Brošas atgriežas ar triumfu

ka_nesat_brosas_2012-2013.gados (3)Nav godīgi, ja tāds daudzfunkcionāls, stilīgs un pievilcīgs aksesuārs, kā broša, vairāku gadu garumā tika piemirsts – tā nolēma modes dizaineri un darīja visu, lai mūsdienu modes dāmas šo rotājumu atkal spētu gan novērtēt, gan iemīlēt.

Par šīs jomas pionieri kļuva Chanel modes nams, savās modes skatēs demonstrējot svārkus, kas rotāti ar skaistām brošām. Šī ideja iepatikās arī citiem modes namiem un šobrīd šos aksesuārus uz šova biznesa, slavenu politisko darbinieču un citu elites pārstāvju apģērba var pamanīt diezgan regulāri.

Svarīgi zināt, ka šodien brošas tiek nēsātas pavisam ne tā, kā pirms dažiem gadu desmitiem, kad masīvas brošas tika stiprinātas pie atlokiem, bet mazās – uz pleca. Šodien brošas varam pamanīt visnegaidītākajās vietās: pie jostas, uz somas, biksēm, svārkiem, cepurēm, šallēm, vējjakām, apakšveļas, kāzu pušķiem utt.

ka_nesat_brosas (10)ka_nesat_brosas (11)ka_nesat_brosas (12)

Tomēr tradicionālos šī aksesuāra nēsāšanas paņēmienus neviens nav atcēlis.

Ja runājam par brošu dizainu, joprojām aktuāla ir tradicionālā ziedu tematika, kurai klāt nākuši arī animālistiskie motīvi. Ja šādas brošas iederas elegantas dāmas garderobē, tad jaunai meitenei dizaineri piedāvā izvēlēties abstraktas un dažādas oriģinālas formas brošas: jautras, ironiskas, dažreiz epatāžas.

brosu_dazadiba_2012_2013

Retro stila brošas šobrīd ir visaktuālākās. Piemēram, broša ordeņa Maltas krusta vai medaļas izskatā. Tikpat aktuālas ir dažādas hand made brošas.

brosa_roku_darbs (2)brosa_roku_darbsbrosa_roku_darbs (3)

Neskatoties uz šādu demokrātiskumu, tomēr pastāv arī daži kopējie brošu nēsāšanas noteikumi: liela auguma sievietēm ir jāizvēlas apaļīgas formas brošas, bet slaidas dāmas var izvēlēties jebkuras formas.

ka_nesat_brosas (16)ka_nesat_brosas (8)SPL386949_001ka_nesat_brosas (21)ka_nesat_brosaska_nesat_brosaska_nesat_brosas (22)ka_nesat_brosas_2012-2013.gados

Ļoti interesanti izskatīsies broša, kuras dizains sasaucas ar somiņas vai apavu dizainu. Brošas, kas izgatavotas no tekstilmateriāla, labāk stiprināt tuvāk tai ķermeņa daļai, kuru tu vēlētos izcelt (piemēram, broša uz pleca uzmanību pievērsīs krūšu formai).

ka_nesat_brosas (5)

Jāņem vērā tas, ka brošai nav jāsaplūst ar apģērba auduma struktūru un krāsu, jo šai gadījumā to neviens nepamanīs. Nav vērts censties saskaņot brošu ar apģērbu, uz kura arī bez šī aksesuāra ir daudz spīdīgu un spilgtu detaļu: broša šai gadījumā ir absolūti lieka.

ka_nesat_brosas (9)ka_nesat_brosas (15)ka_nesat_brosas (20)ka_nesat_brosas (17)

Pastāv arī brošu saskaņošanas likums ar citiem aksesuāriem. Ja tu vēlies izmantot brošu, nav ieteicams savu tēlu papildināt vēl ar krellēm uz kakla vai citiem acīs krītošiem aksesuāriem šai zonā. Šāda tuva „kaimiņu būšana” tavu tēlu padarīs pārāk pretenciozu un pat vulgāru. Atceries, ka brošas vislabāk izskatās uz vienkārša, lietišķa, lakoniska apģērba, tērpu padarot stilīgāku un akcentējot tavu individualitāti.

ka_nesat_brosas (4)ka_nesat_brosas (7)

Ja vēlies izmantot vairākas brošas vienlaikus, meklē tādas, kas saistītas ar kādu vienu tematiku, piemēram, ziedu vai abstrakto. Jau iepriekš izdomā kāda broša piestāvēs tavam stila, figūrai un sejas līnijām.

ka_nesat_brosas (2)ka_nesat_brosas (14)

Un vēl – izvēloties brošas ir vērts pievērst uzmanību to pagatavošanas kvalitātei. Pārbaudi brosu_dazadiba_2012_2013 (4)cik droši piestiprinātas ir brošas detaļas, vai darbojas stiprinājuma mehānisms utt. Tu taču nevēlies, lai tavs stilīgais aksesuārs salūztu vai pazustu visnepiemērotākajā brīdī?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Rūta

  Vai, Aija, kāds prieks, ka atgriežas brošas ! Ir nedaudz iekrājušās un cik jauki, ka varēs valkāt!

   
   
   
 • Kartējo reizi nopriecājos par Anglijas karalieni.Brošai tomēr runā cena un materials. Man būs fantazijas ziediņš lakatiņs/tamborēts/,šallīte ut.t Un es pati labā garastāvoklī

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata