7 vienkārši padomi, kā izveidot nelielu garderobi

ka_izveidot_nelielu_garderobi

1.Tu nenomirsi, ja divas dienas pēc kārtas uzvilksi vienu un to pašu.

Tici man, tu VARI divas dienas pēc kārtas nēsāt vienus un tos pašus džinsus, vienus un tos pašus svārkus, vai vienu un to pašu svīteri/šalli/kreklu vai ……………. (ieraksti šai tukšajā vietā jebkuru savu apģērbu). Ir, protams, izņēmumi, bet ideja nav tik briesmīga, kā tev licies.

2.Tu vari to nopirkt jebkad.

Tev nav obligāti jāsaplāno vai jāsapērk apģērbi visiem dzīves gadījumiem. Ja vien tu negrasies doties dzīvot uz vientuļo, tu taču vari iegādāties to, ko vajag, jebkad.

Piemēram, tev nav jāpērk izejamā klačsomiņa tikai tāpēc vien, ka tai jābūt katras sievietes garderobē. Tu to vari iegādāties tad, kad tuvojas kāds svarīgs pasākums un tu domā, ka šī ir TĀ reize, kad tev šis aksesuārs noteikti noderētu.

3.Neviens neuztraucas par to, ko tu nēsā.

Man liekas, ka tu pati vairāk domā par to, ko tu nēsā par jebkuru citu cilvēku. Jā, cilvēki var komentēt to, ko tu nēsā, bet tā ir tikai vēlme ar tevi kaut kādā veidā kontaktēties.

4.Tas, ko cilvēki par tevi domā, nav tava darīšana.

Šis Martas Grehem ( Martha Graham) citāts mums atgādina, lai mēs neuztrauktos par to, ko par mums domā visi pārējie. Neģērbies, lai radītu reakciju vai tamdēļ, lai cilvēki par tevi domātu kaut ko konkrēti. Tavai garderobei nav jāietekmē tavi lēmumi vai jebkas cits. Tas ir tavs skapis, tava sirds, un tava dzīve.

5.Tavs skapis nav pārāk mazs.

Kad sāc veidot garderobi ar mazāku apģērbu skaitu, tu savā skapī, prātā un sirdī radi brīvu vietu. Tā vietā, lai meklētu lielāku skapi, lielāku māju vai lielāku dzīvi, tu savu uzmanību vairāk vari pievērst tam, kas patiešām ir svarīgs.

Ja tu nezini, kas tev šobrīd ir svarīgs vai nozīmīgs, neuztraucies. Dažreiz, lai uzzinātu, kas tas ir, ir jāatbrīvojas no visa, kas tāds nav.

6.Tavs stils nav sliktākais trends.

Droši vien tavs stils nav gluži tāds, kāds atspoguļots pēdējos modes žurnālos vai pat tāds, kādus nēsā tavi draugi. Kad sāksi nēsāt to un tādu apģērbu, kāds tev visvairāk patīk un piestāv, tu dabiskā ceļā, pamazām izveidosi savu individuālo stilu, kurš atspoguļos visas tavas prasības, tavu dzīves veidu un vēlmes. Un tas, tev pašai nemanot, kļūs rezultātā ļoti īpašs un ļoti „trendīgs”.

7.Samazināt savu garderobi – nav nekāds upuris.

Apņemšanās ģērbties vai sadzīvot ar mazāku apģērbu un apkārt tavā mājā esošo mantu skaitu palīdzēs tev noteikt, ko tev nozīmē „gana”. Šis savu „acu atvēršanas” process dažreiz ir visai interesants un vienmēr palīdz gūt kaut kādu apgaismību. Tu iegūsi daudz vairāk, nekā tad, ja tomēr padosies.

Ja šīs publikācijas lasīšanas laikā izjuti pretestību, lai sāktu ģērbties ar mazāku apģērbu daudzumu, izvēlies no šiem padomiem to vienu, kas tevi iedvesmo visvairāk.

Tev nav no lielās garderobes jāšķiras tūlīt pat un uz visiem laikiem. Ja šis process tevi satrauc, ļauj tam notikt garākā laika posmā, piemēram, trijos mēnešos, kuru laikā tu galīgi sapratīsi kas tev no tā visa, kas ir skapī, nepieciešams un no kā droši vari atbrīvoties, bet no kā, varbūt, vari izveidot jaunu garderobes kapsulu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • helena

  loti labi padomi

   
   
   
 • helena

  loti labi padomi un apraksts

   
   
   
 • indra

  Interesanti.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata