Ko par make-up domā vīrieši

ko-par-make-up-doma-viriesiKo vīrieši domā par mūsu make-up? Par šo tēmu ir izdevies noskaidrot piecus interesantus faktus.

1. Nesenais pētījums liecina, ka sievietes tad, kad skatās uz kaut ko skaistu, izmanto abas smadzeņu puslodes, bet vīrieši skaistā aplūkošanai iedarbina tikai labo puslodi. Tas nozīmē, ka tu spēj izpētīt pat vismazākās detaļas, bet vīrieši var novērtēt tikai tēlu kopumā. Īsāk sakot, ja tavs vīrietis nav vizāžists, viņš diez vai ievēros, ka tavas labās acs kontūrlīnija  ir par 1 mm īsāka nekā kreisā.

2. Simts vīriešiem piedāvāja palūkoties uz šo, zemāk redzamo foto un pateikt – kam viņi pievērš uzmanību vispirms. 81% aptaujāto vispirms palūkojās uz meitenes acīm, bet 19% uzmanību pievērsa lūpām. ko-par-make-up-doma-viriesi-1

Kā apgalvo antropologi un grāmatas „Kāpēc mēs mīlam” autore Helena Fišere, tēviņus piesaista pretējā dzimuma lielās acis. Ja pabīdīt malā sausos zinātniskos formulējumus, šo secinājumu var pavēstīt tā: vairumam vīriešu patiks smoky eyes make-up.

3. Vēl viens Helenas pierādīts fakts: Vīriešiem nepatīk pieaudzēti mati, nagi un skropstas, krāsainas acu lēcas un parūkas: „Vīrietis vēlas redzēt reālu sievieti, viņu biedē krāpšana”, paskaidro zinātniece.

4. Šī paša iemesla dēļ vīriešiem nepatīk pārmērīgs make-up. Tomēr, pilnīgs make-up trūkums liecina par to, ka tu sevi nekop. Ideāla make-up proporcijas vīrieša acīm – plāns pūdera vai tonālā slānis, tuša, lūpu spīdums un viegls vaigu sārtums.

5. Starp citu, akmens laikmetā sārti vaigi bija apliecinājums tam, ka sieviete ir brīnišķīgā formā un ir gatava dzemdēt veselīgus pēcnācējus. Tieši tāpēc vīriešus mūsu sejās piesaista sārtums – tikai nelielā, dabiskā daudzumā, protams.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata