Lietas, kuras jāpaspēj izdarīt…

Laimīgu Jauno 2011.gaduLīdz Jaunā gada sākumam ir palicis TIK maz laika… Ir ne tikai jāpaspēj sarūpēt visu iecerētajiem salātiem un cepetim, izdomāt kā pa to starpu ieskriet dušā, ko vilkt mugurā, bet arī jāatceras par pašu svarīgāko…Kas tas ir? Neticu, ka neatceries!

Sākt dzīvi no jauna! Un sākt dzīvi no jauna,  sākot ar Jauno gadu, vienmēr ir divkārši patīkami! Bet jaunu dzīvi nevar sākt, ja ir kaut kas nepabeigts…

Kuras tad ir tās lietas, kuras mums būtu vēl jāpaspēj izdarīt šogad?

Notievēt?

Gan Ziemassvētku, gan Jaungada naktī vienmēr gribās kaut ko garšīgu, vai ne? Bet svētki vienmēr ir  arī nopietns pārbaudījums  mūsu kuņģim  un zarnu traktam. Lai tu nesēdētu pie galda un tikai nesiekalotos, nepieciešams pirms svētkiem sev sarīkot  atslodzes dienas. Bet, par cik, šodien ir  31.decembris, tad tu to vari izdarīt vēl veselas dienas garumā!

Pabeidz nepabeigto…

Ja tavā dzīvē ir kaut kas, no kā ir vērts atbrīvoties jau sen, labāk to izdari tieši tagad! Janvārī  dabiskais aktīvais dzīves ritms samazināsies, februārī jau uzkrājas ziemas nogurums un iestājas avitaminoze. Martā uzvelsies darbu vezums, aprīlī – komandējums, maijā tu gribēsi  izrauties pie dabas krūts, bet vasarā vispār negribēsies sev bojāt garastāvokli….Un gads atkal būs garām…Ar to pašu nepabeigto, kas tev vilkās kā nepatīkama „aste” jau 2010.gadā līdzi… Psihologi iesaka gan apdrošināšanas polises, gan šķiršanās procesus un mantas dalīšanu – visu vienmēr paspēt izdarīt gada nogalē. Tad Jaunajā gadā tu iesoļosi , tikusi galā ar visām nepatīkamajām „astēm”. Izplāno savu nākamo gadu.
Kā Jauno gadu sagaidīsi, tā tu to arī nodzīvosi… Padomā kas tevi pilnībā apmierina un ko tu vēlētos uzlabot vai mainīt? Figūra, alga, amats, attiecības arī ir maināmas…

Izpildi solījumus

Protams, ka tu vienmēr uzmanīgi izturies pret saviem solījumiem. Plānotājs ir raibs no plāniem un darbiem, kas jāizdara dienas garumā. Bet pat ļoti atbildīgiem cilvēkiem gadāssakt visu no jauna nelielas kļūmes… Pārbaudi pēdējā gada pastu, tu noteikti atradīsi vēstules, uz kurām esi aizmirsusi atbildēt. Izdari to tūlīt, pieliekot šai vēstulei nelielu, jauku Jaunā gada apsveikumu.

Atceries vai neesi ko solījusi  mammai, bērnam un sev?  Neatliec solījumus uz nākamo gadu. Nākamajā gadā būs citi solījumi un darbi. Iedomājies cik patīkami pie Jaunā gada galda pašai sev pateikt, ka tu nevienam neesi parādā…bet, ja, tomēr, neesi parādu paspējusi atdot, izdomā vēl šai gadā kā un kad to izdarīsi vai atdosi. Tici man, ar citu pārliecību un prieku celsi šo šampānieša glāzi!

Sāc rūpēties par savu veselību

Sastādi to speciālistu sarakstu, pie kuriem tev būtu jāaiziet uz pārbaudi. Katram iedali sava nākamā gada mēnesi – tad to izpildīt būs daudz vieglāk gan fiziski, gan finansiāli. Cik svarīgu lietu tu būsi paveikusi savā labā! Par veselību jāsāk rūpēties nevis tad, kad tās nav vai tā sāk jau „klibot”, bet kad vēl viss ir kārtībā! Neesam vairs jaunas meitenes, ir jāsāk pret šo tēmu attiekties nopietnāk!

Bet es, savukārt, sākšu pildīt savus vecajā gadā jums dotos solījumus – padalīšos ar savu 10 gadu pieredzi esot veselības industrijā. 10 gadi – tas ir nopietni, bez maz kā zinātniskais pētījums! Smaidiņš Un man ir TIK daudz ko jums pastāstīt!

Atzīsties mīlestībā

sakt dzivi no jaunaNe tikai Valentīna diena tamdēļ ir domāta. Izdari to tūlīt, ja ir kāds, kuram to neesi pateikusi  un sajūti, cik ļoti sasils zem siltā kažoka tava atsalusī sirds…

Ieplāno un saplāno atvaļinājumu

Jā, tieši tagad! Salasi visu tūrisma aģentūru bukletus, piedāvājumus, ierāpies dīvānā un, ietinusies savā siltajā pledā, pasapņo par vasaru. Bet, lai sapņi nepaliktu tikai par sapņiem, atver sava ceļojuma uzkrājumu kontu un sāc tajā atlikt nelielu summu katru mēnesi un jau tūlīt pat! Uz to brīdi, kad pienāks laiks izvēlēties savu kūrorta vietu, tu ar prieku konstatēsi, ka, varbūt, vari atļauties daudz greznāku atpūtu, nekā biji domājusi un tad ar pateicību atcerēsies buduara.lv stūrītī izlasīto pamudinājumu sākt ceļojumu plānot tūlīt pat Smaidiņš.

Piedod pārestības

Visa gada garumā tu sevī krāji aizvainojumus… Uz vīru, uz draudzeni, uz klientu kādu… Sarīko sev piedošanas seansu! Paņem lapu un trekniem burtiem raksti : „Es piedodu” un tālāk pēc saraksta: kam un par ko konkrēti. Un tad vari dziļi ieelpot un sadedzināt šo lapu Jaungada eglītes svecītes liesmā.  Lai sadeg visi aizvainojumi un lai atbrīvojas tava dvēsele!

Apsveic visus tuviniekus un paziņas

Uzraksti sarakstu, kuri būtu jāapsveic. Šai sarakstā būs tavi draugi, kolēģi, priekšnieks un paziņas. Bet tagad atceries tos, kas pret tevi ļoti labi izturas, bet kurus dzīves steigā esi vienkārši piemirsusi. Uzskaitījumā , droši vien, nav tālo lauku radinieku, skolas draudzeņu, tavas jaunības mīļākās skolotājas un dekrētā aizgājušās kosmetoloģes… Iedomājies, cik patīkami pārsteigti būs šie cilvēki, kad saņems no tevis patiesus, jaukus apsveikumus!

Izveido netikumu sarakstu

…no, kuriem sen jau būtu vērts atbrīvoties. Smēķēšana, pieradums ēst pirms nakts miera, melanholija, spēja iztērēt pusi algas pirmajās divās stundās pēc tās saņemšanas, pieradums mūždien par visu apvainoties, sīkumainība, slinkums, skarbums spriedumos, sievietēm pēc 40 raksturīgais kašķīgums…Fuj, ne cilvēks, bet monstrs kaut kāds, vai ne?! Nu ko – ja tu apzinies visu, no kā jātiek vaļā, tad uz priekšu! Tagad tu zini ar ko jācīnās tūlīt pat no tā brīža, kad no šampānieša pudeles izlidos korķis!

Iemīli sevi!

Jaunais 2011.gadsTu esi nodzīvojusi gadu, kas nebija vienkāršs. Bija viss kas – gan prieki, gan vilšanās, zaudējumi, sakāves un uzvaras. Šai gadā tu kļuvi par vienu gadu gudrāka, pieaugušāka, pieredzējušāka un stiprāka, lai cik tas dīvaini skan un lai cik tev šobrīd gadu! Tas ir labs iemesls iemīlēt sevi vēl vairāk!

Atceries to, kad  pacelsi dzirkstošo šampānieša glāzi, piemiedz ar aci savam  atspulgam glāzē un sveic sevi un apkārtējos ar jaunu laimi Jaunajā 2011.gadā!

Esi laimīga!

Laimīgu Jauno 2011.gadu, vienaudzes!

Uz tikšanos tepatās nākamajā gadā!

Aija

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata