Eksperiments ar AVON matu krāsu

AVON_matu_krasa (2)Mani nevarētu saukt par regulāru AVON klienti, bet izmēģināt AVON matu krāsu gribēju jau sen. Kaut kas mani tajā visā intriģēja…

Un par cik, domāju, ka ne tikai man ir kāre šo produktu izmēģināt, bet arī citām meitenēm un sievietēm, nolēmu par šo produktu un šo eksperimentu uzrakstīt mūsu blogā.

Par cik esmu tumšmate un nu jau divas reizes pēc kārtas izvēlos tumši brūnus matu krāsu toņus, tad mana izvēle krita uz AVON toni Nr.3.0 Darkest Brown.

Kad pirms krāsas pasūtīšanas savai AVON konsultantei Dacei uzdevu dažus jautājumus, man bija svarīgākais uzzināt to, vai šīs firmas matu krāsas labi un ilgstoši nokrāso sirmos matus. Uz kastītes gan uzrakstīts: perfect grey coverage, bet kaut ko līdzīgu jau raksta visi…

AVON_matu_krasaŠodien ir pagājušas tikai piecas dienas un spriest par to cik labi un ilgstoši nokrāsoti mani sirmie mati ir pāragri, bet to, ka tas noteikti būs ilgāk, nekā dažu citu firmu matu krāsām (nesauksim kurām), to jūtu uzreiz. Sirmie mati ir ļoti „izturīgi” arī pret ķīmisku krāsu un man ir bijuši gadījumi, kad jau uz tikko nokrāsotiem matiem redzams, ka krāsa sirmajos matos neturēsies ilgi. Tāpēc – vērtējumu par to, cik ilgi izturēja krāsu mani sirmie mati, apsolu pierakstīt klāt pēc dažām nedēļām.

Diemžēl par to, ka varētu uzrakstīt foto-aprakstu par to, kāda tā izskatās, kas iekšā un vai man patika AVON krāsa, man ienāca prātā tikai tad, kad krāsa bija jau matos, tāpēc fotogrāfijas man ir tikai divas. Bet arī to būs gana, domāju.

Mans AVON matu krāsas vērtējums: absolūti ne sliktāka par labākajām matu krāsām uz šo brīdi tirgū, bet ir „knifi”, kuru dēļ tā ir vēl parocīgāka un, iespējams, labāka.

Gan iepakojums, gan saturs ir izpildīts profesionālā līmenī un nevaru nepieminēt to,par ko jūsmoju (kā mazs bērns) dikti ilgi – par it kā vienkāršu, nenozīmīgu, bet tomēr atmiņā paliekošu lietu – cimdiem. Pēdējā laikā krāsu kastēs tiek ielikti ļoti vienkārši, vienreizējas lietošanas cimdi, kuri ir plati, mūždien slīd nost… Savukārt, cimdiņi, kas ir AVON kastītē ir tiešām perfekti – maigi pieguloši rokai un ērti bez gala!

AVON_matu_krasa (2)

AVON matu krāsas komplekta īpatnība un fīča – vēl viens maisiņš (solis Nr.1) ar līdzekli, kas jāuzklāj uz sausiem matiem pirms matu krāsošanas, kuros tas ir arī jāatstāj. Izrādās tas ir līdzeklis, kas pārklāj matu porainās vietas, tādejādi nodrošinot matu aizsardzību un vienmērīgu toni (varbūt tā dēļ mani sirmie mati tik ātri nezaudēs toni?).

Krāsošanas process un rezultāts mani apmierināja pilnībā – krāsa ideāla, vienmērīga. Pateicoties līdzeklim pēc krāsošanas, tie ir spīdīgi un skaisti.

Manuprāt, eksperiments ir absolūti izdevies un esmu pilnīgi apmierināta ar šo produktu! Vēl tikai atliek nedaudz pagaidīt, lai novērtētu krāsas un manu sirmo matu „sadzīvošanas” ilgumu.

Nobeigumā, lai mana publikācija nav tik vienmuļa, pievienošu vēl vienu viedokli par šo krāsu. Šoreiz gan runa iet par krāsu blondiem matiem Smaidiņš:

AVON matu krāsas reklāma

Uz tikšanos tepatās,

Aija

P.s. Šodien ir 1.decembris un es nolēmu ievietot atsauksmi par AVON krāsu. Ir pagājušas  45 dienas, bet krāsa joprojām ir noturīga (tikai tuvāk matu saknēm tā ir kļuvusi gaišāka). Protams, vietās, kur mani sirmie mati ataug – tās nav, bet es varu pateikt vienu: esmu par šo produktu sajūsmā, jo, lai vai kādu matu krāsu es līdz šim esmu pirkusi, tās noturība ir bijusi krietni sliktāka. Tā, ka manas vienaudzes (un ne tikai) – meklējiet  rokā AVON konsultantes un izmēģiniet šo krāsu. Vismaz vienu reizi noteikti! Un tad jau spriediet pašas.

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Ja tu šobrīd atrodies darbā pie datorgalda vai pie jebkāda cita darba galda, varbūt tu esi mājās un veic monotonu darbu virtuvē vai adi vai šuj ut ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Larisa Tkacova

  Bedzot atradu krāsu, kura turas uz sirmiem matiem ilgāk, nekā visas izprovētās līdz šim. Krāsa – rudainie toņi, bet es jau iemācījos jaukt toņus uz pusēm (liekas, ja var eksperementēt, kāpēc nē). Pēdējā reizē sirmie mati paradījās pēc kādiem 3 menēšiem. Vienīgais, kas mulsina, ka mati palika drusku nespīdīgi, bet tas, domāju, nevis krāsas dēļ.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata