5 padomi – kā pareizi sauļoties

Faberlic_Leto_kosmetika

1. padoms. Sauļojies no rīta un vakarā.

Bet karstākajās dienas stundās: no plkst.11:00 – 16:00 paliec ēnā. Īpaši bīstama saule ir tieši dienas vidū – nepaspēsi ne aci pamirkšķināt, un skaista iedeguma vietā būs sarkanums un sausums.

2. Izmanto aizsardzības līdzekļus pret sauli.

Tev būs nepieciešams sejas krēms, ķermeņa pieniņš, sprejs matiem, lūpu balzāms SPF 15 (vismaz). Ik pēc 2 stundām un ikreiz pēc peldēšanās neaizmirsti šo aizsardzības slāni atjaunot. Esot saulē, ādai nav jākļūst sārtai – ja tas notiek, izmanto līdzekļus ar vēl lielāku aizsardzības pakāpi.

3. Uzlādējies ar vitamīniem.

A,C un E vitamīni nodrošina vienmērīgu, un svarīgākais – drošu iedegumu. Šo vitamīnu daudz ir aprikozēs, spinātos, jūras produktos un burkānos. Ja atvaļinājumam vēlies sagatavoties laicīgi, lieto attiecīgus uztura bagātinātājus – tas ir ātrākais veids, kā atjaunot veselīgu līdzsvaru.

4. Apbruņojies ar pacietību.

Ja tavs mērķis ir skaists iedugums uz ilgu laiku, ādu pie saules pieradini pakāpeniski. Necenties nosauļoties ātri un spēcīgi, pretējā gadījumā tu riskē apdegt un rezultātā iegūt sausu ādu, kas ātri sāks lobīties, vai pat saules dūrienu.

Faberlic_kosmetika_vasarai

5. Kusties!

Lai iegūtu vienmērīgu iedegumu bez svītrām un plankumiem, esot pludmalē ik pa laikam uzspēlē bumbu vai paskrien gar krastu. Tādā veidā saules stari tevi iesauļos pat tajās vietās, kur tie parasti nemaz netiek klāt.

Palīdzi ādai pārciest iedegumu bez traumām! Kā labs un drošs palīgs tev būs saules sērija LETO >>>>>.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata