Par aksesuāriem-palīgiem

aksesuāru_izmantošanas_padomi

Aksesuāri ir vieni no svarīgākajiem, bet vienlaicīgi arī bīstamākajiem tēla veidošanas elementiem, jo iespaidu par mums tie var arī pilnīgi sabojāt. Tomēr „sadraudzēties” ar tiem IR vērts, jo tie līdz nepazīšanai var pārvērst pat visvienkāršāko kleitu.

Tāpēc šajā nelielajā publikācijā es pastāstīšu tieši par auskaru izmantošanas variantiem.

Paņēmiens, kuru zemāk vizualizēšu, noderēs aizņemtām sievietēm, kurām garderobē ir neitrālas kleitas, kuras nav uzkrītošas un tamdēļ uzvelkamas dažādiem gadījumiem.

Piemērā redzamā kleita nav gluži bāzes kleita, bet es tādu izvēlējos ar nolūku, jo zinu, ka mums daudzām ir problēma atrast veikalos bāzes garderobes apģērbus. Tomēr ir arī tādi apģērbi, kuri, varbūt, neatbilst 100% bāzes garderobes prasībām, tomēr ar tiem var aizstāt arī kādu skapī neesošo bāzes apģērbu.

Es parādīšu kā ar akcentējošiem auskariem un dažiem papildus aksesuāriem ap šādu kleitu var veidot dažādus komplektus.

1etno

Un, tātad, pie neitrālas krāsas kleitas var piemeklēt apļa un pusapļa formas auskarus ar bārkstiņām, kas palīdzēs radīt rotaļīgu noskaņu. Tādi auskari piestāvēs romantiskām sievietēm, ne pārmērīgi ekstravagantām, un būs piemēroti korporatīvās ballītes apmeklēšanai.

5

Auskari ar akmeņiem un dzīvnieku printu veido izsmalcinātu tēlu ar nelielu seksualitātes pieskaņu. Šādus auskarus visbiežāk izvēlas elegantas un jutekliskas sievietes, kurām patīk demonstrēt savas emocijas. Šādi aksesuāri noderēs romantiska vakara tēla veidošanai.

2kompl.

Neparastas formas auskari ar kreatīvu dizainu un dažādu materiālu apvienojumu demonstrēs nēsātājas sabiedriskumu un savdabīgumu, un atvērtību visam jaunajam. Šādi aksesuāri iederēsies ballītei draugu lokā.

3kompl

Metāla auskarus ar asiem stūriem izvēlas drosmīgas, pašpārliecinātas sievietes. Šī izvēle der pasākumiem, kuros ir daudz cilvēku, piemēram, naktsklubu apmeklēšanai.

4

Lakonisks, ovāls vai apaļš auskaru dizains rada atturīga un mierīga tēla iespaidu. Kā arī uzsver nēsātājas eleganci un nesarežģīto gaumes izjūtu. Vienkāršība un lakonisms tēlu padara universālu. Piemērots arī bērnu svētkiem.

Vēl viens padoms – vienmēr uzsvaru liekam ne tikai uz bāzes, bet arī uz šobrīd modē esošajiem aksesuāriem.

 • Spilgtas detaļas (tavas sezonas krāsās) kļūs par tēla galveno akcentu un perfekti papildinās bāzes garderobi.
 • Šādus aksesuārus veikalos atrast var daudz vieglāk, nekā jaunu kleitu.
 • Ar moderniem aksesuāriem tēla spilgtuma un radošuma pakāpi regulēt ir daudz vieglāk – pieejiet pie spoguļa un paeksperimentējiet. Pievienojiet savai kleitai vienus vai otrus aksesuārus, un jūs redzēsiet, kā mainās tēls kopumā un iespaids par jums pašām.

P.s. Meitenes, sekojiet manām vēstulēm un ziņām buduāra facebook lapā >>>.

Un vēl – manis vadīto vebināru ierakstu arhīvā >>>> ir vebināra ieraksts “GALVENIE BIŽUTĒRIJAS IZVĒLES LIKUMI. Praktiski rotu nēsāšanas padomi, kas noderēs mums katrai.” Domāju, ka tas noteikti var noderēt tām no jums, kurām interesē aksesuāru izmantošanas likumi un padomi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Daudzām no mums noteikti garderobē ir arī zilā krāsa. Un vismaz dažām no jums noteikti ir jautājums – kādas krāsu kombinācijas ar šo krāsu var v ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Daba jau līksmo, viss zied, bet dvēsele priecājas. Un kāds garastāvoklis ir Tavai garderobei? Jau "zied" pavasara noskaņās, vai joprojām vēl atr ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Arvien biežāk, mēs iepērkamies ārzemju interneta veikalos un tās, kuras to sākušas darīt ir pavisam nesen, ļoti labi zina cik ļoti griba ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata