Atbild buduars.lv vebināru vadītāji

 

129825915Nu jau nedaudz vairāk kā pusgadu Buduars.lv  organizē vebinārus – video nodarbības.

Šie pasākumi notiek interneta vidē, un ir pieejami katrai un katram jebkurā pasaules malā, ja vien šajā laikā, kad notiek videokonferences, ir piekļuve internetam.

 

Dalībnieki, kas izvēlas konkrētu tēmu, kura šķiet nepieciešama un interesanta, piesakās un, ja vebinārs ir maksas, veic apmaksu un, kad apmaksa ir veikta, tad savā e-pastā saņem vebināra piekļuves saiti, uz kuras uzspiežot nokļūst vebināru istabā – virtuālajā telpā, kur dzird un redz visu, kas notiek, tiek stāstīts un rādīts, var paši uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt tūlītējas atbildes no vebināra vadītāja. Tā ir ne tikai iespēja uzzināt vai apgūt ko jaunu, bet arī satikties ar citām vienaudzēm un, kā jokojāmies kādā vebinārā – pačalot šajā buduāra stūrītī Smaidiņš.

Šo lielisko iespēju ir izmantojušas jau gandrīz tūkstotis sieviešu un arvien jaunas un jaunas dalībnieces gan no Latvijas, gan ārzemēm atrod ceļu pie mums, aicina līdzi savas draudzenes un raksta mums pateicības pilnas vēstules par šādu iespēju pilnveidoties un saņemt sev vērtīgu informāciju, netērējot ne lielus laika, ne naudas resursus.

Šodien esmu uzaicinājusi uz nelielu sarunu vairākas mūsu vebināru vadītājas, kuras tieši šobrīd vada Buduars.lv vebināru ciklus – ekspertes katru savā jomā: dietoloģi Lolitu Neimani, Dabiskas redzes atjaunošanas skolotāju Viju Bušu un personīgās izaugsmes treneri Lailu Zariņu.

 

Jautājums Lolitai Neimanei:

Mēs ļoti daudz runājam par diētām, pareizu un nepareizu ēšanu, par atslodzes dienām unLolita_neimane brīžam esam apjukušas visā informācijas pārpilnībā. Sakiet, lūdzu, Lolita, kas tomēr jūsuprāt ir pats, pats noteicošais, lai sieviete savos labākajos gados spētu izskatīties lieliski un nenēsātu līdzi liekos kilogramus? Kāda ir tieši Lolitas Neimanes – jūsējā recepte vai ieteikumi, kas noderētu katrai sievietei?

Atbild dietoloģe Lolita Neimane:

Viens no iemesliem, kādēļ mēdzam kļūt pilnīgāki, – neprotam ieklausīties sava organisma signālos. Tie, kas ziņo par ēdiena un ūdens nepieciešamību, ir gandrīz vienādi, tādēļ nereti organisma lūgumu pēc ūdens uztveram kā prasību pēc ēdiena un enerģijas, tad kaut ko apēdam, tādējādi vēl vairāk atūdeņojot organismu un veicinot jaunu tauku nogulsnēšanos.

Ar gadiem vielmaiņas aktivitāte mazinās, turklāt dzīvesveids kļūst arvien mazkustīgāks, tāpēc sievietes gados svarā mēdz pieņemties straujāk. Pats galvenais ir nomierināt gan sevi, gan savu apetīti, un te nu palīdzēs glāze ūdens pirms katras ēdienreizes. Ūdens palīdz mazināt apetīti un neviļus iemāca ēst mazāk.

Liekais svars visbiežāk (ja neminam ģenētiku, veselības traucējumus u. tml.) ir vēl viena iemesla dēļ – cilvēks apēd vairāk nekā „sadedzina”. Ja tiek strādāts fizisks darbs, jāēd, protams, krietni vairāk. Taču, īpaši pilsētā, lielākā daļa no mums strādā mazkustīgu darbu. Ļoti daudzi sēž pie galda, ripinās ar krēslu pa telpu, mums ir mobilie tālruņi, pultis, lifti – viss, lai mēs ļoti maz tērētu enerģiju. Taču, kad sākam ēst, to aizmirstam, jo kārdinošu ēdienu ir ļoti daudz.

Mums jāiemācās saprast kā tērēt savu enerģiju, jo, pie mazkustīga dzīvesveida un palielināta pārtikas patēriņa, neizbēgami liekais svars būs klāt. Ir tik daudz iespēju, atliek tikai izvēlēties to, kas katrai šķiet patīkamāka: nūjošana, trenažieru zāle, pastaigas, riteņbraukšana, peldēšana vai rīta vingrošana.

Jau no mazotnes bērniem vajadzētu iemācīt zināšanas par veselīgu pārtiku, taču diemžēl skolās Veselības mācības ieviešana netiek atbalstīta. Mēs ļoti maz zinām par produktu uzturvērtību, un tādēļ nesekojam līdzi tam, ko un no kā gatavojam, kas dotu mūsu organismam spēku, veselību un neuzkrātos kā liekais svars.

Uzzināt vairāk un pieteikties vebināram >>>.

 

Jautājums Vijai Bušai:

Vija_BusaLatvijā dabiskas redzes atjaunošana nav populāra, taču citur pasaulē tūkstošiem cilvēku ir uzlabojuši vai pat pilnībā atjaunojuši redzi ar šīs metodes palīdzību.

Esmu pārliecināta, ka, ja cilvēks ar redzes problēmām nolemj cītīgi veikt vingrinājumus, ko iesaka dabiskas redzes atjaunošanas metode, tad tiešām sasniedz labus rezultātus. Vai ir kāds īpašs gadījums vai pat vairāki Jūsu praksē, ko gribētos pieminēt?


Atbild Dabiskas redzes atjaunošanas skolotāja Vija Buša:

Man pašai īpašs ir katrs gadījums, kad kāds kaut uz mazu brīdi ir ieguvis skaidru redzi. Esmu uzklausījusi daudz tādu stāstu, kad pēc palminga pēkšņi cilvēks redz tik skaidri, ka netic pats savām acīm. Bet jau pēc brīža prāts „aizver” šo redzi, jo mēs taču zinām, ka nevaram skaidri saredzēt… Faktiski šis īsais mirklis ir pierādījums tam, ka zemapziņa glabā skaidras redzes spēju, mums tikai jāiemācās to atmodināt. Es jūtos bezgala gandarīta, kad kāds stāsta, ka glaukoma sāk pazust, redze pamazām atjaunojas, asinsspiediens un acs spiediens samazinājies.

Bet īpaši gribu pastāstīt par kādu sievieti (65), nosauksim viņu par Rebeku, kura bija nēsājusi brilles jau kopš 11 gadu vecuma. Gadiem ejot, brilles nācās iegādāties arvien stiprākas, beidzot tika iegādātas progresīvās brilles, kas nodrošina ērtu skatīšanos jebkurā attālumā un tāpēc tiek nēsātas visā dienas garumā.

Kad uzsākām dabiskas redzes atjaunošanas kursu, Rebeka bija tikko iegādājusies ļoti skaistas, modernas un dārgas brilles, mīnus 3.5 dioptrijas (tuvredzība), ar astigmātisma korekciju. Lēmums par redzes atjaunošanu bija ciets un nemainīgs – brilles uz plaukta un aiziet! Neviena brilles nav vērtīgākas par dabisku, skaidru redzi!Un tā Rebeka sāka… Viņa nopirka tirgū pavisam lētas un vienkāršas, bet vājākas brilles, lai tās būtu pie rokas, ejot pa ielu krēslainā laikā vai tumsā.

Kad tālredzīgs cilvēks noņem brilles un sāk skatīties uz pasauli sev apkārt, viņš izskatās diezgan bezpalīdzīgs – acis lielas, skatiens nedrošs, nemirkšķina, sejā un visā ķermenī sasprindzinājums. Bija gadījumi, kad Rebeka nepazina savus paziņas, kas nāca pretī pa ielu. Bet viņa nepadevās – turpināja veikt vingrinājumus un dzīvot bez brillēm, uzliekot vājās brilles tikai galējas nepieciešamības gadījumos.

Rebekas ticība un pārliecība bija nelokāma, un tas deva spēku nepadoties. Viņa bieži man stāstīja par to, kā veic vingrinājumus, kas notiek ar redzi, ko un kā vēl darīt. Viņa tiešām ļoti cītīgi katru dienu darīja visu, ko nodarbībās apguvām.

Ir pagājis gads un 4 mēneši. Rebeka visur dodas bez brillēm, paņemot līdzi kabatā vājās brilles tikai tad, ja dodas, piemēram, uz teātri, bet parasti viņa brilles arī tur neuzliek. Ikdienā viņas redze tālumā ir dažāda – tā ļoti atkarīga no apgaismojuma un arī – no pašas noskaņojuma. Reizēm viss tālumā ir saskatāms tik skaidri, ka labāk vairs nevar būt. Tas nostiprina Rebekas pārliecību un mudina turpināt vingrinājumus. Kad viņai jautāju – vai viņa nenožēlo un vai nav vēlēšanās atgriezties pie brillēm, atbilde ir nešaubīga – nekādā gadījumā!

Uzzināt vairāk un pieteikties vebināram >>>.

 

Jautājums Lailai Zariņai:

Mūsu nākošā vebināra tēma ir „SOLI PA SOLIM UZ MĒRĶI. Mācīsimies Pareizi IzvirzītLaila_Zarina un Sasniegt Mērķus”.Šajā vebinārā saruna būs arī par jautājumu uzdošanas mākslu – kā tos pareizi sev uzdot, lai tie veicinātu mūsu attīstību, nevis tieši otrādi – bloķētu. Pastāsti lūdzu mazliet detalizētāk par šo metodi.

Atbild personīgās izaugsmes trenere, koučs Laila Zariņa:

Reizēm mēs meklējam atbildes pat neuzdodot sev jautājumus: “Aizej tur, nezin kur … Atnes to, nezin ko … Sasniedz… ko?” Tāpēc mācīsimies kā mēs varam uzdot sev jautājumus, lai tie sniegtu patiesu gandarījumu atbildes meklēšanā, lai atbilžu varianti būtu vairāki un patīkami iedvesmojoši … ar reāli izdarāmiem soļiem. Bieži vien mūsu atbilde ir pašā jautājumā un jautāšanas procesā.

Liela daļa cilvēku ierobežo savas iespējas piedzīvot dzīvi krāsainu un pilnasinīgu, jo ir izvēlējušies cita cilvēka etalona dzīvi, salīdzina sevi ar citiem. Es vienmēr savas klientes atbalstu sava unikālā dzīves modeļa meklējumos caur savām patiesām vērtībām un dzīves uzdevumu. Jo visām mums, neatkarīgi no vecuma, tautības vai ticības, vēlme ir viena – BŪT LAIMĪGĀM.

Uzzināt vairāk un pieteikties vebināram >>>.

Uz tikšanos vebināros,

Sarmīte

Interesanti raksti :

 •   Tu beidzot esi sakrājusi naudu un iegādājusies jaunas, skaistas un ļoti dārgas brilles. Tās tev lieliski piestāv, padara seju izteiksmīgāk ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Beidzot ir novadīts sen plānotais un daudzām mūsu bloga apmeklētājām ļoti svarīgais vebinārs, kurš bija domāts visiem, kas vēlas pasūtīt H ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata