5 paņēmieni, kā vizuāli pagarināt kājas

ka_pagarinat_kajasPaškritiskas mēs, sievietes, protam būt. Vienai liekas, ka kājas par īsām, citām par garām, citai liekas, ka varētu būt mazākas krūtis, citai tās liekas pārāk mazas, vēl viena liekas sev par tieva, bet citai savs atspulgs spogulī nepatīk apaļīgā vēderiņa dēļ, citai tas, un citai šitas… Šad tad paškritiskām jābūt, bet dažreiz tādas esam pārlieku…

Bet, ja šī paškritika jeb drīzāk sevis pašanalīze ir veselīga, tad tas noteikti ir tikai mums par labu – tas nozīmē, ka savus plusus dubultosim, bet mīnusus padarīsim nemanāmus. Tieši tāpēc ir šodienas publikācija. Un šodien par to, kā vizuāli pagarināt kājas. Izrādās, ka šos paņēmienus diezgan veiksmīgi (ne vienmēr gan) izmanto Holivudas arī zvaigznes. Tieši tāpēc kā vizuālus piemērus ņemsim dažas slavenības.

Pareiza apavu krāsa

Visām kundzēm ir zināms, ka apavi ar augstu papēdi ir labāk, nekā ar zemu, bet reti kura zina, ka ar pareizi izvēlētas apavu krāsas palīdzību kājas var padarīt vizuāli vēl garākas. Par katras sievietes burvju nūjiņu var kļūt bēšā krāsas kurpes un nemaz nav obligāti visu laiku staigāt augstpapēžu apavos.

Tātad – krāsa, kas tev palīdzēs vizuāli kļūt slaidākai ir bēšā. Miesas krāsas laiviņas, vasaras basenītes, botiljoni kļūs par tavu „kāju turpinājumu”. Šo paņēmienu izmanto ļoti daudzas Holivudas zvaigznes, it īpaši tās, kas priekšroku dod Christian Louboutin apavu brendam. Dizaineris ir radījis tūkstošiem šī toņa apavu pārus. Šo triku un šādas krāsas apavus izmanto pat garkājainās Olivia Palermo, Zoja Saldana un Miranda Kerr.

ka_pagarinat_kajas (2)ka_pagarinat_kajaska_pagarinat_kajas (2)

Ziemā un pavasarī – botforti

Tām, kurām gribas panākt šo efektu arī ziemā un pavasarī, ikdienai – ieteicams iegādāties zābakus – botfortus. Tomēr uzmanīgām ar šo pirkumu ir jābūt apaļīgām un maza auguma sievietēm, jo šie apavi var izskatīties milzīgi un smagnēji. Ne mazāk uzmanīgām attiecībā uz šo apavu veidu  ir jābūt arī sievietēm ap un pēc 40.

botforti

Zeķzābakus jāizvēlas prasmīgi. Ja vēlies kājas vizuāli pagarināt, tad zābaka maliņai jābeidzas aiz apģērba apakšmalas. Kā garas, bezgalīgas bultas kājas izskatīsies tad, ja tu izvēlēsies vienkrāsainus apavus. Šim paņēmienam piekritējas ir Viktorija Bekhema un Lija Kebede.

botforti_2013botfortu_izvele

Bikses un papēdis

Vēl viens paņēmiens – bikses, kuru apakšmala nosedz papēdi. Sievietēm, kuras nav garas un ir apaļīgas, ir jāizvēlas taisna fasona bikses vai kļošveida. Tikpat labi izskatīsies arī klasiska griezuma bikses ar bukti.

Jennifer Anistonbikses_kas_pagarina_kajas

Bikses jāpērk, tās piemērot pie apaviem, ar kuriem tās tiks nēsātas. Arī Olivija Palermo un Dženifere Anistone atrada savu ideālo bikšu garumu. Olivija dod priekšroku klasikai, bet Dženifere – kļoša biksēm.

Svārki ar šķēlumu

Lai kājas vizuāli padarītu slaidākas un skaistākas var izmantot arī šo paņēmienu. Pie tam, svārki ar šķēlumu tavu tēlu padarīs seksuālāku. Tomēr galvenais šāda izvēlēta modeļa uzdevums ir mazināt dažus liekos kg.

svarki_ar_skelumu

Efektu var dubultot, ja šādus svārkus tu uzvilksi ar blūzi, kurai ir V-veida kakla izgriezums. Īsta šādu efektu pratēja ir Kailija Minoga. Šī ne visai garā auguma blondīne nēsā vai nu īsus šortus vai nu svārkus ar šķēlumu un noteikti ar augstiem papēžiem.

Baska

Ak, šī baska! Kur tik tā nav parādījusies pēdējā gada laikā: gan uz svārkiem, gan kleitām, žaketēm un peldkostīmiem. Un tas ir tikai tāpēc, ka tā ir brīnišķīga iespēja vidukli vizuāli padarīt tievāku, bet kājas slaidākas un garākas. Svārki ar basku noslēpj neideālus gurnus, vizuāli pagarina kājas un veido visu sieviešu tik kāroto un skaisto „smilšu pulksteņa” figūru, tā radot ideālu balansu. Pie tam tā ir ultramoderna, mūsdienīgas lēdijas garderobes detaļa.

svarki_ar_basku (2)kleita_ar_baskusvarki_ar_basku (3)svarki_ar_basku (4)

Šo paņēmienu izmanto ne tikai kuplo formu īpašnieces (piemēram, Beyonce), bet arī slaidās meitenes, kurām apjoms, tieši otrādi, būtu jāpieliek klāt – Liva Tailere un Emmija Votsone. Nav izslēgts, ka baska kļūs par vienu no pavasara-2013 galvenajiem trendiem. Protams, šādus svārkus nēsājot, jāprot izvēlēties arī pareizais svārku garums, jo ir ļoti svarīgas proporcijas, kas veidojas starp baskas un svārku apakšmalām.

svarki_ar_basku (5)

Nu ko – ceru,ka šie padomi noderēs un kādu no tiem tu šopavasar izvēlēsies arī par savējo?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata