10 pareizas garderobes un stilīgas sievietes baušļi

pareiza_garderobe

Stilīga sieviete zina: viņas skapī esošās mantas „runā” par viņu.

Meitenes, mūsu garderobe ļoti izsmeļoši atklāj mūsu attieksmi pašām pret sevi, pret dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem. Ar savu garderobi mēs demonstrējam: es sevi mīlu, es sevi cienu, esmu sievišķīga, es baudu savu dzīvi. Tāpēc šādas sievietes garderobe ir spilgta, eleganta, sievišķīga, romantiska, intriģējoša un dažāda. Kā viņa pati.

Īstai sievietei ir mēra sajūta un stils.

Viņas mērķis nav šokēt apkārtējos ar savu garderobi: būt ekstremālai, košai, pārlieku oriģinālai un izaicinošai. Viņa zina, ka jebkura pārmērība – tas ir smieklīgi un bezgaumīgi. Ar savu garderobi viņa nevienam neko nepierāda. Viņa pārāk labi zina savu vērtību, un to, ka nekad nepaliks nepamanīta.

Sieviete-sievietes acīm un sieviete-vīrieša acīm – tas nav viens un tas pats.

Sieviete spēj uztvert detaļas, bet vīrietis, savukārt, redz visu tēlu kopumā. To zinot, stilīga sieviete spēj sevi novērtēt arī ar „vīrieša acīm” – respektīvi, novērtēt visu savu tēlu kopumā un notvert to iespaidu, kuru viņa rada kopumā. Pievēršot uzmanību detaļām, stilīga sieviete uz tām neieciklējas. Svarīgākais viņai ir – radīt harmoniska koptēla iespaidu.

Īsta sieviete – tā ir ĪPAŠA GADĪJUMA sieviete.

Viņa ģērbjas tā, it kā šodiena viņai nav parastā ikdiena, bet viena no  īpašajām dienām. Jo viņa, taču, dzīvo šodien, nevis vakar vai rīt. Viņas garderobe, kurā tiek apvienots ērtums un estētika – tas ir gluži kā neliels mākslas darbs. Tas apģērbs, kuru sievietes parasti iegādājas un tur skapī īpašiem gadījumiem, viņai kļūst par apģērbu katrai dienai. Tas nenozīmē to, ka viņa katru dienu nēsā vakarkleitas. Vienkārši viņas imidžs rada kaut kā īpaša…, kaut kā spilgta (nevis rutīnas) iespaidu.

Kleita – tā ir mūžīgā vērtība.

Stilīga sieviete zina, ka neskatoties uz to, ka visa pasaule ir „ieaugusi” džinsos, kleitas savu vietu viņas garderobē nezaudēs nekad. Viņa mīl sievišķīgus apģērbus un nēsā tos ar prieku. Viņa zina, ka, uzvelkot kleitu, viņa maina savu iekšējo sajūtu. Viņa zina, ka kleitā tērpusies sieviete izskatās ĪPAŠA un rada ĪPAŠU iespaidu uz citu, biksēs ģērbušos sieviešu fona. Viņa spēj novērtēt sievišķīga apģērba radīto maiguma, trausluma un noslēpumainības efektu.

Papēdis – vēl viena mūžīgā vērtība.

Īsta sieviete zina, ka papēdis, kaut arī neliels, ir gudrāka izvēle par „čībiņām”. Viņa zina, ka papēdītis – tas nav tikai stila elements vien, bet arī īpašu izjūtu pacēlums. Tāpēc īstas sievietes garderobē vienmēr ir mīļākās papēžkurpītes. Viņa prot iegādāties ne tikai smalkas, bet arī ērtas kurpes. Viņa zina, ka skaistas kurpes – tās nav obligāti kurpes ar augstu papēdi. Jo tēlu un sajūtas spēj mainīt pat neliels papēdis. Tieši tāpat ir ar smalkām zeķubiksēm un veļu.

Rotas un aksesuāri – viena no stilīgas sievietes mīļākajām rotaļām.

Rotāt sevi (ja tā var teikt) – tā ir dabiska sievietes vēlme. Tāpēc stilīga un īsta sieviete nekad neaizmirsīs par rotaslietām, bet vienlaicīgi neaizmirsīs arī par mēra sajūtu un stila izjūtu. Izvēlēties un pielaikot rotaslietas – tā viņai ir īstena bauda. Bet rotas nēsāt – tā ir rotaļa. Īsta sieviete savas rotas zina un jūt, viņa saprot to valodu un izmanto tās, kā obligātu imidža elementu. Viņa zina, ka aksesuāru vērtība slēpjas tajā, ka tie ir svarīgi noslēdzoši, koptēla radīšanas elementi.

Īsta sieviete apģērbus prot ne tikai izvēlēties, bet arī nēsāt.

Viņa zina, ka apģērbs radīts viņai, nevis viņa apģērbam un, ka pat visgreznākais tērps izskatīsies muļķīgi, ja to izmantosim neprasmīgi. Galvenais viņas kredo ir dabiskums un vienkāršība. Pat visgreznākajā vai lietišķākajā tērpā viņa jutīsies brīvi. Bet visvienkāršākais un demokrātiskākais apģērbs uz viņas auguma izskatīsies izsmalcināti.

Pareiza garderobe – tas ir neliels stilīgās sievietes teātris un viņa tajā spēlē galveno lomu.

Atrast savu stilu un tam sekot – tas nenozīmē nemainīties. Īsta sieviete pārmaiņas mīl. Viņa zina: būt dažādai ir svarīgi. Jo…tas nozīmē – pārsteigt, piesaistīt skatienu, apburt, priecēt, iedvesmot un būt par piemēru arī citām sievietēm.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata