Sveika! Mani sauc Vineta.

Viss sākās kādā skaistā Kurzemes muižā. Tad nāca Jelgavas Mežu fakultāte, vēl pēc brīža ainavu dizains un tam visam pa vidu astroloģija. Kamdēļ tas viss kopā? Šķiet tamdēļ, ka dārzu nevar ierīkot tikai matemātiski, tehniski “ierasējot’’ teritorijā. Dārzs ir jājūt, jāsaprot. Kā Dabā, tā Dārzā  jāiet ar cieņu pret vidi, kura apkārt. Vidi, kura veido mūs un atļauj arī mums nedaudz izpausties.

Dārza pasaulē parunāsim par DĀRZU.  Par  dārzu –  aiz loga. Par  dārzu – uz balkona, jumta, terases, loga, kur vien vēlies. Par dārzu Tavai veselībai un to, lai Tavs dārzs būtu vesels. Jā, arī par dārzu svešumā – kā ceļojumos, tā vienkārši, ja gadās aizķerties citā zemē ilgāk…

Jā, un vēl – man patīk, ja  izdodas atrast lietas, vietas, augus un noskaņas, ar kurām var savu vidi padarīt patīkamu, pozitīvu un harmonisku. Tagad ar to visu dalos arī ar Tevi!

Uz tikšanos tepatās,

Vineta

P.s. Ja tev man kas sakāms vai jautājams, droši raksti uz e-pastu: labavide12@gmail.com

Aicinu ciemos arī uz manu blogu: labavide.lv

——-

P.s. No Aijas: Esmu ļoti priecīga, ka mūsu bloga veidošanā no šīs dienas piedalīsies vēl viena sieviete visskaistākajos gados. Mēs iepazināmies caur šo blogu, satikāmies un mums radās daudz jauku ideju un plānu! Vēlos uzlikt viņai pienākošos „uzplečus” :). Vineta to kautrējās darīt, tāpēc to izdarīšu es.

Un tā –  par Vinetu Radziņu nedaudz vairāk. Šī jaukā, šarmantā sieviete prot fantastiskas lietas un ir sava aroda lietpratēja – viņa veido, projektē, labiekārto teritorijas sākot no maza balkoniņa un pat kapu kopiņas (arī te ainavu dizainerim ir ko darīt) līdz pat vairāku hektāru parkiem. Valmieras pilsētas Dzirnavu ezeriņa promenāde, Ārstniecības-Garšaugu dārzs Valmieras muzeja teritorijā, Sokrāta tautskolas dabas stihiju dārzs – tie visi ir Vinetas darbi. Un, protams, privātie pasūtījumi – gan lieli, gan pavisam mazi.

Vineta ir mūžīgā ceļotāja un jaunā meklētāja, tāpēc regulāri apmeklē starptautiskas dārzam un ainavu dizainam veltītas meses un šovus. Pagājušajā gadā kopā ar ‘Latvijas Valsts Mežiem” piedalījās Ziedu ballē Rīgas botāniskajā dārzā un Ziedu dienās Ventspilī.

Vineta ir publicējusies žurnālos Deko, Dārzs un Drava, Ievas Māja un Mistērija.

 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata