Kā izvēlēties smaržas – padomi, kas darbojas perfekti

ka_izveleties_smarzas (3)Aromāts ir viens no spēcīgākajiem pievilināšanas un uzmanības piesaistīšanas instrumentiem. Bez tam, parfimērija – tas ir unikāls antidepresants, kas uzlabo garastāvokli.

Bet, kā tad mums atrast pareizo parfīmu? Lūk, daži noderīgi padomi:

Radi sev īpašu noskaņojumu un noskaņu ap sevi.

Uz veikalu ej ar noskaņojumu. Nevis garām skrienot vai, steidzoties mājup no darba. Neizvēlies smaržas, ja tu sākotnēji dodies uz lielveikalu pēc pārtikas produktiem. Tev ir nepieciešama pareiza noskaņa, kas radīta tieši tamdēļ, lai iegādātos jaunās smaržas.

Padomā…varbūt tu vari to radīt kā īpašu SAVU notikumu. Kāpēc gan ne? Ieplāno dienu – tā, lai jau zini, ka rīt daļu dienas veltīsi jauno smaržu iegādei. Tu ieiesi veikalā, pameklēsi dažus aromātus, tad dosies nesteidzoties turpat netālu uz kafejnīcu, iemalkosi tasi smaržīgas kafijas vai tējas un tad dosies atpakaļ…Nu kaut kā tā Smaidiņš. No rīta ieej dušā un neizmanto nekādus citus aromātiskus līdzekļus. Pirms izej no mājām, izdzer glāzi auksta ūdens. Smaržu izvēli labāk veikt rīta pusē.

Nesteidzies…

Nemēģini pārāk daudz uzreiz. Nav ieteicams un nav pat vērts testēt vairāk kā 3-5 smaržas vienā reizē. Pēc brīža deguns aromātus uztvert pārstāj. Lai tas mazāk “saspringtu”, testa papīrīti “klausies” apmēram 2-3 cm attālumā. Izplatītais veids apslāpēt iepriekšējo aromātu ar kafijas smaržu ir nepareizs! Lai attīrītu deguna blakusdobumus, vispareizāk ir iedzert malku ūdens.

Nepērc uzreiz

Tev ļoti paveicās, ja savu aromātu atradi uzreiz – gandrīz kā mīlestību no pirmā acuWoman in summer cafe skatiena Smaidiņš.Tikai nedrīkst aizmirst, ka testa papīrītis – tā ir tikai smaržas fotogrāfija. Pilnīgi iespējams, ka uz ādas (iepatikušos aromātu notestē uz ādas!) tas „skanēs” citādāk. Ieliec testa papīrīšus kādā bukletiņā un dodies uz tuvāko kafejnīcu: pasēdi, atpūties, pasmaržo, iedzer tēju.

Testē tikai uz ādas!

Atgriežoties pie iepatikušās smaržas, uzklāj to uz ādas (bet neberz! Pretējā gadījumā tu „lauzīsi” aromāta piramīdu). Pēc tam, kad esi smaržu uzklājusi uz ādas, atceries, ka patiesais tās „skanējums” būs izjūtams pēc 15-20 minūtēm – kad aromāts uz ādas būs sasilis. Ideālā gadījumā ir vērts jauno aromātu „panēsāt” vismaz pāris dienas, tāpēc lūdz pārdevējam tev iedot paraudziņu.

Nedzenies pakaļ jaunumiem

Jaunais nenozīmē, ka tas būs labāks. Neaizmirsti, ka veikala konsultantiem parasti ir pārdošanas plāns. Un ne vienmēr viņu ieteikums nāk no “tīras sirds.” Jo īpaši, kad runa ir par jaunu pievedumu.

Izvēlies aromātu, nevis noturību

Nemoki sevi ar terminiem saistībā ar tēmu “koncentrācija”. Eau de parfum”, „Parfum de toilette”, „Parfum”, „Eau de toilette” utt.utt. – visi šie nosaukumi nepateiks tev neko tādu, kas šo aromātu raksturotu. Koncentrējies uz pašu aromātu.

Klausies sevi

Nozīme ir tikai tavam viedoklim. Nevajag nevienam jautāt, piemēram, vai viņam patīk tava izvēle. Mums visiem gaumes ir dažādas. Konsultants balstīsies uz viņa gaumi un vēl arī uz nepieciešamību motivēt tevi veikt pirkumu. Bet draudzenei/draugam/vīram var būt pilnīgi atšķirīga šīs smaržas izpratne un tā var nesakrist ar tavējo. Un tas nebūt nenozīmē, ka tava izvēle nav precīza.

ka_izveleties_smarzas (2)

Uzmanīgi vēro sevi

Labs garastāvoklis ir veiksmīgas izvēles atslēga. …Tu uzklāji aromātu, tas tevi nekaitina un joprojām tev tas patīk… Tātad, tu esi gatava izvēlēties aromātu? Tad drosmīgāk! Tad dodies uz to jauko veikaliņu vai nodaļu. Un neaizmirsti atkal līdzi paķert labo garastāvokli! Ja konsultants tevi lūdz, atstāj atsauksmi un savus kontaktus. Kļūsti par regulāru klientu, un tevi vienmēr laipni sagaidīs, kā mājās un, pilnīgi iespējams, ka sāks aicināt uz interesantiem pasākumiem un prezentācijām.

Lai tev izdodas atrast „savējo”!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Es jau otrdien, mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē visām mūsu sekotājām pavēstīju, ka tuvojas 3 sirsniņdienas arī buduāra grāmatplauktā . Un n ...

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Pavasara un vasaras zemes darbi, saule un vējš nesaudzē dārznieku rokas – tas jādara pašiem! Vienmēr ir labi strādāt ar cimdiem, bet ja to ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • sieviete

  Ir novērots,ka tad,ja saziņas līdzekļos plaši tiek apspriesta kāda satriecoša apģērbu kolekcija, tad tādā veidā tiek viegli pārdotas dizainera veidotās smaržas,nevis pati apģērbu kolekcija,kuras modeļi nemaz nav domāti nēsāšanai,bet gan tieši smaržu reklamēšanai.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata