Filma „Padre Pio”

Filmas nosaukums: Padre Pio (2000.gads)

Tā ir biogrāfiskā drāma, vēsturiska filma par tēvu Pio. Filma veidota pēc reālu notikumu motīviem.

Lieliska filma, par lielisku cilvēku, un viņa lielo garīgo varoņdarbu.

Šajā brīdī nav svarīgi kādu ticību tu pārstāvi un vai vispār pārstāvi. Tici – šī filma IR tā vērta, lai to noskatītos un pārdomātu redzēto.

Filmu var noskatīties youtube kanālā:

Filmas 1.daļa

Filmas 2.daļa

****************************


Filma: Džuzeppe Moskati: dziedinošā mīlestība (Giuseppe Moscati)

Tādi cilvēki kā svētais Džuzeppe Moskati dzimst tikai reizi vairākos gadsimtos. Šis cilvēks izmantoja savu ārsta profesiju, lai slimo un pēc garīgās barības slāpstošo vidū  izplatītu kristietību. Visu mūžu viņš deklarēja, ka galvenais spēks ir mīlestība. Viņš apgalvoja, ka pat vienkārša līdzjūtība slimo izārstēs ātrāk, nekā vienaldzīga ārsta pienākumu izpilde un to mācīt centās arī saviem skolniekiem. Viņs prata mīlēt un prata piedot…

Par svēto Džuzeppe Moskati (1880-1927) tika kanonizēts 1987.gadā. Filmā tas netiek atspoguļots, bet šis cilvēks bija ticīgs visu mūžu, katru dienu lūdzās un apmeklēja baznīcu.

Zemāk ir vārdi (mans tulkojums), kas izskan filmā:

„Dzīve ir mirklis. Gods, triumfs, bagātība un zinātne – tas viss ir pārejošs. Visi dzīves kārdinājumi pazūd. Paliek tikai mūžīga mīlestība – katra laba darba cēlonis. Mīlestība, kas pārdzīvo mūs. Jo mīlestība – ir Dievs. Galvenais – mīli Patiesību. Esi, kas tu esi: bez izlikšanās, bez bailēm un bez atskatīšanās. Ja patiesības maksa ir vajāšanas – pieņem tās, ja tās ir ciešanas – panes tās. Ja Patiesības dēļ tev ir jāupurē sevi un savu dzīvību – esi stiprs šai upurēšanās brīdī. Nāve – tās nav beigas, bet sākums”.

Filmas 1.sērija.

Filmas 2.sērija

Uz tikšanos tepatās,

Aija

 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata