Deviņas sieviešu seksualitātes aksiomas

sievietes-seksualitateSieviešu seksualitāte – tā ir pats pirmais un pats svarīgākais vīrieša iespaids par sievieti. Un tieši tāpēc daudzas sievietes visu laiku cenšas pilnveidoties un mainīties.

Viņas pārlasa sieviešu žurnālus, apmainās pieredzē gan dažādos forumos, gan ikdienā – darbā, daudz laika pavada salonos, savu laiku ziedo tam, lai visus pārsteigtu ar zīmējumiem uz nagiem, ar make-up, jaunām kurpēm un super-atjaunojošu krēmu. Bet, kad visa vīriešu uzmanība kārtējā ballītē tiek nevis viņai, bet citai – ir nesaprašanā. Ir iztērēta nauda, laiks un enerģija, lai izceltos un būtu vīriešu ievērota, bet viņu izvēle bieži vien tiek ne viņām…

Izrādās nevis moderns apģērbs un ideāls make-up ir virzošais vīriešu aktivitātes spēks, bet gan sieviešu seksualitāte, kuru notvert un ievērot spēj tikai vīrieši un tikai savu instinktu līmenī.

9 sieviešu seksualitātes aksiomas

1. Vīrieši sieviešu seksualitāti novērtē jau pirmajās septiņās sekundēs. Pie tam uzmanību viņi pievērš ne tikai ārienei, bet arī iekšējām īpašībām, kas rada „seksualitātes auru”.

2. Vīriešiem ir svarīgi tas, kā seksīgā sieviete pret viņiem izturas: seksīga sieviete ir nenotverami pieejama un vīriešos ieinteresēta.

3. Sieviešu seksualitātes dzīvībai ir svarīga pārliecība. Ja sievietei piemīt pārliecība par sevi kā par seksīgu sievieti, viņai pietiek ar to vien, ka ir sakopta un stilīga.

4. Seksualitātei nav nekā kopīga ar vecumu. Piecdesmitgadīga sieviete var izskatīties tikpat seksīga kā divdesmitpiecgadīga. Vecums sievietes seksualitāti var būtiski pastiprināt un tas notiek sievišķīgās pārliecības dēļ.

5. Seksualitātes un fiziskais skaistums – šo īpašību starpā nav obligāti jābūt vienādības zīmei. Fiziski pievilcīga sieviete, pirmkārt, nav vīrišķīga un visādiem veidiem akcentē dzimumu atšķirību.

6. Seksīga sieviete liekas pievilcīga un vilinoša vispirmām kārtām pati savās acīs.seksiga-sieviete (4)

7. Seksīga sieviete nekad neļauj sevi izmantot. Iekšēji viņa ir brīva.

8. Seksīgas sievietes dzīvē pastāv smalka robeža starp nepieciešamību pēc vīrieša un spēju dzīvot bez viņa.

9. Lielākā daļa seksīgu sieviešu nemaz nejūt, ka dara kaut ko īpašu, lai tādas būtu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata