Līgavas frizūras īsiem matiem

līgavas frizuraKāzas Latvijā netiek plānotas tikai augusta mēnesī vien. Atnākot pavasarim un tuvojoties vasarai uz upju tiltiem arvien biežāk varam redzēt divus skaistus, laimīgus siluetus un jautru  pavadītāju svītu.

Tāpēc šis raksts tiek  publicēts aprīlī un, šoreiz, tiek  veltīts līgavām. Un nav svarīgi cik tev šobrīd  gadu – 20 vai 67.

Varbūt tavā galvā vairs  nepienākas likt plīvuru, bet līgavas frizūrai gan ir jābūt perfektai un elegantai jebkurā gadījumā.

Daudziem līgavas tēls saistās ar garu, kuplu kleitu, augstu, sarežģītu frizūru, kas rotāta ar ziediem un plīvuru. Bet laiki mainās un arvien retāk mēs satiekam uz ielas meitenes vai sievietes  ar gariem matiem. Tāpēc stilista uzdevums ir neatpalikt, bet censties iet rok rokā ar laiku . Nesatraucies! Ir tik daudz skaistu kāzu frizūru arī īsiem matiem!

Pirmkārt. Tu vari  izvēlēties kādu no dažādajiem, mūsdienīgajiem matu sakārtojumiem. Viss atkarīgs no matu garuma un griezuma formas. Tāpēc izdari sev universālu matu griezumu apmēram 2 nedēļas līdz kāzām un kopā ar savu frizieri izmēģiniet dažādus matu sakārtošanas variantus. Paeksperimentējiet ar matu rotājumiem. Pamēģiniet plīvuru piespraust dažādos veidos, pielieciet pie matu sakārtojuma dažādas matu sprādzes, bantītes, ziedus, matu lociņus…

Ja fotogrāfiju vēlies redzēt palielinājumā, nospied uz tās  ar “peles” kreiso taustiņu.

līgavas frizuras (2) līgavas frizuras (3) līgavas frizuras ligavas frizura (2) ligavas frizura (3) ligavas frizura (4) līgavas frizura (28) ligavas frizura (6) ligavas frizura ligavas frizura (5) līgavas frizura (6) līgavas frizura (2) līgavas frizura (2) līgavas frizura (3) līgavas frizura (4) līgavas frizura (6) līgavas frizura (7) līgavas frizura (8) līgavas frizura (12) līgavas frizura (16) līgavas frizura (13) līgavas frizura (14) līgavas frizura (15) līgavas frizura (20) līgavas frizura (21) līgavas frizura (11) līgavas frizura (17) līgavas frizura (24) līgavas frizura (25) līgavas frizura (29) līgavas frizura (28) līgavas frizura (30) līgavas frizura (40) līgavas frizura (32) līgavas frizura (33) līgavas frizura (41)

Otrkārt, ja pakausī tavi mati nav pārāk īsi, tu vari radīt arī  garu matu efektu. Pirms tam matus uztin uz vidēja lieluma ruļļiem vai izveido lokas ar lokšķērēm.  Ieveido matus pakausī skaistās lokās. Visus īsos matus gludi saķemmē ar gēla palīdzību, nepieciešamības gadījumā, saspraužot ar neredzamām matu spraudītēm.  No aizmugures īsos matus tu vari piesegt ar plīvuru, bet no priekšpuses vari rotāt ar mākslīgajiem vai dzīvajiem ziediem, pērlēm.

Jebkurā gadījumā šāds matu sakārtojums būs kārtīgi jānofiksē ar matu laku.

līgavas frizura (10) līgavas frizura (35) līgavas frizura (23) līgavas frizura (9)

Treškārt, tu vari izmantot dažādus šinjonus (mākslīgo matu lokas, šķipsnas utt.).  To matu krāsai jābūt pieskaņotai tavu  matu krāsai vai arī, ja vēlies, vari  savus matus pārkrāsot, lai tie būtu vienā tonī ar šinjona matu toni.

Savus matus stipri uzkasi vai gludi ieveido ar gēla vai vaska palīdzību. Šinjons stiprinās pie taviem matiem ar neredzamām matu spraudītēm vai gumijiņām – atkarībā no tā formas un izmēra. Kad tas ir darīts, tu vari droši sākt modelēt jebkuru frizūru saskaņā ar tavu gaumi, iespējām un vēlmēm.

līgavas frizura (2) līgavas frizura (3)līgavas frizura (4) līgavas frizura (5) līgavas frizura (6) līgavas frizura (7) līgavas frizura (8) līgavas frizura (9) līgavas frizura (10) līgavas frizura (11) līgavas frizura (12) līgavas frizura (13) līgavas frizura (14) līgavas frizura (15) līgavas frizura (16) līgavas frizura (17) līgavas frizura (18) līgavas frizura (19) līgavas frizura (20) līgavas frizura (21) līgavas frizura (22) līgavas frizura līgavas frizuras (2) līgavas frizuras (3) līgavas frizuras (4) līgavas frizuras

Vari izmantot arī pieliekamās, mākslīgās matu bizes, gatavas matu šķipsnas, lokas. No garu, mākslīgo matu zirgastes tu vari izveidot arī sarežģītas frizūras ar visdažādākajiem elementiem: lokām, bizēm, pinumiem utt.

Nebaidies eksperimentēt. Lai nenotiktu nekādi pārsteigumi, kāzu dienā tev jābūt jau iepriekš sagatavotam tavas frizūras projektam.

Tev ir bezgala daudz variantu. Un,  lai  tava fantāzija darbotos vēl drosmīgāk, izpēti šim rakstam pievienotos foto un lai šis pavasaris tev nes skaistāko tavas dzīves notikumu, ja vien to esi ieplānojusi!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • 2012.gada kāzu sezona līgavām ir sagatavojusi daudzus interesantus kāzu frizūru variantus. Pie galvenajiem trendiem šai gadā var attiecināt pinum ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata