Saulesbrilles 2012

saulesbrilles-2012 (2)Laikam jau nav jāpierāda, ka saulesbrilles ir ne tikai mūsu acu aizsargs saulainās dienās, bet arī aksesuārs, kas rada kopējo tēlu, stilu un iespaidu par pašu nēsātāju. Īpaši par to sākam piedomāt pavasarī un vasarā.

Tāpēc šīs dienas raksts būs kā 2012.gada pavasara un vasaras saulesbriļļu trendu pārskats.

Saulesbrilles šobrīd ir kļuvušas ne tikai par modernu un stilīgu aksesuāru, bet arī par kostīma elementu.

2012.gadā modernas saulesbrilles būs lielas, kas noklās gandrīz pusi sejas un to forma var būt visdažādākā: kvadrātveida, apaļa, pusapaļa – tātad tās ideāli būs pielāgojamas konkrētas sievietes sejas formai.

saulesbrilles-2012 (11)saulesbrilles-2012 (20)

2012.gada saulesbriļļu modes trends – masīvas, apaļas brilles, kas sastopamas daudzās šī gada kolekcijās. Šādu briļļu rāmis ir izgatavots no plastmasas, bieži vien ir rakstains un imitē dabā sastopamas faktūras vai arī ir svītrains. Apaļas formas brilles rekomendēju nēsāt tām, kuru sejas forma ir kvadrātveidīga vai izstiepta. Lietišķāks izskats tiks panākts, ja tava izvēle kritīs uz pusapaļas formas brillēm – šāda briļļu forma tiek panākta pateicoties izstieptajai, taisnajai briļļu rāmja augšējai līnijai. Šādas brilles lieliski pieskaņojamas pie lietišķa kostīma.

saulesbrilles-2012 (13)saulesbrilles-2012 (3)

Ovālai vai apaļai sejai piestāvēs saulesbrilles, kuru rāmis ir kvadrātveidīgs. Arī šādas formas saulesbrilles šai sezonā pamanāmas visās modes kolekcijās. Piemēram, GUCCI kolekcijā kvadrātveidīgajām brillēm ir caurspīdīgs plastmasas rāmis.

saulesbrilles-2012 (15)saulesbrilles-2012saulesbrilles-2012 (16)

Spilgts aksesuārs šai sezonā būs koķetīgas un stilīgas saulesbrilles. Daudzās kolekcijās varēsi atrast dažādu formu, izmēru un krāsu brilles, bet tās būs apvienotas ar vienu ideju – pievērst sev uzmanību un akcentēt nēsātājas sievišķību. Visvairāk ieteicams koncentrēt uzmanību uz rāmīšu un stiklu krāsu un uz aktuālajām formām.

saulesbrilles-2012saulesbrilles-2012 (18)

Katrā sievietē ir jābūt kādai rozīnītei…šai sezonā saulesbrilles tev var palīdzēt. Retro-brilles ar lieliem 70-gadu stila stikliem, kuras vēl pierasts saukt par brillēm-taureņiem – arī šis būs 2012.gada pavasara-vasaras modernais trends. Tās piestāv praktiski katrai un tām piemīt unikāla spēja sievietes tēlam radīt noslēpumainības auru.

saulesbrilles-2012 (5)saulesbrilles-2012 (14)

Vēl viens aktuāls pagātnes modelis mūsdienīgā izpildījumā ir apaļi rāmji. Ideāli,ja tie ir krāsaini, bet tas nav obligāti. Briļļu izmērs un rāmis var būt jebkāds – šai gadījumā visu nosaka forma.

Sirsniņas, zvaigznītes un jebkura oriģināla forma – viens no karstākajiem 2012.gada vasaras trendiem. Šādas brilles tiek radītas, lai pievērstu uzmanību tās īpašniecei un tāpēc, jo tās būs spilgtākas, jo labāk. Mūsu vecuma sievietēm ar šāda stila brillēm ir jābūt uzmanīgām. Tās vairāk der pusaudzēm un jaunām meitenēm.

saulesbrilles-2012 (6)saulesbrilles-2012 (10)

saulesbrilles-2012 (5)

Nākamais šīs sezonas trends ir rotaļīgās un koķetās kaķenes acu formas brilles.

Īpaši efektīgi tās izskatās „dzīvnieku” printu rāmī. Dzīvnieku printi šai vasarā būs modē ne tikai apģērbā, bet arī aksesuāros. Saskaņojot ar „leoparda” apaviem vai somiņu, brilles kļūs par fantastisku aksesuāru un var papildināt tavu izvēlēto stilu.

Palūkosimies kā šo stilīgo aksesuāru izmanto dažas Holivudas zvaigznes.

saulesbrilles-2012 (4)saulesbrilles-2012 (7)saulesbrilles-2012 (8)saulesbrilles-2012 (9)saulesbrilles-2012saulesbrilles-2012 (6)saulesbrilles-2012saulesbrilles-2012 (6)saulesbrilles-2012 (2)saulesbrilles-2012 (4)

Visdažādākās krāsas ir šīs vasaras pazīme. Saulesbrillēm šai sezonā raksturīgas būs spilgtas krāsas, rakstaini un vienkrāsaini rāmīši. Šovasar moderna būs arī rāmīša baltā krāsa, it īpaši saskaņā ar gandrīz melniem briļļu stikliem.

saulesbrilles-2012 (21)

Protams, mums, sievietēm ap un pēc 40, arī brilles jāizvēlas ar apdomu, bet izdarot to pareizi, tieši mēs savam stilam varam „piemest” īpašu rozīnīti jeb drīzāk uzlikt punktu uz i. Izvēlies brilles, kuras tev patīk, piestāv tieši tavam sejas ovālam, tavam tēlam un tu izskatīties stilīgi un eleganti.

Ja nekad līdz šim neesi īpašu uzmanību pievērsusi tam, kādas ir tavas saulesbrilles, tad noteikti to izdari šovasar – nu ir, taču, laiks sākt mainīties, vai ne? Un kāpēc gan pirmais uzdrīkstēšanās solis nevarētu būt jaunās, modernās saulesbrilles? Tici man – to izdarot, tu gribēsi spert arī nākamo soli.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ir pavasaris un arvien aktuālāka kļūst nepieciešamība iegādāties saulesbrilles, kas ir svarīgs gan redzes uzturēšanas palīglīdzeklis, gan arī pava ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata