Kā pagatavot Holy tēju

 

holy_tēja

Šodien saņēmu savu ikmēneša Holy tējas pasūtījumu un nolēmu, ka pienācis laiks organisma “rudens tīrīšanai”. Blakus fotogrāfijā redzama tikko, šodien pagatavota mana pirmā rudens “tīrīšanās” kūres 3 dienu tējas porcija.

Par Holy tēju jau biju ieminējusies iepriekš – izrādās, ka vienā no bloga populārākajām  publikācijām “KĀ ATBRĪVOTIES NO ZIEMAS TAUKU KRĀJUMIEM (pie tam, tas bija diezgan sen), bet kopš tā laika sievietes man raksta un raksta un jautā par šo tēju vēl joprojām. Holy tēja būs ideāla tām no mums, kuras vēlas “attīrīt” organismu, asinsriti, uzlabot organisma kopējo veselības stāvokli un savu ārējo izskatu un pie reizes nomest kādu lieku kg. Bet šai tējai ir arī daudzas citas pozitīvas, daudz nopietnākas “blaknes”, kuras nekad nevienam netiek solītas, jo tās katram būs savas.

Kad pēc kāda laika es tām, kuras ir lietojušas tēju, uzrakstu, lai pajautātu kā sokas, man vienmēr pirmajā vietā tiek minēts neliels vai arī ievērības cienīgs svara samazināšanās fakts. Bet tad es neliekos mierā un jautāju “Un viss?” Un kad precizēju iespējamos uzlabojumus vēl, tad sievietes ar prieku konstatē, ka patiešām daudzām ir vairojusies enerģija, spēcīgi uzlabojusies imunitāte, ir mazinājies stress, kļuvis labāks miegs, palikuši spēcīgāki nagi, mazāk krīt mati, ir uzlabojusies atmiņa, sejas ādas izskats un ir konstatēti arī daudz nopietnāki un svarīgāki uzlabojumi…– bet, kā jau teicu: “katram savs”, jo tas vienmēr ir atkarīgs no organisma stāvokļa un mūsu individuālajām kaitēm.

Lūk, dažas no tējas lietotāju atsauksmēm:

Sākotnējais tējas iegādes iemesls bija ļoti sievišķīgs – organisma attīrīšana un atbrīvošanās no liekā svara tieši vidukļa rajonā. Tuvojas pavasaris un gribas to sagaidīt labā formā un tā kā iepriekšējais rezultāts pēc mēneša lietošanas bija ļoti labs – viduklī zaudēju ~ 6cm, sejas āda palika svaigāka – nolēmu atkārtot :) Inga

**********

Šī man trešā nedēļa, kopš lietoju tēju. Sākumā bija dīvaina vēdera burkšķēšana, praktiski pēc katras ēdienreizes skrēju uz tualeti. Secināju, ka pazuduši 2 kg nemaz nemēģinot nomest svaru…un rezultātā ir pazudusi arī smaguma sajūta vēderā. Agrāk man likās, ka man tāds kā kunkulis ap nabu, bet tagad ir viegla sajūta un atgriežas mans plakanais vēders! :) Un tēja ir garšīga! Vēl pazudis pēcpusdienas nogurums, man ap trijiem vienmēr ir nācis miegs, bet tagad pat kafiju pēcpusdienās nedzeru. Inita

**********

Šodien mans vīrs uzkāpa uz svariem un ziniet 5 kg bija nost. Tā kā tomēr ir izmaiņas!  Liels paldies Jums! Iveta (pēc 1 mēn. lietošanas)

**********

Holy_tēja_1Un tagad pats svarīgākais, ko šodien gribēju jums uzrakstīt.

Par cik man bieži sievietes raksta un jautā par tēju, tās sastāvu, par to kā Holy tēju būtu pareizi jālieto, tad šodien nolēmu šo informāciju beidzot ievietot šeit >>>>>VelociTea (jeb Holy tēja) – lai var izlasīt katra no jums un izlemt vai šoruden ir vērts palīgā ņemt Holy tēju vai nē. Protams, ka tā noteikti nav panaceja, bet tikai viens no variantiem, kā uzlabot savu labsajūtu un veselības stāvokli. Variantu ir daudz, bet šis ir manējais. Un labi pārbaudīts.

Ja šo tēju nolemsi iegādāties arī tu, vari uzrakstīt man uz e-pastu: aija@buduars.lv – savas popularitātes dēļ šis ir produkts ļoti bieži tiek pakaļdarināts, tāpēc varēšu ieteikt kā un kur šo tēju iegādāties būs visdrošāk.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata