Kuri divi ieradumi tev palīdzēs zaudēt visvairāk svara

ka_atbrivoties_no_lieka_svara

Pirms dažām dienām es lasīju kādu grāmatu, kurā man ļoti iepatikās uzstādītais jautājums: Kuri divi ieradumi man palīdzēs zaudēt visvairāk svara?

Un tiešām! Lai vai kādas tievēšanas programmas vai diētas mēs gribētu uzsākt, noteikti sākt zaudēt svaru mēs varam jau šodien! Kā tā? Jo mums katrai ir savi „kaitīgie” ieradumi vai „trūkumi”, ja tos tā var saukt, kuru dēļ mēs ļoti labi apzināmies, ka svara zaudēšanas nodomi nu nekādi netiek realizēti.

Kādi tie varētu būt? Kā jau teicu – katrai savi, bet tie varētu būt, piemēram: nepietiekama ūdens lietošana, pārlieka saldumu lietošana, našķēšanās vēlu vakarā, steidzīga ēšana vai monotona, nevērīga ēšana, skatoties filmu vai lasot, brokastu trūkums utt. Pazini savējos? Jeb tev vēl ir citi? Tieši tā – tu pati tos zini labāk.

Tāpēc darām tā: apņemamies līdz 10.maijam (kāpēc līdz šim datumam, par to zemāk) jau ar šodienu atbrīvoties no diviem saviem ieradumiem, kas tev traucē zaudēt lieko svaru. Vai tu vari to izdarīt? Vai tu vari saņemties???!!! Izlasi šo rakstiņu, un izdari divas lietas: apsēdies un uzraksti 2 savus ieradumus, par kuriem tu ļoti labi zini – ja tu no tiem atteiksies, tu savam organismam jau šodien varētu sākt palīdzēt tikt galā ar to, kas tev ir lieks. Un, kad to izdarīsi, piesakies zemāk minētajam vebināram.

Un, tātad, kas notiks 10.maijā? Šajā dienā plkst.19:30 mēs tiekamies vebinārā (katra savās mājās, pie saviem datoriem) jeb marta mēnesī aizsāktās tēmas turpinājumā:

KĀ NOTIEVĒT, ATVESEĻOJOT ORGANISMU, UN, KĀ ATVESEĻOT ORGANISMU, NOTIEVĒJOT”-2

Vebinārs, kurā ar savām atsauksmēm dalīsies jau pēc 14.marta vebināra šo programmu uzsākušās dalībnieces!

Ja arī tu vēlies šai pasākumā būt kopā ar mums,

piesakies šajā afišā >>>

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata