Moderni matu griezumi 2011

matu griezumi 2011-22 Pavisam nedaudz laika atliek līdz Jaunajam 2011.gadam. Tas nesīs jaunas, savādākas modes tendences, novirzienus un tai skaitā jaunus matu griezumus. Domāju, ir vērts jau tagad meklēt frizūru, kas 2011.gadā varētu būt tavējā.

Retro griezumi 2011

2011.gadā modes dāmas nepaliks bez retro „piesitiena”. Šie ir vecie, labie griezumi, kas atgriezušies no pagātnes. 2011.gada retro griezumi būs domāti gan īsiem, gan gariem matiem. Stilisti aizskars gan 60-tos, gan avangarda 90-tos gadus.

Griezumi īsiem un vidēja garuma matiem


Karē matu griezums būs īpaši aktuāls 2011.gada griezums. Karē griezumu var izpildīt gan kā gludu, gan ieveidojot to romantiskās lokās. Savādāk izskatīsies jaunais karē griezums ar taisnstūra matu griezumu uz pieres, pie tam matu garums būs nedaudz virs zoda un matu krāsa – tumši brūna vai pat melna, ar sarkanīgu nokrāsu.

Pāža griezums, kuram stilisti 2011.gadā paredz vislielāko dažādību piestāvēs biezu , taisnu matu īpašniecēm. Griezuma variācijas tiks veiktas, izmantojot dažāda garuma matus uz pieres un arī atsevišķu šķipsnu garumu.

Tomboy griezums

Tomboy griezums jaunajā sezonā būs ļoti populārs. Tas tiek radīts uz īsa, asimetriska boba griezuma bāzes ar garu, „plēstu” matu griezumu uz pieres. Tas ir ļoti draisks griezums, kas bija populārs 20-25 gadus atpakaļ.

Lai katru fotogrāfiju redzētu palielinājumā, nospied uz tās ar “peli”, bet visu pārējo albūmu vari turpināt skatīties, nospiežot tā paša atvērtā attēla, augšējā, labajā stūrī uz uzraksta: next.

Modernie griezumi gariem matiem 2011


Nākamajā gadā joprojām topā būs it kā nevērīgi, un vēja izpluinīti matu sakārtojumi. Drosme, spilgtums, izteikts stils – tas būs tas,ko tev ieteiks matu dizaineri. Kā spilgts pretstats tam visam ( ja tas tev nav pieņemami ) tiek piedāvāts dabiskums – klasiskas formas, vienkrāsainība, vienādi, gludi, spīdīgi mati, bez sprādzēm un bez rotām tajos. Daudzi garu matu griezumi savus aizsākumus ir ņēmuši tādos klasiskos griezumos kā „ kaskāde”, pagarināts karē un garajos sassoon griezumos, par kuriem stilisti grasās atcerēties 2011 gada.

Viens gan ir skaidrs – skumt par mazu matu griezumu izvēli 2011.gadā gan nenāksies. Un jaukākais ir tas, ka šie visi griezumi ir pieņemami arī mums – sievietēm ap un pēc 40. Tikai jāatrod savējais, ko daru patreiz arī es  :) .

Nu ir īstais laiks mainīt griezumu! Varbūt, arī tev?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Daiga

  Man ļoti iepatikusies viena frizūra, gribu to parādīt savai frizierei, bet nevaru to nokopēt, izprintēt.
  Gaidīšu atbildi,
  paldies.

   
   
   
  • Labdien, Daiga! Gaidu tad Jūsu e-pasta vēstuli uz manu pasta kasti: aija@buduars.lv un es Jums nosūtīšu foto. :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata