Kosmētika sievietēm ap un pēc 60

Faberlic_kosmetika

Vai nav brīnišķīgi? Mēs beidzot varēsim savām mammām un vecmammām uzdāvināt to, kā viņām noteikti nav! Kas tas varētu būt, kā tu domā?

Vai esi agrāk dzirdējusi par kosmētiku sievietēm 60+? Es domāju ka, diez vai, jo visbiežāk ir dzirdēts par kosmētiku 50+, bet 60+…? Liekas, kas tur tāds vairs īpašs var būt, un vai tad ir kāda atšķirība vai sievietei ir 50 vai 60 gadi…?  Bet ir!

Jaunajā Nr.7 Faberlic katalogā ir īpašs jaunums tieši gados vecākām kundzēm – kosmētikas līnija Botanica 60+ „Mežrozīte & žeņšeņs”.

Lai vai cik gadu ir sievietei, nekad neticēšu, ka ir kāda, kura nevēlas cienīgi izskatīties jebkurā vecumā. Protams, āda šajā vecumā ne tuvu vairs nav tāda kā 20+ vai pat 40+ gados, tomēr, pateicoties pareizi izvēlētai kosmētikai, savus skaistos gadus un izskatu noteikti var paildzināt. Kā to panākt?

Daudzām sievietēm ir nepareizs uzskats, ka kopjošā kosmētika jāizvēlas tikai pēc vecuma kategorijas. Tomēr vadošie pasaules kosmetologi iesaka to izvēlēties pēc principa “iedarbība – rezultāts”. Lasiet kosmētikas līdzekļu aprakstus un koncentrējieties uz jūsu ādas vajadzībām. Jo gadās, ka 30+ ādai jau ir vajadzīgs spēcīgs krēms pret grumbiņām, bet ir sievietes, kurām 50 gadu vecumā grumbiņas nemaz nav īsti parādījušās un ir vajadzīgi vienkārši barojoši krēmi.

Jaunā Faberlic 60+ sērija ir paredzēta intensīvai kopšanai, kolagēna izstrādes stimulēšanai, kas ar vecumu samazinās katrai sievietei. Gados vecākas sievietes āda bieži vien cieš no pārmērīgas pigmentācijas un bāla sejas toņa.

faberlic_60 dienas_krems    faberlic_60 nakts_krems      faberlic_60 acu_krems         faberlic_60 sejas_maska

Botanica sērija “Mežrozīte & žeņšeņs” ir izstrādāta, pamatojoties uz šiem pētījumiem, un tās sastāvā ir galvenie un svarīgākie komponenti, kas cīnās ar novecojošu ādu:

Žeņšeņs – kolagēna stimulēšanai ādā.

Kāds būs rezultāts? – Grumbu izlīdzināšana.

Mežroze – bagātīgam ādas piesātinājumam ar vitamīniem.

Kāds būs rezultāts? – Pigmenta plankumu balināšana un svaiga sejas krāsa.

Bet, lai iegūtu labāku rezultātu, izmantojiet ne tikai dienas krēmu, bet pieradiniet un ieprieciniet sevi ar 5 minūšu ik rīta un vakara ādas kopšanas rituālu.

60+ sērijā ietilpst 4 līdzekļi:

 • Dienas fitokrēms (artikuls: 0786) tiks galā ar ādas sausumu, ādu mitrinās un baros, neļaujot sejā parādīties jaunām grumbiņām.
 • Nakts fitokrēms (artikuls: 0787) – ādu atjaunos nakts laikā, bagātīgi piesātinās ar vitamīniem, atjaunos sejas ādas toni.
 • Fitoserums acu plakstiņiem (artikuls: 0788) izlīdzinās grumbiņas un veicinās ādas nostiprināšanos ap acīm.
 • Atjaunojoša maska (artikuls: 0789) ādu bagātīgi mitrinās un tonizēs.

Palutini sevi jebkurā vecumā! Bet, ja tie vēl nav Tavi gadi, uzdāvini šīs sērijas komplektu mammai vai vecmammai! Tici man – viņas būs patīkami pārsteigtas un ļoti pateicīgas! Smaidiņš

P.s. Ja vēlies kosmētikas līniju iegādāties bez starpniekiem, pie tam, vēl ar 20% atlaidi, reģistrējies Faberlic e-katalogā >>>> (loģiski, tas notiek bez maksas) un iepērcies pati – kad vēlies un cik vēlies, izvēloties to piegādes veidu, kas Tev ērtāks!  Bet, ja Tev vēl ir kādi jautājumi, droši man raksti uz e-pastu: aija@buduars.lv un jautā!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata