10 padomi sievietēm no Larisas Guzeevas

larisas_guzeevas_padomi_sievietem1. Vīrieši neprot nolasīt mūsu vēlmes un domas. Mēs varam pūsties un staigāt aizvainotas cik vien gribam. Ir vienkārši jāpieiet klāt un jāpasaka: tas vai nu būs, vai nebūs.

2. Nezvaniet taču saviem vīriem 48 reizes dienā! Nesūtiet viņiem stulbas īsziņas, kā to māca glancētos žurnālos. Nelieciet viņiem kabatās muļķīgas zīmītes: ja vīrietis smagi strādā, tas viņu tikai sakaitinās. Vīrietim svarīgi, lai tad, kad viņš atnāk mājās, tur būtu mājīgi un patīkami. Viņš visu dienu strādāja, lai mājās pārnestu algu, pie tam vēl meklēja, kur varētu nopelnīt vēl vairāk. Esiet iejūtīgas! Ja redzat, ka pēc darba vīrs iemiga ar TV pulti rokās – apsedziet, bet nemodiniet dusmīgas tikai tamdēļ, ka viņš krāc un traucē jums dzīvot!

3. Atcerieties: ja sieviete ir apburoša, ja vīrietis par viņu ir sajūsmā, viņš ēdīs pat sāļu zupu un viņam būs vienalga vai istaba ir kārtībā vai nē.

4. Nevelciet pagātni uz tagadni. Ja izšķīrāties, tad izšķīrāties. Kāda draudzība var būt starp bijušajiem mīlniekiem? Tas sāpina un sagādā pārdzīvojumus pašreizējam vīrietim.

Kad tu vēlies, lai vīrietis atgriežas, tu piekrīti jebkuriem noteikumiem. Bet neviens to ilgi neizturēs. Attiecības ir jāveido un precīzi jāizrunā visas pretenzijas.

5. Es neuzskatu, ka vīrietis jāuztver kā izdzīvošanas līdzeklis, ka sievietei viņš ir mūžam parādā. Arī viņš ir kādam dēls, brālis un arī viņam nepieciešams maigums un rūpes.

6. No skopa vīrieša jābēg prom uzreiz, jo brīnumi nenotiks. Skopu vīrieti pāraudzināt nav iespējams. Ja viņš ir skops, tad skops būs it visā – gan emocijās, gan glāstos.

7. Patiesa mīlestība ir tad, kad neprātīga kaislība pārtop maigā mīlestībā. Tu ieraudzīji vīrieti, sirds sāka pukstēt, acis iedegās, tev ir tik slikti, ka liekas mirsi, ja viņš nebūs tev blakus. Šī neprātīgā kaisle pāriet apmēram pēc gada, bet pēc tam tu vienkārši saproti, ka gribi šim cilvēkam dzemdēt bērnus un kopā nosirmot.

8. Vīrieši arvien necienīgāk sāk izturēties pret sievietēm. Un tā arī vajag. Nevienā citā valstī meitenes nav saģērbtas kažokos un dimantos, nestaigā uz restorāniem un neatpūšas dārgos kūrortos. Un jūs, jaunās meitenes, gribat uzreiz apprecēties ar bagātu un dzīvot tā, kā dzīvo pensionāri Rietumos. Kāpēc jūs negribat normālu, jaunas sievietes dzīvi: attīstīties kopā ar savu vīru, audzināt viņam bērnus. Bet gribat mājas un dārgas dāvanas. Tas ir nepareizi. Un, lūk, arī rezultāts.

9. Sievietes mēdz fantazēt. Vīrietis pat iedomāties nevar, ko mēs šobrīd esam izdomājušas – par rokas lūgšanu, par kāzām un jūsu kopdzīvi.

10. Laulības dzīvei nav nekā kopīga ar zilonīšiem un smaržīgiem aromakociņiem. Mēs būsim laimīgi tad, kad iemīlēsim ikdienas, parasto dzīvi. Jums jāmīl vakariņot, brīvdienās kopā ar vīru slēpot, dzemdēt bērnus, kopā ar viņiem pildīt mājasdarbus. Iemācieties par darbu domāt tikai aiz mājas sliekšņa un nekariniet savas darba problēmas uz ģimenes locekļiem. Vīriešiem nepatīk, kad viņiem sūdzas, īpaši par darbu. Viņiem ir viena atbilde: “tiec galā pati” vai arī „nestrādā”.

Cilvēkiem ir jāuzticas, un jādzīvo ar atvērtu sirdi – vienkārši neizslēdziet galvu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Runā, ja vīrietis necienīgi izturas pret sievieti, tad veiksme viņam pagriež muguru. Kāpēc tas tā notiek? Sievietes radošā domāšana ir daud ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Tā būs līdzība par mums pašiem… Reiz kādā vakarā zemnieks sēdēja uz savas nabadzīgās mājas sliekšņa un baudīja vakara vēsumu. Māja bija pie paš ...

 • Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...

 •   Satiekot nepazīstamu vīrieti, vai tu kādreiz esi pievērsusi uzmanību tam, kā viņš smaida vai smejas? Ja nē, tad velti! Jo izrādās, ka vīri ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata