Kā pareizi mazgāt seju

sejas mazgasanaAttīrīšana ir viens no sejas kompleksās kopšanas etapiem jeb posmiem.

Tas jādara 2 reizes dienā – no rīta un vakarā. 

Kā attīrošo līdzekli pielietot var pieniņu, želeju vai attīrošās putas. Daudzām sievietēm rada problēmas jautājums: kā to darīt praksē.


 
 
 
Precīzs sejas nomazgāšanas procesa apraksts

 

Pieej pie izlietnes, mazgā seju ar ūdeni (no rīta ar vēsu, vakarā ar siltu) tik ilgi cik tīk.

Nelielu daudzumu sava mazgāšanas līdzekļa izspied uz pirkstu spilventiņiem un uzklāj uz sejas.

Vieglām, apļojošām kustībām, masāžas līniju virzienā ( akurāti, nestiepjot ādu!) turpini uz sejas putot attīrošo līdzekli. Labākam efektam periodiski samitrinu pirkstus ar ūdeni. Šo etapusejas attīrošais līdzeklis veic apmēram 1-2 minūtes.

Visu cītīgi nomazgā nost  un viegliem pieskārieniem seju nosusini ar dvieli (neberz, bet gan nosusini!)

Piezīme.

 • Kosmetologi bieži vien saskaras ar paradoksālu situāciju: sieviete nopērk dārgu pretgrumbu krēmu, bet seju mazgā ar parastām ziepēm. Šai gadījumā visa krēma darbība tiek virzīta nevis cīņā ar grumbiņām, bet gan uz ziepju kaitīgās iedarbības kompensāciju.

Lieta tāda, ka ziepes ir sārmains produkts, kas izjauc ādas tauku līmeni, mainot to formulu. Ziepes pilnībā izjauc ādas hidrolipīdo (aizsardzības) līdzsvaru. Līdz ar to tiek iznīcināti ādas epidermas lipīdi. Vienlaicīgi notiek arī epidermas līdzsvara izjaukšana.

Rezultāts – āda lobās, ir apsarkusi, kļūst viegli ievainojama, slikti notur mitrumu un sākas priekšlaicīgs novecošanas process.

 • Izjūtot uz savas ādas sausinošo ziepju iedarbību, daudzas sievietes mēģina šo problēmu risināt sekojoši: mazgā seju tikai vienu reizi dienā – vakarā, kad it kā jānomazgā dekoratīvā kosmētika un pa dienu uz sejas sakrājušies putekļi ar sviedriem. No rīta, viņām liekas, ka mazgāt nost nav ko…

Mēs aizmirstam, ka āda ir mūsu organisma ekskrēcijas (izvadīšanas) orgāns un tieši naktī tā darbojas ļoti aktīvi. Tāpēc no rīta ir nepieciešams nomazgāt visus uz ādas pa nakti radušos, it kā neredzamos izdalījumus, citādi…dienas krēms tev labākajā gadījumā nesniegs nekādu labumu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata