Par svara zaudēšanas plānu 10 dienām

102915370Vēlme atbrīvoties no kaut vai dažiem kg un kaut vai reizi mūžā neliek mieru gandrīz vai katrai sievietei un mēs visas zinām, ka to izdarīt VARĒTU, ja vien mēs būtu TIK apņēmīgas izpildīt regulāri to, ko mums iesaka mūsu dietologi un kaut vai žurnālos vai interneta vietnēs par veselīgu pārtiku, uzturu un dzīves stilu publikācijās ieteiktais.

Bet dzīve ir dzīve, cilvēks ir cilvēks un, vēl jo vairāk – sieviete ir sieviete un panākt to, lai sevi disciplinētu izrādās ir šajā visā pats grūtākais.

Tāpēc „buduāram” ĻOTI interesēja, kas tad „slēpjas”  :) aiz vēl viena mudinājuma zaudēt svaru, kas redzams arī mūsu blogā, blakus reklāmas slejā kā frāze „Uzzini cik kg Tu vari zaudēt 10 dienās”. Par cik arī man šī tēma nemaz nav tik sveša, es nolēmu sazināties ar NordenHealth pārstāvi Baltijas valstīs un drosmīgi uzdevu šos sievišķīgos un dažbrīd āķīgos jautājumus un, domāju, ka šīs atbildes interesē arī tevi.

ka_notievet_10_dienas

Jautājums: Labdien! Kas ir šīs idejas, diētu autors un pēc kādiem principiem šie ieteikumi jeb diētas tiek sastādītas? Cik droši šie ieteikumi ir mūsu veselībai?

Atbilde: Autortiesības uz notievēšanas metodiku pieder Ziemeļeiropas Veselības Aģentūrai jeb Hälsobyrån Stockholm. Aģentūras mērķis ir nodrošināt iedzīvotāju pieeju veselīgai svara zaudēšanas programmai Zviedrijas Karalistē un ārvalstīs. Primāri programmas atbalsta reģions ir Skandināvija un Baltijas valstis.

garciems

Notievēšanas programmas veidotāji uzskata, ka liekais svars nodara lielu ļaunumu veselībai, veicinot sirds un asinsvadu saslimšanas, līdz ar to svarīgi ir pēc iespējas drīzāk iegūt normālu, veselīgu svaru. Notievēšanas programma ir pilnībā piemērota cilvēkiem ar normālu veselības stāvokli.

Jautājums: Ar ko mans tievēšanas plāns atšķirsies no Daces vai Annas tievēšanas plāna?

Atbilde: Notievēšanas pamatā ir ēšanas un aktivitāšu režīms, kas rada vēlamo reakciju ar Jūsu organismu. Cilvēkiem atšķiras vielmaiņas, paradumi, fiziskās un psiholoģiskās iezīmes. Līdz ar to katram vajadzīga sava notievēšanas programma, lai sasniegtu rezultātus. Jums veidota programmas pamatā ir aktivitāšu un ēdienreižu režīms ar uztura norādījumiem, lai sasniegtu maksimālu efektu un neiztērētu Jūsu laiku.

w_image_1374673375827_38491

Jautājums: Kad mēs atveram Jūsu lapu, mēs redzam piedāvājumu blociņa veidā aizpildīt tajā ailes, pastāstot par sevi. Kad tas tiek izdarīts, kas notiek tālāk?

Atbilde: Šie rezultāti tiek apkopoti un nosūtīti analīzei uz Hälsobyrån Stockholm serveri. Pārsvarā tās pašas dienas laikā tiek sagatavota individuāla notievēšanas programma, ko saņemat e-pastā vai varat izmantot vietnē nordenhealth.com.

Jautājums: Ar ko Jūsu notievēšanas plāns atšķirsies no citām internetā atrodamām simtām un tūkstošiem diētu?

Atbilde: Notievēšanas programmas metodikas pamatā ir daudzu gadu gaitā veikti pētījumi, programmas sagatavošanā un uzraudzībā piedalās vairāk kā desmit uztura speciālisti, sporta ārsti un fizioterapeiti. Programmas adopcija Baltijas valstīm prasījusi vairāk kā pusgadu. Informācija par programmas darbības principiem ir aizsargāta ar Zviedrijas Karalistes autortiesību likumu un nav izpaužama masu medijos.

Jautājums: Kur ir „atslēdziņa”, ka mums tas viss varētu izdoties? Uz kādiem principiem balstās šis mums katrai individuālais tievēšanas plāna piedāvājums?Screen Shot 2013-08-19 at 4.49.47 PM

Atbilde: No Jums vajadzīga tikai apņēmība 7 dienas ievērot savu notievēšanas plānu 1:1, bez improvizācijām. Rezultātus vērtē astotajā dienā. Tā arī ir galvenā panākumu atslēga, jo ar attieksmi “nu, paskatīsimies” neviens vēl nav ieguvis veselīgu svaru un skaistu augumu. Ja dari, tad dari pa īstam.

Jautājums: Paldies un nobeigumā dikti ziņkārīgs, bet ļoti svarīgs jautājums – vai šīs fotogrāfijas, ko mēs redzam šajā intervijā,  tiešām atbilst realitātei un vai meitenes ir “eksistējošas” un tās, kas lietojušas tieši šo programmu?

Atbilde: Bildes nāk no mūsu klientēm. Ik dienas mums ienāk ļoti daudz dažādu bilžu ar pirms/pēc fotogrāfijām. Dažas no tām ir sliktā kvalitātē vai arī grūti redzēt diētas rezultātus (āda vēl nav paspējusi savilkties, piemēram), tāpēc reklāmas rakstos liekam tās bildes, kuras tiešām ir visefektīvākās. Par bilžu reālismu atbild mūsu klientes, mēs to īpaši nepārbaudām, jo arī mums ir svarīgi, lai šīs bildes iedvesmo citas sievietes (un dažus vīriešus). Ceru, ka tas palīdzēja!

Paldies!

P.s. Nu ko  – vai šī programma domāta Tev, izlem pati, bet es ceru, ka šie daži jautājumi noteikti Tev palīdzēja šo to par šo programmu noskaidrot. Jebkurā gadījumā – tievēšana ir dikti sievišķīgs un mums daudzām aktuāls jautājums un katra mēs izvēlēsimies savu ceļu un savas metodes – galvenais nekaitēt sev, savai veselībai un, galu galā, arī dzīves baudīšanai, vai ne?

Aija

Interesanti raksti :

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 • Ingvers ir labs palīgs cīņā ar saaukstēšanās simptomiem. Ingvera tēja nu jau ir pazīstama gandrīz katrā mājā – citā tā ir iecienīta vairāk, citā m ...

 

Tags: , , , , ,

Atbildes pavisam: 4

Man ir ko teikt »

 
 • Jana

  ļoti patika šis plāns!
  Paldies, ka padalījāties!
  sanāca zaudēt 6,6 kg nedēļas laikā!

   
   
   
 • Zane

  Paldies par šo rakstu, beidzot zinu kas šie ir par runčiem!
  Biju pirms mēneša izgājusi šo plānu, un nevaru sūdzēties! svars pazuda. Ja nemaldos ap 5kg bija nost un atgriezies nav! Paldies pozitīviem cilvēkiem!

   
   
   
 • Ingrīda

  Jauki, ka ir sievietes, kam šis plāns palīdz. Es arī nopirku šo diētu…. bet ko darīt, ja Tev mājās nav vannas, bet ir tikai dušas kabīne, ja Tu strādā skolā un tieši noteiktajā ēšanas reizē Tev ir stundas utt.

   
   
   
  • Es domāju, ka, ja mēs kaut vai pusi no tā vai citiem padomiem ievērotu un nekas, ja arī citā laikā, nevis noteiktajā – arī TAD jau būtu acīmredzami rezultāti. Pati zinu, kā tas ir…. :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata