EOS balzāmu cienītājām: labākās EOS kosmētikas cenas

EOS-lupu_balzami

Steidzu dalīties ar brīnišķīgu ziņu – daudzu mūsu iemīļotajā interneta veikalā piedāvāto kosmētikas un citu brendu vidū mēs beidzot varam ieraudzīt arī EOS kosmētikas firmas līdzekļus, kas ir slavena savu apaļās formas lūpu balzāmiņu dēļ. Kāpēc šim rakstam tāds nosaukums? Tāpēc ka, ievadot atslēgas vārdus google meklētājsistēmā, es neatradu nevienu EOS kosmētikas piedāvājumu (pat atlaižu vietnēs internetā) par TIK izdevīgu cenu, kāds ir mums jau daudzām zināmajā interneta veikalā.

EOS lūpu balzāmu (un arī citu līdzekļu) cena iHerb saitā ir ļoti patīkama – gandrīz uz pusi un vēl vairāk lētāka par visiem pārējiem interneta un pārējo veikalu piedāvājumiem Latvijā: lūpu balzāmi – 3,49 EUR, roku losjoni – 2, 07 EUR, ķermeņa losjoni – 7.00 EUR.

Protams, vienu balzāmiņu pasūtīt nebūs gudri, jo, klāt pieliekot sūtījuma pasta izdevumus, cena būs tāda pati, kā Latvijas veikalos, bet, ja pasūtīsi vairākus balzāmiņus vai losjonus (tās varētu būt jaukas dāvaniņas), vai piedāvāsi pasūtījumam pievienot savējo arī draudzenei vai kolēģei, tad pasūtījums tiešām būs ļoti izdevīgs.

Vai tu zināji, ka šī kompānija piedāvā ne tikai šos apetītlīgos balzāmus, bet arī roku losjonus, ķermeņa losjonus un skūšanās putas?

eos_kermena_losjons eos_roku_losjoni

Starp citu, laiks taču sākt domāt arī par Ziemassvētku dāvanām, tāpēc es domāju, ka EOS firmas balzāmiņš vai losjons būs brīnišķīga dāvana mūsu meitām, draudzenēm vai kolēģītēm.

Šodien EOS balzāmus atpazīst gandrīz katra sieviete pasaulē, un arī pie mums tie ar katru gadu kļūst arvien populārāki un iemīļotāki. EOS popularitātes noslēpumu varētu izskaidrot ar tās oriģinālo iepakojumu un Amerikas „zvaigžņu” sajūsmu, ko kopsummā it kā varētu uzskatīt par gudru kompānijas mārketingu. EOS tulkojumā nozīmē „Maiguma evolūcija”. Amerikas tirgū šī kompānija parādījās 2009.gadā, apsteidzot tādus konkurentus kā Chapstick, Burt’s Bees, Blistex, kuri tirgū savu vietu bija ieņēmuši agrāk par EOS.

Kompānijas mārketinga viceprezidents Sherry Jhawar uzskata, ka EOS uzplaukums saistīts ar cenu veidošanas politiku un neparasto iepakojumu. Ņemot vērā to, ka produkcijas popularizēšanai tiek izmantoti visi mūsdienu reklāmas kanāli, tai skaitā sociālie tīkli, instagramm, parādīšanās Jennifer Lopez un Miley Cyrus reklāmas rullīšos un populāro blogeru ieteikumi, cena ir diezgan pieticīga.

EOS_balzamini

EOS_balzami

Protams, ar savu ārējo izskatu vien tik lielu lietotāju piekrišanu nesaņemt. Tāpēc, pastāv arī reālā šīs produkcijas satura vērtība. Par ko tad vēl EOS ir tik ļoti iemīļots?

Dabīgums. Sastāvā tiešām ir iekļautas tikai dabīgās sastāvdaļas, no kurām 95% ir organiskas. Pamatā ir dabīgais bišu vasks, dabīgās eļļas, ogu un augļu ekstrakti un E vitamīns. Tāpēc EOS ir absolūti droša kosmētika, kuru var izmantot arī bērni.

Garša un aromāts. EOS produkcijai ir dažādi aromāti, kuru vidū savējo atradīs jebkurš pircējs. Pie tam, tai ir ne tikai smarža, bet arī patīkama pēcgarša uz lūpām, un, pateicoties produkcijas dabīgumam, ja šis „gardums” nokļūst mutē (un tas ir visiem saprotams fakts), tas nerada nekādu kaitējumu.

eos_lupu_balzams

SVARĪGI! Ja šajā interneta veikalā tu iepirksies pirmo reizi, tad noteikti izmanto iespēju savam pirmajam pirkumam iegūt 5 $ atlaidi. Kā to saņemt? Kad prece jau būs „ielikta grozā”, tiks piedāvāts izmantot atlaides kodu. Lūk, šis kods: SFH203.

P.s. Par cik šī kosmētika tiek ātri izpirkta, ne katrs veikalā redzamais EOS produkts konkrētā brīdī ir pieejams. Pie dažiem ievērosi sarkanu uzrakstiņu: Out of Stock. Bet, kad atvērsi šī produkta apraksta lapu, tad redzēsi datumu, kad tas atkal būs pieejams. Bet, lai šo informāciju „nepalaistu garām”, iereģistrējies veikalā ar savu e-pastu un pie produkta, kura šobrīd nav, nospied zaļo pogu Notify Me. Tas nozīme, ka tiklīdz prece būs iegādājama, tu ziņu par to saņemsi uz e-pastu.

Tiešā saite uz e-veikala EOS kosmētikas sadaļu >>>>

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata