Modernās 2016.gada kāzu krāsas

kazu_krasas_2016

Katrs pāris, kurš precas, protams, vēlas sev īpašas un atmiņā paliekošas kāzas. Šos svētkus padarīt skaistus un radīt brīnišķīgu atmosfēru kāzās var palīdzēt arī pareizi izvēlēta krāsu gamma. Lai vai cik neticami tas skan, bet tieši kāzu noformējuma krāsa šai dienai piedod individualitāti un rada īpašu stilu.

Par modernajām TOP-10 krāsām pavisam nesen runājām, tiekoties pavasara-vasaras stila un garderobes veidošanas vebinārā, bet, izrādās, pastāv arī kāzu krāsu mode. Jau sen ir aizmirstas kāzās bieži izmantotais leļļu rozā un piesātinātais debess zilais, pozīcijas zaudē arī aveņu un piparmētru toņi, toties modē ir dziļie un pasteļtoņi, aristokrātiskums un nebanalitāte.

Kā jau vebinārā runājām, pavisam nesen Pantone krāsu institūta speciālisti noteica modernākās 2016.gada TOP-10 krāsas, kuras vērā jau ir ņēmuši slavenākie modes dizaineri un arī kāzu noformētāji. Tāpat kā pagājušajā sezonā modē ir dabas krāsas, ogu toņi un visi pasteļtoņi. Modē ir „monohromās krāsas” ar minimālu divu-triju aktuālo krāsu piedevām. Un tātad – vismodernākās 2016.gada kāzu krāsas.

Kāzu krāsas 2016

Spilgto un uzkrītošo krāsu cienītāji uzmanību var pievērst ugunīgi sarkanajai Fiesta krāsai, kas šajā gadā būs īpaši aktuāla.

kazu_noformejuma_krasa_2016 (2)kazu_noformejuma_krasa_2016 (4)

Galvenais – ar to nepārcensties, jo tā ir diezgan agresīva krāsa. Būs absolūti gana ar sarkanām kurpēm, lūpu krāsu, draudzeņu kleitām vai ziediem pušķos un salvetēm uz galda.

kazu_noformejuma_krasa_2016

Šo spilgtumu var nedaudz pietušēt ar zaļā toni vai arī uzsvērt ar spilgti zilo.

Joprojām savas pozīcijas nezaudē marsalas krāsa – tā ir būtiska kāzu dekoru krāsa. Tā ir tik bagāta un pašpietiekama, ka tai absolūti nav vajadzīga citu krāsu līdzdalība.

kazu_noformejuma_krasa_2016 (5)

Galvenais – neizmantot to it visur un it visā, bet tikai dažos dekoru elementos un aksesuāros. Bet palīgā var paņemt arī kādu dabisku toni – piemēram, tumši zaļu krāsu.

Nebūtu jāaizmirst par vēl vienu spilgtu un aktuālu šī gada krāsu un varat noorganizēt mandarīnu krāsas kāzas. Šī krāsa šo dienu padarīs par spilgtu un neaizmirstamu.

kazu_noformejuma_krasa_2016 (6)

Kas attiecas uz citām krāsām, tās jāizmanto katrā konkrētā gadalaikā. Jau ir zināms tavu kāzu vai tuvinieku kāzu datums? Tad izpēti zemāk rakstīto un izvēlies kāzu krāsu paleti.

Modernas pavasara kāzu krāsas

kazu_noformejuma_krasa_2016 (7)

Par dominējošo pavasara kāzu krāsu ir nosaukta rozā kvarca krāsa jeb Rose Quartz – ļoti elegants, maigs rozā tonis, it kā nedaudz pārklāts ar putekļu miglu.

kazu_noformejuma_krasa_2016 (8)

Dizaineri to salīdzina ar tikko manāmo, kautrīgo līgavas vaigu sārtumu. To saskaņot var ar zelta vai piesātinātu pelēkā toni.

Pavasara kāzām svaigā gaisā ieteicams maigais tonis, kuram tika dots nosaukums „Peach Echo”.Tas ir delikāts, svaigs un silts persiku tonis.

kazu_noformejuma_krasa_2016 (9)

Šajā krāsā var būt līgavas kleita vai draudzeņu kleitas un telpas dekoru elementi. Šo toni var akcentēt ar ziloņkaula vai piparmētru toni.

kazu_noformejuma_krasa_2016 (10)kazu_noformejuma_krasa_2016 (8)

Modes eksperti agrās pavasara kāzas piedāvā noformēt „Green flash” krāsā – tas ir gaišs zaļā tonis, kas radīs ziedoša dārza efektu.

zala_krasa_kazu_noformejuma_2016

Ne velti tieši šī krāsa dominē botāniskā stila kāzu krāsu noformējumos. Sulīgo krāsu mīļotāji to var saskaņot ar piesātināti zilo.

zala_krasa_kazu_noformejuma_2016 (3)zala_krasa_kazu_noformejuma_2016 (2)

Bet, ja krāsas gribas nedaudz pieklusināt, krāsu noformējumu var papildināt ar piena-rozīgo toni.

Modernās krāsas vasaras kāzu noformēšanai

Vasaras karstumā brīnišķīgi atvēsinās cēlais „Snorkel Blue” – aristokrātisks pelēcīgi zils tonis, kas atgādina mums par noslēpumainām okeāna dzīlēm.

zila_krasa_kazu_noformejuma_2016

Kā papildu krāsas var izmantot pelnu rozā vai tumšās šokolādes toni.

Īpašu noformējumu vasaras kāzas iegūs, ja izmantosiet «Limpet Shell» – pieklusināto tirkīza toni, kas atgādina skaidro Vidusjūras ūdeni.

modernas_kāzu_krāsas_2016

Tas brīnišķīgi saskaņojams ar sulīgu persiku toni, pieklusinātu dzelteno krāsu vai nelielu sudrabainā daudzumu.

modernas_kāzu_krāsas_2016_5

Nepieciešamo vēsumu vasaras karstumā var gūt, izmantojot «Lilac Gray» toni – mīksti pelēku ar vieglu ceriņu piejaukumu.

modernas_kazu_krasas_2016

Ja kāzās gribas radīt izsmalcinātāku un vieglāku atmosfēru, to izmanto zāles dekorēšanā un līgavas un līgavaiņa aksesuāros. Tas skaisti izskatīsies kopā ar violeto vai dziļu melleņu toni.

Modernas krāsas rudens/ziemas sezonas kāzām

Rudens-ziemas kāzu ceremonijām speciālisti iesaka izvēlēties dzīvespriecīgo „Buttercup” jeb gundegas zieda krāsu – sulīgu dzeltenā toni, kas kāzu dienu par saulainu padarīs pat vismākoņainākajā dienā.

modernas_kazu_krasas_2016 (2)

To var pastiprināt ar dziļi violetā, olīvu vai svaigas zāles toni.

modernas_kazu_krasas_2016 (4)modernas_kazu_krasas_2016 (3)

Tie, kam patīk viss dabīgais, pievērsīs uzmanību ledus kafijas jeb Iced Coffee tonim – šī krāsa ir diezgan atturīga, bet ļoti aristokrātiska.

modernas_kazu_krasas_2016 (5)

Īpaši labi tā iederēsies eko stila noformējumos.

modernas_kazu_krasas_2016 (3)

Kā papildinājums šai krāsai var būt nepiesātinātais gaiši zilais un pieklusinātais zaļais.

Ziemas kāzas koloristi piedāvā dekorēt noslēpumainajā dziļi violetajā krāsā.

modernas_kazu_krasas_2016 (4)

Šai cēlajai krāsai sabiedrotās krāsas nav vajadzīgas.

Moderni krāsu salikumi

Kāzu ceremonijas noformēšanā bez vienas dominējošās krāsas tikpat aktuāla tendence ir vairāku pamatkrāsu izmantošana. Šāda pieeja īpaši noder kāzām, kurās galvenā krāsa ir balta, jo tādā veidā šajā kāzu dekora baltumā var ieviest nepieciešamo spilgtumu un individualitāti.

modernas_kazu_krasas_2016 (6)violeta_krasa_kazam_2016

2016.gada modē aktuāla ir kontrastu izmantošana gan apģērbā, gan dekorā. Un šis trends būs aktuāls arī kāzu modē – dizaineri-noformētāji iesaka izvēlēties piesātinātā plūmju un smaragda kombināciju, jo tie brīnišķīgi akcentē bēšā vai kafijas ar pienu toņu maigumu.

kazu_krasas_2016

Otra kāzu dekora krāsu kombinācija ir tumši sarkanā un zaļā krāsa.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Meitenes, šodien īsi un konkrēti: TOP-10 janvāra-februāra perioda pirkumi mūsu vidū nu jau daudzu sieviešu iemīļotajā e-veikaliņā. To ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Kas tad parasti ir modē vasarā? Jūra, pludmale un spilgti vasaras kokteiļi ar lietussardziņiem! Jau to iedomājoties vien, ir skaidra kāda tad va ...

 •   Ar mīļiem sveicieniem mums visiem,                Aija

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata