Mīļš sveiciens mūsu Latvijai dzimšanas dienā!

 

1811

Mīļš sveiciens mūsu Latvijai dzimšanas dienā! Lai tā bagāta ar gudriem, uzticamiem, drosmīgiem un patiesi mīlošiem cilvēkiem un ar gaišiem sapņiem, kuri rod piepildījumu!

skice-04

Lūgšana par Latviju

Mēs visi visās Latvijas malās, mēs visi plašajā pasaulē, kas Latviju mīlam, Jēzus vārdā lūdzamies: “Dievs, svētī Latviju! Dievs, svētī šo valsti un šo tautu!”

Mēs visi kopā no sirds lūdzamies: “Pasargā Latviju no ļauna, pasargā to no saviem ienaidniekiem, no tiem, kas vēlētos to iznīcināt, apmelot, aptraipīt, izpostīt, izlaupīt, apzagt, pasargi mūs, ak, Dievs!”

Mēs lūdzam no sirds: “Stiprini visus tos, kas kalpo savai valstij un tautai, stiprini visus, kas godīgi dara savu darbu, stiprini visus, kas vēlētos šo zemi atstāt par svētu mantojumu saviem bērniem un bērnu bērniem labāku un skaistāku, nekā mēs esam to saņēmuši savās rokās.”

Jēzus vārdā mēs lūdzamies: “Dievs, pieņem šo zemi savā aizgādībā, Dievs, svētī mūsu Latviju! Mēs viņu nododam Tavās rokās. Un katrs, kas šeit lūdzamies, mēs katrs pats sevi arī nododam Tavās rokās. Lūdzu, apskaidro mūsu sirdis un prātus, lai tajos mājotu mīlestība, saticība un miers, lai mēs būtu atvērti cits pret citu, lai mēs varētu strādāt kopībā kopējiem labiem un cēliem mērķiem. Kungs, atver mūsu apziņu, lai tā kļūtu kā atvērts trauks, kurā ieplūst dzīvības ūdens, kas veldzē mūsu dvēseles slāpes! Kungs, apskaidro mūsu prātus, palīdzi mums atšķirt labo no ļaunā, mēs nododam katrs sevi tavās rokās, vadi mūs ik dienas un stāvi mums klāt, palīdzi mums darīt labu domās, vārdos un darbos! Kungs, mēs nododam sevi un savu valsti tavās rokās!

Dievs, svētī katru no mums! Dievs, svētī Latviju!”

Avots: www.vestnesis.lv Šī lūgšana tika skaitīta ekumēniskajā dievkalpojumā Doma baznīcā Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 83. Gadadienā 2001. gada 18. novembrī.

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata