagu tev nemaz nav!

manikirs (5) manikirs (11)manikirs (7)

Tie vienkārši saplūdīs ar tērpu. Tāpēc ir svarīgi, lai nagu lakas krāsa un kleita atšķirtos. Ja ļoti nepieciešams manikīra dizainu pieskaņot tērpam, pamēģini manikīru, kas no kleitas atšķiras vismaz par vienu toni – ir nedaudz gaišāks vai tumšāks.

manikirs (4)

Manikīru var pieskaņot arī aksesuāru krāsai. Piemēram, pie zilas kleitas ar melnu jostu, piestāvēs melns manikīrs, bet ne zils. Manikīrs var būt arī somiņas, lakatiņa vai citu aksesuāru krāsā. Ja kleita nav vienkrāsaina, bet gan ar ornamentiem, manikīram var izmantot vienu no auduma raksta krāsām.

manikirs (3)manikirs (8)manikirs (16)manikirs (22)

Vēl viens ideāla manikīra iegūšanas paņēmiens – piemeklēt nagu lakas toni saskaņā ar ādas tipu vai matu krāsu. Siltajam ādas tonim piestāvēs siltā krāsu palete, bet vēsajam, protams, vēsā.

manikirs (13)manikirs (21)manikirs (15)

Vēl viens brīnišķīgs efektīga manikīra izveidošanas paņēmiens –izmantot ahromātiskās krāsas. Īsāk sakot – izmantot melni-balti-pelēko krāsu gammu. Tāds dizains, kaut arī ir askētisks, tomēr vienmēr izskatīsies efektīgi.

manikirs_2014 (2)manikirs_2014 (3)manikirs_2014 (4)manikirs_2014 (5)manikirs_2014 (6)manikirs_2014 (7)manikirs_2014 (9)manikirs_2014

Un vēl viens noteikums – viss ir labs, bet ar mēru. Eleganti izskatīsies viens akcents, bet ne desmit. Sarežģīts nagu dizains labāk izskatīsies pie vienkrāsaina un „mierīga” tērpa. manikirs (19)

Un otrādi – spilgtu kleitu ar „kliedzoša” raksta audumu labāk papildināt ar vienkrāsainu manikīru.

manikirs (2)

Veidojot uz nagiem rakstu, vispareizāk izmantot maksimāli četras krāsas, jo citādi no attāluma tas viss izskatīsies pēc netīra krāsu maisījuma. Un vēl viens speciālistu ieteikums: labāk izdarīt uzkrītošu dizainu uz diviem nagiem, nekā uz visiem desmit.

Ja, lai veidotu nagu dizainu, izmantosim šīs zināšanas, vai to darīsim, kaut vai izvēloties nagu lakas toni, varēsim izveidot maksimāli harmonisku un izsmalcinātu tēlu, kas piestāvēs jebkuram tērpam – gan kleitai, gan kostīmam.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata