12 galvenās modernā 2016.gada manikīra tendences

manikira_tendences_2016

Moderns manikīrs – tas ir ne tikai neparasts nagu krāsojums, tā ir vesela māksla. Skaists manikīrs rokas padara pievilcīgākas un sievieti pārliecinošāku par savu skaistumu. Ar katru gadu manikīra mode kļūst arvien attīstītāka un dažādāka, bet šīs mākslas meistari izdomā arvien jaunas tā izpildījuma metodes. Un tās izpaužas ne tikai dizainā, bet arī metodēs, kuru mērķis ir nagu laku padarīt noturīgāku, lai sieviete tamdēļ justos pārliecinošāk un nebaidītos, ka manikīru var sabojāt vienkārša ikdienas trauku mazgāšana.

Šodien par to, kādas modes tendences būs raksturīgas 2016.gada manikīram. Dabiskums būs modē vienmēr, tāpēc arī šogad būtu jāpieturas tieši šai tendencei. Gari un asi nagi nav modē jau sen. Bet, ja tu priekšroku dod uzaudzētiem gēla nagiem, tad nēsā tos tādus, lai izskata ziņā tie līdzinātos dabisko nagu izskatam un garumam.

Kāds manikīrs būs modē 2016.gadā?

Franču manikīrs.

Tā jau ir klasika un popularitātes ziņā tam noteikti var atvēlēt vietu Nr.1. Šobrīd pastāv vairāki franču manikīra paveidi.

 • Klasiskais frenčs – nagu galiņu izcelšana ar baltu laku.

klasiskais_franču_manikirs

 • Frenčs-millēniums – nagu galiņu pārklāšana ar spīguļiem.

francu_manikirs

 • Krāsainais frenčs – nagu galiņu pārklāšana ar krāsainu laku. Nagu virsmu var pārklāt ar vienu laku, bet galiņus izcelt ar citas nagu lakas toni vai krāsu.

francu_manikirs (2)

 • Fan-frenčs – franču manikīrs, kurā tiek izmantotas vēl citas papildus dekorācijas: pērlītes, spīguļi, folija utt.

francu_manikirs (3)

Nestandarta franču manikīrs – tiek pildīts nedaudz citādāk – ne tā, kā tas ir pierasts. Tam nav tā saucamā „smaidiņa”, bet tā galvenais uzdevums ir „smaidiņa” formas aizstāšana. Naga galiņu var noformēt, kā V-veida, kā trijstūri, zig-zagveidā vai citādi.

francu_manikirs (4) francu_manikirs (5)

2. Vienkrāsains manikīrs.

Vienkrāsains manikīrs vienmēr būs modē. Mēs varam izmantot jebkuru krāsu. Ziemas vai rudens sezonai derēs vienkrāsains manikīrs vēsos vai nespilgtos toņos – pelēks, brūns, bēšā, bordo utt.

Vasarā var izmantot spilgtus un sulīgus toņus: zaļu, zilu, dzeltenu, aveņu utt.

vienkrasains_manikirs-2016 (2) vienkrasains_manikirs-2016

Tās var būt matētas nagu lakas, bet var būt arī perlamutra vai parastās nagu lakas.

3. Mēness manikīrs.

Mēness manikīrs, tāpat kā franču manikīrs, arī jau ir kļuvis par klasiku. Pirmo reizi šis manikīrs parādījās Dior modes skatē, tāpēc tam tika dots vēl otrs nosaukums – Dior manikīrs. Vēl viens nosaukums – Holivudas manikīrs tika dots tamdēļ, ka tas ir franču manikīra pretstats. Šī manikīra paveida īpatnība ir divu dažādu kontrasta krāsu izvēle, kurā akcents ir naga „mēnestiņš”.

meness_manikirs (2)meness_manikirs (3)meness_manikirs (4)meness_manikirs

Vēl viens mēness manikīra paveids ir naga mēnestiņa izcelšana nevis kā smaidiņš, bet kā trijstūrītis.

4. Manikīrs-rāmītis.

Šobrīd arvien lielāku popularitāti iegūst manikīrs, kurš izskatās kā naga ierāmējums. Šis manikīrs vēl ir maz pazīstams, bet daudzas modes tendenču sekotājas, to ieraugot, noteikti vēlas to izmēģināt. Šis manikīrs izskatās ļoti oriģināli un neparasti, un tieši šī iemesla dēļ pievērš apkārtējo uzmanību.

manikirs_2016_5 (2)manikirs_2016_5 (3)manikirs_2016_5 (4)manikirs_2016_5

Tomēr, to ļoti grūti būs izveidot pašai, tāpēc gudrāk ir uzticēties meistaram.

5. Mākslinieciskais manikīrs.

Jau sen modes dāmām ir iepaticies dažādu rakstu un zīmējumu manikīrs. Šobrīd eksistē ļoti liela mākslinieciskā manikīra variāciju dažādība.

manikirs_2016_3 (2)manikirs_2016_3 (3)manikirs_2016_3 (4)manikirs_2016_3

Tie var būt ziedi, dažādas ģeometriskas figūras, dzīvnieku figūriņas…respektīvi it viss, ko vien vēlies.

6. Fen-šuj manikīrs jeb zeltneša naga izcelšana citā krāsā.

Pēc fen-šuj katram pirkstam ir sava nozīme. Zeltnesis šajā gadījumā sevī apkopo draudzīgu attiecību, satikšanos un seksuālu attiecību enerģētiku. Tāpēc, ja esi fen-šuj cienītāja, tad tev tas būs piemērots tajā gadījumā, ja šobrīd esi otras pusītes meklējumos.

fen_suj_manikirs_2016 (2)fen_suj_manikirs_2016fen_suj_manikirs_2016 (3)

Zeltnesi var izcelt ar citas krāsas nagu laku, spīguļiem, pērlītēm vai jebko citu.

7. Ombre manikīrs.

Tas ir graduēts nagu krāsojums. Lai veiktu šādu manikīru, var izmantot divus vai vairākus vienas krāsas toņus. Lai veidotu vienmērīgu pāreju no tumšas krāsas uz gaišāku, toņiem vienam no otra jāatšķiras par vienu vai vairākām pakāpēm.

ombre_manikirs_2016 (2)ombre_manikirs_2016 (3)ombre_manikirs_2016 (4)ombre_manikirs_2016

8. Vairāku manikīra veidu apvienojums.

Ja tu gribi visu un uzreiz, tad šis variants ir domāts tieši tev. Vienā manikīrā vari izmantot dažādus manikīra veidus vienlaikus. Var apvienot franču manikīru ar mēness manikīru, mēness manikīru ar viena pirksta manikīra ierāmējumu utt. Var fantazēt cik vien tīk.

manikirs_2016_7 (2)manikirs_2016_7

Metāliskais folija manikīrs.

Šobrīd ļoti populārs ir kļuvis folija manikīrs jeb spoguļ-manikīrs. Lai šo manikīru uzklātu, ir jāiegādājas speciāla folija. Ar to var pārklāt visu nagu, bet to var izmantot arī kā naga dekora elementu.

folija_manikirs_2016 (2)folija_manikrs_2016_1folija_manikrs_2016_2

9. Manikīrs – negative space.

Šāda manikīra ideja slēpjas tajā, ka nags tiek nokrāsots daļēji, pārējo jebkādas formas naga daļu atstājot nenokrāsotu.

manikirs_2016_8 (2)manikirs_2016_8 (3)manikirs_2016_8 (4)manikirs_2016_8

10. Stikla nagi vai manikīrs „Sasistais stikls” jeb Glass nails

Varētu likties, ka šodien vairs modes dāmas nevar pārsteigt ne ar ko un liekas, ko gan vēl var izdomāt… Bet šobrīd manikīra modes pasaulē no Dienvidkorejas ir parādījies absolūts jaunums – stiklotais manikīrs.

stikla_nagi_2016

Ar milzīgu ātrumu tas kļūst populārs visā pasaulē. Stikla efekts tiek sasniegts ar speciālu uzlīmju uzklāšanu, kuras tiek sagrieztas dažādās formās un tiek līmētas uz naga.

stikla_nagi_2016 (2)stikla_nagi_2016 (3)

11. Vertikāla svītra.

Pavisam nesen, burtiski 2016.gada sākumā manikīra pasaulē parādījās jauns modes trends, kurš populārs būs visa šī gada garumā. Un šis trends ir taisna, vertikāla līnija vai josliņa. Tas ir minimāl-stila manikīrs, kurš iekarojis ir ne tikai modes dāmu sirdis, bet arī modes podestus.

manikirs_2016_9 (2)manikirs_2016_9

Vertikālās līnijas var apvienot arī ar horizontālām. Galvenais, lai vismaz uz viena no nagiem, būtu vienkārša, vertikāla josliņa jeb līnija.

12. Un pats pēdējais un pats neprātīgākais jaunums – bubble nails.

bubble nails_2016_manikirs (2)Mode dažreiz ir ļoti neprātīga un šādos gadījumos tai nav pat izskaidrojuma… Tieši tā var raksturot jauno trendu bubble nails jeb bumbiņ-nagi, apaļie nagi utt. Šis jaunums daudzus šokē, bet kā jau vienmēr – ir meitenes, kuras to izmanto…

Šādu manikīru veido, uzklājot ļoti lielu gēla daudzumu, tā radot apaļa naga formu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata