Šīs ziemas mode balzaka vecuma sievietēm

Arvien biežāk ielās, teātros un koncertu zālēs var ievērot skaistas, elegantas, balzaka vecuma sievietes. Esmu sajūsmā par katru šo sievieti! Viņas ir ģērbušās gan eleganti, gan moderni!

Šai blogā es centīšos jūs vienmēr informēt gan ar fotogrāfijām, gan informāciju par to, kā tieši šobrīd varētu ģērbties mēs un joprojām izskatīties „zirgā” – tātad moderni un seksīgi. Kāpēc gan ne? Ceru, ka tu neesi no tām, kas savu vecumu vairs nekādi nevari sasaistīt ar vārdiem: seksīga un stilīga??? Ja tas JAU ir tā, tad steidzīgi kaut ko maini!

Un tātad atgriežamies pie šīs sezonas modes!

Šai sezonā tu vari izskatīties vienkārši satriecoši!

Un nav būtiski cik tev gadu – vai nupat būs 40 vai jau krietni pāri 50 vai 60 un nav svarīgi kādi ir tavi apkārtmēri. Ir vienkārši jāzina optiskās ilūzijas paņēmieni, kas ļoti izdevīgi būtu pielietojami tieši tev…

Tad kā sievietei “balzaka” vecumā joprojām izskatīties seksīgi un stilīgi, neskatoties uz vecuma un auguma proporciju izmaiņām?

 • Lai pareizi ģērbtos, tomēr būs jāseko modes tendencēm. 2010-2011 gada ziema piedāvā toņu ieturību, bet tas nenozīmē, ka jāģērbjas pelēkā vien, lai galu galā saplūstu ar asfaltu… Bez pelēkajiem toņiem šai sezonā pievērs uzmanību arī zilajam, tējas rozes tonim, tumši sarkanajam un violetajam.
 • Šoziem modē ir dažnedažādi trikotāžas izstrādājumi: adītas jakas, kardigāni, kleitas. Tīras un vienkāršas līnijas rada siluetu, kas liek figūrai izskatīties slaidākai. Tas notiek pateicoties tam, ka audums vienmērīgi slīd pār auguma problemātiskajām vietām, un tas dara to, kas nepieciešams – nepievērš šīm vietām uzmanību.
 • Siltuma efektu un arī sajūtas rada visdažādākās kažokādas vestes, žaketes, īsie kažociņi līdz jostas vietai un mēteļi ar kažokādas apkaklēm.

[cincopa AkPAYU6eBIJY]

 • Šai sezonā ir aktuāli visdažādākie ādas izstrādājumi. Interesanti izskatās kleitas un kostīmi no ļoti plānas ādas. Izstrādājumi no mīkstas, matētas, labi apstrādātas ādas ir līdzīgas plastiskam audumam un iederas jebkura vecuma un komplektācijas sievietes garderobē. Ādas izstrādājumi, īpaši melni, vīriešiem asociējas ar liktenīgas sievietes tēlu un, protams, ir ļoti seksīgi. Problēmas var rasties, ja apģērba āda spīd un ir nepietiekoši plastiska. Šai gadījumā jūs savam svaram pievienosiet vēl pāris liekus kg,  un visvairāk tajās vietās, kuras ir  visapspīlētākās. Īpaši tas attiecas uz biksēm un svārkiem. Šādu izaicinājumu var atļauties tikai sievietes ar ideālu figūru, jo spīdīgās vietas pievērš uzmanību un pilnīgi gurni noteikti izskatīsies vēl pilnīgāki nekā ir.
 • Šoziem modes dizaineri iesaka nēsāt trikotāžas kleitas, kas ir vienkrāsainas, vienkāršas un elegantas. Ja fasons ir sarežģīts, tad šis dažādu apdares detaļu daudzums siluetu padara smagnēju. Klasiski, vienkārši modeļi uz auguma izskatās vislabāk un vislabāk slēpj arī auguma nepilnības.
 • Joprojam modē paliek dziļi un piesātināti samta toņi. Šīs ziemas kolekcijās ļoti daudz tiek piedāvāti izstrādājumi no tvīda. Aukstajās ziemas dienās šis siltais audums ir neaiztājams, praktisks un ērts.

Jums liekas, ka augstāk redzamie modeļi nav īsti piemēroti mūsu vecuma sievietēm? Labi, pieņemsim…uz brīdi. Un kā jums patīk šī dāma? :)

Šis nebūs pēdējais raksts par to, kā mums būt modernām un, kā jau teicu, „zirgā”.

Viss vēl priekšā!

Uz tikšanos tepatās, kādā no buduāra stūrīšiem,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata