5 tipiskākās make-up uzklāšanas kļūdas

 • Cenšanās vienmēr izskatīties jaunākai.

Bieži vien ir tā, ka nez kāpēc ( iespējams masu mēdiju, sabiedrības ietekmes dēļ ) sievietes vienmēr jūt vēlmi izskatīties jaunākas. Ir sievietes, kurām šādas domas iezogas vecumā pēc 40, bet ir gadījumi, kad pat 30-gadīgas sievietes jau sāk aizrauties ar sava vecuma slēpšanu vai uzlabošanu, kas šajos gados absolūti nav nepieciešams. Sievietei ir jāprot savu vecumu sagaidīt ar cieņu un nevis maskēt, bet gan pasvītrot savu skaistumu, nedaudz, tomēr, maskējot savas acīmredzamās nepilnības, ja tādas ir.

Ja tev jau ir paradījušies sirmi mati – sāc izmantot speciālu matu krāsu, kas domāta sirmu matu krāsošanai. Nelielas grumbiņas vienmēr var nomaskēt ar speciālu kosmētisko līdzekļu palīdzību, neķeroties pie ķirurģiskas iejaukšanās. Ir sievietes, kas uzskata, ka nelielas krunciņas viņas pat padara šarmantākas. Tas pats attiecas arī uz tavas garderobes izvēli un veidošanu. 40-gadīga dāma rozā mini vai īsā puķainā žaketītē izskatīsies noteikti dīvaini. Tu vari ģērbties jebkurā tērpā, bet vecums, tomēr, ir jāņem vērā, ja vien nevēlies, lai par tevi smīkņā garām ejošie.

 • Nepareiza mitrinošā krēma izvēle.

Kad sieviete ir sasniegusi 30 gadu vecumu, par pieradumu jau ir jākļūst lietot mitrinošus kosmētikas līdzekļus. Tāpat kā mēs pašas, arī mūsu organisma šūnas ar gadiem un, jau pēc 25 gadu vecuma, sāk novecot, tāpēc tām nepieciešama regulāra mitrināšana. Mūžīgajā skrējienā pēc skaistuma, sievietes cenšas pirkt dārgus krēmus, losjonus, domājot, ka, jo dārgāks līdzeklis, jo tas ir efektīvāks. Ne  vienmēr. Bet, tomēr, kad izvēlies mitronošu krēmu, neekonomē uz līdzekļiem, vienlaikus necenšoties iegādāties pašu dārgāko. Iespējams, ka tev būs jāizmēģina vairāku brendu produktus, lai atrastu savu – ideālo. Meklē iespēju pirms tam iegādāties testerus.

 • Pārāk daudz kosmētikas.

Bieži vien tiek pieļauta viena, tipiska kļūda – tiek uzklāts pārāk daudz kosmētikas. Kaut ko tādu var paciest jauna āda, bet ne nobriedusi. Tai tas var būt pat kaitīgi. Vienmēr izmanto iespēju savā sejā kaut ko akcentēt! Ja tās ir tavas skaistās acis – parādi tās visiem!

 • Vēlme stipri un spilgti krāsot lūpas.

Esmu ievērojusi, ka šai vecumā sievietes aizmirst ik pēc brīža pievērst uzmanību savas lūpu kontūras atjaunošanai – šī nepieciešamība rodas ar vien biežāk un biežāk tāpēc, ka ar gadiem lūpu kontūras kļūst mazāk stingras un ap tām izveidojas vertikālas, sīkas mīmikas krunciņas, kuru dēļ arī rodas nepieciešamība regulāri uzlabot lūpu kosmētiku.

Arī lūpām nepieciešama kopšana un ne mazāka kā acīm un uzacīm. Neizmanto lūpu kontūrzīmuli, kurš ir tumšāks par tavu lūpu krāsu vai par tavu lūpu dabīgo toni. Ar gadiem lūpu āda kļūst sausāka un tā iemesla dēļ lūpu krāsa uz tām kļūst mazāk noturīga. Spilgto, spīdīgo un metāliskā spīduma toņu vietā izmanto siltus, maigus pustoņus.

 • Izmantot to pašu kosmētiku, ko lietoji 15 gadus atpakaļ.

Kad ir pienācis 40 gadu slieksnis, ir laiks pārskatīt savu kosmētikas maciņu. Āda mainās – uz tās parādās grumbiņas un pigmenta plankumi.

Spīdīgo, smago toņu vietā dod priekšroku dabīgajiem, maigajiem toņiem. Neizmanto vairs matētu lūpu krāsu, jo tā slikti mitrina un padarīs tavu ādu sausu. Tā sāks lobīties.

Melnā acu kontūrzīmuļa vietā sāc izmantot pelēko, brūno vai bēša toņa zīmuli.

Protams, visi šie padomi atsevišķās situācijās ir visai nosacīti – ir sievietes, kurām arī pēc 40,  āda ir brīnišķīgā stāvoklī un viņas droši un joprojām, var pielietot košu make-up.

Bet, ja tu, tomēr, šaubies par kaut ko – būtu gudri apmeklēt kādu make-up konsultantu, lai iemācītos pasvītrot savu skaistumu, nepadarot to nepamanāmu un smagnēju.

Uz  tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Vai ar make-up palīdzību sieviete var pagriezt laiku atpakaļ ? Lai vai kā mums to gribētos, bet  laiks, tomēr, iet uz priekšu. Bet jūs, tomēr, d ...

 • Tāpat kā lielais vairums žurnālu, kas nopērkami kioskos, tā arī lielais vairums internetā atrodamās informācijas ir veltīts jauniešiem un  par mum ...

 • Šodien ieviesīsim kārtību mūsu kosmētikas maciņos. Interesanti, kas mums tur darās? Kosmētiskajam maciņam jāizskatās tā, lai to nebūtu kauns parā ...

 • Kurā vecumā sieviete ir visseksuālākā? Kāds teiks 30 gadu vecumā. Bet britu pētnieki ir noskaidrojuši, ka daudz vēlāk. Tika veikta 2000 sieviešu ...

 

Tags: , , , , , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata