Vingrinājums, lai sāktu atgūt sievišķību…

sieviskiba

Katrā, absolūti katrā sievietē mīt Sievišķība un to ir jāprot atklāt un „atvērt”, tikai dažreiz tā slēpjas mūsos ļoti dziļi iekšā…

Gribu Tev šodien piedāvāt izdarīt nelielu uzdevumu jeb vingrinājumu. Tādu kā mini-treniņu.

Vispirms vēlos atgādināt: kad vīrietis cenšas kaut ko sasniegt vai iegūt, viņš SASPRINGST. Un viņam tas izdodas ļoti labi, jo tieši tāda arī IR vīrieša daba.

Savukārt, sievietēm Sievišķība izpaužas tieši pretēji – ATSPRINGUMĀ, sievietes būtības relaksācijas stadijā.

Tāpēc pamēģini šodien un rīt nodzīvot pēc iespējas ilgāku laiku šajā ATSPRINGUMĀ.

Ja Tev kaut kas ir jāizdara, NEmobilizē savus spēkus. Lai to izdarītu, pamēģini, palūgt vīrieša palīdzību. Bet izdari to nevis saspringuma stadijā, nevis sabozusies, nevis beidzot saņēmusies to izdarīt, bet gan atbrīvojusies, atspringusi. Un negaidot, ka Tev vīrietis NOTEIKTI palīdzēs.

Lūdz šo palīdzību mierīgi, bez stresa, bez šī saspringuma, absolūti gatava arī tam (iekšēji) , ka varbūt saņemsi atteikumu.

Respektīvi, sevi iekšēji sagatavo ar šādu vēstījumu: „Nu, ja palīdzēs, būs labi. Nepalīdzēs – nu un?”

Lūk, pavisam vienkāršs uzdevums: NEVER SEV DURVIS PATI. Pieej pie durvīm un, nesaspringusi, gaidi, kamēr tavs vīrietis (vai kolēģis, vai aiz Tevis ejošais vīrietis) Tev tās atvērs. Un pamēģini šodienu dzīvot šajā ATSPRINGUMĀ – viegli, nesaspringstot ne uz ko. Pamēģini „aizmirst” par saviem izpildāmajiem darbiem un pienākumiem domāt kā par obligātajiem. Izdari šos visus darbus šodien NEOBLIGĀTI.

Un par to kā Tev būs veicies, kā Tu juties, uzraksti jau šodien vai rīt tepat – šīs publikācijas komentāros.

P.s. Jā, un vēl. Vīriešu priekšā šodien “negudrījies”! Ja neviens Tavu padomu nelūdz – neizsakies. Necenties demonstrēt savas prāta spējas.

Tas bija Svetlanas Jermakovas padoms. Viņas metodikā „NETRAUCĒ VIŅAM TEVĪ IEMĪLĒTIES! METODIKA, KAS ATDZĪVINĀS PAT VĪRU” tādu ir daudz.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata