5 eko-nagu laku brendi

eko_nagu_lakasPar laimi daudziem planētas iedzīvotājiem veselīgs un videi draudzīgs dzīves veids ir kļuvis par īstu trendu. Pareizs uzturs, harmonija ar dabu, un, protams, organiskā kosmētika pakāpeniski aizstāj sliktus ieradumus, maina patērētāju attieksmi pret vidi un rūpnieciskajām ķimikālijām.

Pat nagu lakas, kuras, varētu šķist, neiespējami iedomāties bez konservantiem un šķīdinātājiem, sāk ražot ar marķējumiem “3-free» un «5-free», kas nozīmē, ka tajās nav formaldehīda, toluola, dibutilftalāta un citu veselībai kaitīgu vielu.

Interesanti, ka ideja ražot videi draudzīgu nagu laku pirmo reizi ienāca prātā grūtniecei, jo tieši šādā periodā izmantot parastās lakas ir īpaši kaitīgi, bet skaistai sievietei gribas būt vienmēr.

Izrādās, ka “zaļās” nagu lakas izgudrotāja ir krievu emigrante Zoya Reyzis, kura kopā ar savu vīru ķīmiķi ASV atvēra nelielu skaistumkopšanas salonu.

zoya_nagu_lakaGrūtniecības laikā Zoya lūdza vīram izdomāt drošu nagu lakas sastāvu, kuru viņa varētu izmantot visus 9 grūtniecības mēnešus.

Zoya_nagu_lakas

Tā radās pasaulē pirmās netoksiskās zīmola ZOYA nagu lakas. Šodien šī zīmola krāsu paletē ir 400 dažādu toņu noturīgas un ātri žūstošas nagu lakas.

P.s. Sakarā ar to, ka Latvijā eko nagu lakas gandrīz vēl nekur nav pieejamas, es tekstā esmu norādījusi kur dažas no tām var iegādāties, iepērkoties internetā.

Diezgan plaša ZOYA nagu laku izvēle ir šajā vietnē >>>.

Zoya_nagu_laka (3)Zoya_nagu_laka (2)

Un tas nav vienīgais bio nagu laku zīmols, kas ir dzimis, pateicoties interesantai savas radītājas dzīves situācijai.

Arī francūziete Kartika Luyet karu ķīmiskajām vielām pieteica grūtniecības laikā. Tā rezultātā radās plaukstošs, dabīgās nagu lakas ražojošs zīmols KURE BAZAAR.

kure-bazaar_nagu_laka (2)

Šī brenda nagu lakas bieži vien rotā Paris Fashion Week modeļu un tādu slavenību, kā, piemēram, Jessica Alba un Charlize Theron rokas.

kure-bazaar_nagu_lakakure-bazaar_nagu_laka_1

Parastās nagu lakas kaitē ne tikai tiem, kas tās lieto, bet arī tiem, kas tās uzklāj.

Ņemot vērā to, ka manikīra meistariem ir jāelpo nagu laku tvaikus visas dienas garumā, ļoti labi var saprast stilistes Debijas Levitas vēlmi pāriet „zaļo” nagu pusē.

KURE BAZAAR NAGU LAKAS VARI IEGĀDĀTIES ŠEIT >>>.

sheswai_nagu_lakas

SHESWAI zīmols, kuru sāka ražot Debija, ietver spilgtas 5-free nagu lakas, bet flakonu koka vāciņi daiļrunīgi pircējai čukst: “Mēs esam organiski!”

sheswai_nagu_laka (2)sheswai_nagu_laka

Vēl viens aizkustinošs stāsts pieder Kanādas zīmolam SUNCOAT. Reiz pēc profesijas ķīmiķis Yengchan Liu-Yeung nolēma savai mazajai meitiņai sagādāt pārsteigumu un radīja apburošu rozā toņa nagu laku.

suncoat_nagu_laka (2)

Šo nagu laku var iegādāties šajā interneta veikalā >>>.

Bet pats galvenais, ka uz ūdens bāzes radītais kosmētikas produkts bija absolūti drošs – tēvs taču nekaitētu savai meitai! Nedaudz vēlāk tēvs sāka domāt arī par nagu lakas noņēmēju – rezultātā dzima Polish&Peel nolobāmo nagu laku līnija, kas tiek noņemta no naga, kā uzlīme.

suncoat_nagu_laka

Ciešot no alerģijas pret dažu veidu nagu lakām, Ginger Johnson un Liz Pickett nolēma izveidot savu kosmētikas kompāniju ar izteiksmīgu nosaukumu GINGER+LIZ.

GINGER-AND-LIZ-nagu_lakas

“Dzīvespriecīgās” un netoksiskās nagu lakas iemīlēja ne tikai pašas to radītājas, bet arī Beyonce, Madonna un Katy Perry.

Ginger-and-Liz-nagu_lakas (2)Ginger-and-Liz-nagu_lakas (3)

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata