Elizabetes Hērlijas skaistuma noslēpumi

elizabete_herlijaKaut arī viņai šobrīd ir 51 gads, savā vecumā modele un aktrise Elizabete Hērlija izskatās „pietiekoši pievilcīgi”, lai rotātu žurnāla vāku ar vaļsirdīgiem fotouzņēmumiem.

Fotografējoties žurnālam Zest Magazine, 47-gadīgā zvaigzne, padalījās arī ar to, kas uztur viņas ķermeni un garu tik brīnišķīgā formā.

Diēta

Elizabete ēd tikai organisko pārtiku – nekādas uzkodas no paciņām, nekādas krāsvielas, konservantus un citus glutamātus. Pie tam aktrise nav neapstrādātas (nevārītas) pārtikas aizstāve, viņa vienkārši dod priekšroku mājas virtuvei – un piedāvā pievienoties visiem, kas seko savai figūrai un veselībai.

„Ja paanalizēsiet – pat „viskaitīgākajā” mājās pagatavotajā kūkā ir tikai 4 ingredienti: olas, milti, cukurs un sviests. Bet izlasiet tās pašas, tikai „veikala” kūkas sastāvu – un jūs vēlaties, lai tas viss nonāktu jūsos?”

Sports

Elizabete vienmēr ir atzinusi neatlaidīga darba nepieciešamību pār sevi. Bet pēcelizabete_herlija (3) zvaigznes vārdiem, viņai tuvāk ir joga un pilates. Kas attiecas uz aerobo slodzi, viņai ir nepieciešama piespiešanās (it īpaši ziemā):

„Es katru dienu pastaigājos ar saviem suņiem un periodiski lieku sev mainīt pastaigas soli uz riksi – bet atklāti sakot, ciest nevaru skriet! It īpaši smagi ir ziemā – tev nav stimula „labi izskatīties pludmalē”, nav motivācijas, ir tikai slinkums.

Bet Elizabetei ir paveicies, jo cīnīties pašai ar sevi viņai palīdz otra pusīte – Šeins Jorns: „Šeins ļoti atbildīgu izturas pret treniņiem, jo viņš ir bijis profesionālais sportists gandrīz 20 gadu garumā. Bieži vien draud, ka sāks mani ņemt līdzi uz rīta skrējieniem pludmalē – pagaidām man izdodas izvairīties.”

Miegs

Modele saka, ka tikai ar vecumu (precīzāk „pēc 40”) ir sākusi just pilnvērtīgas atpūtas nepieciešamību: „Kad man bija 20, es bez problēmām varēju gulēt 3 stundas dienā, dzert elizabete_herlija (4)kafiju, ēst čipšus un smēķēt cigaretes un izskatīties pietiekoši pievilcīgi arī priekš filmēšanās. Tagad esmu līdzīga mēnessērdzīgajai pat, ja guļu divas reizes ilgāk, bet pēc dažām iepriekš minētās „dētas” dienām izskatīšos un jutīšos vienkārši briesmīgi.”

Vecums

„Es nedomāju, ka kļūt vecākai nozīmē kļūt mazāk pievilcīgai. Vienkārši mazāk laika un spēka jāvelta „jaunības atgriešanai”, bet tā vietā jācenšas izskatīties uz visiem 100% atbilstoši savam vecumam.”

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Aktiermākslas ikona Merila Strīpa (Maryl Streep) jau tā savam iespaidīgajam rezumē var pievienot vēl vienu titulu: “vāka meitene”. 62-gadīgā aktr ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata