Ardievas skumjām un neapmierinātībai ar sevi

motivate-yourselfNeliela neapmierinātības doza ar sevi nemaz nav par sliktu. Šad tad tā mums „piešpricē” nepieciešamo neatlaidības un sportisku dusmu devu – it īpaši, ja ir jāsasniedz mērķis.

Bet, ja cilvēks ir padevies savas nepilnības kompleksam un skumjām, tad ir laiks ņemt sevi rokās!

Lūk, daži soļi, kuri jāveic, un visa neapmierinātība ar sevi būs prom!

Meklē iespējas, lai pavērstu savu dzīvi citā virzienā! Uzmanīgi un ar pateicību sagaidi jaunus apstākļus un jaunus cilvēkus, ar kuriem saskaries ikdienā. Mācies to visu izmantot, turi sava likteņa durvis atvērtas!

Nenocietinies, nenoraidi visu uzreiz, kas nonāk tavā ceļā! Ja tev šobrīd nav darba, dažreiz ir vērts iet paslaucīt ielas, jo, varbūt, Dievs tieši tā tevi pārbauda un tieši tā ir izlēmis tevi savest ar svarīgu cilvēku, kas kādu rītu ies tev garām….

Vērtē savu pašcieņu tikpat stipri, kā tu cieni citus cilvēkus. Necenties izdabāt sev tuviem cilvēkiem, ja cieš tev patiesi svarīgas intereses. Neklusē, jaapmierinatiba ar sevi tas tiek darīts. Izjūti sevi kā pieaugušu cilvēku, kuram ir savs viedoklis, uzdevumi un lēmumi.

Nepavadi savu laiku un nepiedalies sarunās ar cilvēkiem tikai tamdēļ, lai viņiem izdabātu.

Izmanto savas dotības un talantus. Katram cilvēkam ir savas personīgās iespējas un priekšrocības pret citiem. Izmanto savas spējas, zināšanas, īpaši tev grūtās situācijās.

Palieli citus cilvēkus par individualitātes izpaušanu. Klausies un dzirdi citu cilvēku izteiktus komplimentus tev. Tikai neizliecies! Paud prieku par dzirdēto, ja tevī tāds ir!

Tavā dzīvē galvenais cilvēks esi tu. Tu pieņem lēmumus un nes par tiem atbildību. Tikai neaizmirsti tos pieņemt un neaizmirsti nest atbildību!

Izbrīni! Par uzvarētājiem bieži vien kļūst tie, no kuriem neko tādu negaida. Pamēģini sev atklāt jaunas dzīves puses, iespējas! To uzdrošinoties, tev palielināsies pašvērtējums un vairosies drosme, tu kļūsi daudz interesantāka apkārtējiem!

Pilnveidojies! Atrodi laiku padarboties pie sava stila, ārējā izskata un izglītības. Nomaini visiem zināmo konstatāciju: „Es neesmu ideāls” pret savu afirmāciju: „ Es darbojos pie tā, lai kļūtu vēl labāka!”

jauni merkiEsi atvērta! Dzīvē bez patīkamām un uzticamām attiecībām pastāv arī vienaldzība, agresivitāte un skaudība. Bet, ja aizsargājoties no tā visa, tu sevi „aizvērsi” , tad tava dvēsele būs ciet arī visam labajam.

„Visi apkārt ir malači, tikai es kaut kāda nepareizā…” Tici man, malači visi ir tikai no malas, bet katram „iekšā” kaut kuros brīžos notiek cīņa ar personīgo nepārliecinātību un bailēm par kaut ko. Tikai vieni no bailēm ielien tumšā stūrī, bet citi iet pretī nezināmajam.

Meklē labo katrā dienā un katrā cilvēkā. Dzīves pilnība ir ne tikai priekā un laimē, bet arī vilšanās un kļūdās.

Mīli šo Dieva doto dzīvi pilnībā!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • karima_l

  Paldies!
  Izlasīju rakstu. Tagad, kad man nu jau tuvojas piecdesmit, netieku galā ar skumjām.Man tieši šobrīd nav darba, bet ja iešu tagad slaucīt ielas, kaut arī tādu darbu neviens šeit nepiedāvā, domāju, ka mana pašapziņa kritīs vēl zemāk.
  Nez ko, lai dara, lai vismaz skumji un vientuļi nebūtu?

   
   
   
 • Pēc darba,kas prasa labu izglītību esmu strādājusi apstākļu spiesta arī pavisam vienkāršus.Jā, uz laiku tas nosit garīgo,bet tad man piedāvāja darbu,kas prasa vidējo speciālo un es iemācījos arī tajā saskatīt ko interesantu-un dzīve arī kļuva gaišāka

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata