Kā ietaupīt naudu uz kosmētikas līdzekļiem

ka_pirkt_kosmetiku

Taupīt – tas nenozīmē no visa atteikties, bet vienkārši samazināt savus izdevumus un rīkoties pēc plāna.

Pērkam ar atlaidi.

Atlaižu kartes pastāvīgajiem klientiem ir samērā izplatīta lielveikalu prakse. Attiecībā uz naudas ekonomiju, šādas kartes var būt ļoti noderīgas. Izvēlies vienu veikalu, kurš tev liekas piemērots cenu ziņā un, krājot atlaides, iegādājies kosmētiku tikai tur. Neveic nejaušus pirkumus citos veikalos.

Neaizmirsti, ka kosmētikas veikalos regulāri ir sezonālo preču izpārdošanas, kā arī dažādas atlaižu akcijas. Tomēr, vienmēr pievērs uzmanību arī produkta derīguma termiņam. Pašu svarīgāko un visvairāk patērējamo labāk pirkt lielos iepakojumos, kuri parasti ir lētāki. Piemēram, šampūni un dušas želejas tiek pārdotas arī lielās pudelēs.

Ģenerālā tīrīšana.

Lai sen aizmirstie, kaut kur noklīdušie un pustukšie iepakojumi neuzkrātos un netiktu veikti lieki pirkumi, regulāri pārskati visas savas kosmētikas bundžiņas, pudelītes un flakoniņus – pilnos, pustukšos un gandrīz tukšos. Tev tas viss ir labi jāpārzina! Tas attiecas arī uz testeriem, kurus tu esi saņēmusi, pērkot žurnālus vai kosmētikas nodaļās. Šādas ģenerālās tīrīšanas rezultātā tu noteikti atradīsi dažus vai vismaz vienu piemirstu krēmu (smaržas, šampūnus utt.) un tā tu ieekonomēsi naudu, jo jaunu krēmu pirkt tev nevajadzēs vēl kādu laiku noteikti. Pēc šādas revizijas veikšanas sastādi trūkstošo skaistumkopšanas līdzekļu sarakstu un tikai pēc tam ieplāno šos pirkumus.

Ekonomējam arī uz krāsu un modi.

Nosaki savu krāsu sezonu, un tu ieekonomēsi uz jauniem pirkumiem. Neitrālu toņu ēnas, piemēram, gaišas – bēšā, brūnganas piestāv praktiski visām sievietēm. Noteikti nav ieteicams iegādāties vairāku acu ēnu krāsu paletes, no kurām vairāk kā puse paliek neizmantotas, jo mēs parasti izmantojam tikai divus-trīs mīļākos toņus.

ka_pirkt_kosmetiku (2)

Labāk iegādāties divu-četru krāsu augstas kvalitātes acu ēnu komplektu. Toņiem jāharmonizē ar tavu acu krāsu un ādas toni. Gaišie toņi tiek izmantoti dienas grimam, tumšie – vakara iziešanai. Dabiski, gaiši nagu laku toņi piestāvēs jebkuram apģērbam un make-up. Tie uzsvērs nagu spīdumu un sakoptību.

Taupības nolūkos nav nekādas nepieciešamības katru sezonu piepildīt kosmētikas somiņu ar jauniem, moderniem toņiem krāsās, kuri jau pēc pāris mēnešiem atkal būs nemoderni. Ja bez modes jaunumiem iztikt nevēlies, izvēlies kaut ko vienu vai arī ne pārāk dārgu brendu, kas neaizraujas ar dārgu reklāmu izmantošanu savas produkcijas reklamēšanai.

Ja neesi pārliecināta par to, kāda lūpu krāsa tev nepieciešama, priekšroku dod dabiskiem un neitrāliem toņiem. Neitrālie rozā vai bēšā toņi ir labākais variants un piestāvēs jebkurai apģērba un make-up krāsu gammai.

Par lūpu krāsām. Dažreiz ir ļoti žēl izmest dārgas (ne tik daudz cenas, cik toņa ziņā) lūpu krāsas tūbiņu, kurā vēl dziļumā redzamas ir lūpu krāsas paliekas. Bet lūpu krāsu var izmantot praktiski līdz pat tīrām tūbiņas sieniņām, ja to izlietosim, palīgā ņemot kosmētikas kociņu vai lūpu otiņu. Un tā ir vēl viena iespēja ietaupīt iemīļoto toni. Un arī vēl viens ekonomijas variants, jo kādu laiku var ietonēt lūpas ar šī toņa atlikumu pavisam nedaudz.

Un kad beigsies arī tas, var kādu laiku lūpas nekrāsot nemaz, jo ir novērots, ka pēc tam, kad lūpām no kosmētikas tiek dots atpūtas laiks, tās atgūst savu dabisko lūpu toni, kuru parasti "noēd" krāsa.

Uz ko taupīt nebūtu ieteicams.

Ekonomēt nevajadzētu uz tonālā krēma, pūdera un korektējošiem sejas līdzekļiem, it īpaši, ja sejas āda ir problemātiska. Ja tiek nēsātas kontaktlēcas vai arī, ja acis ir ļoti jutīgas, nebūtu jātaupa uz skropstu tušas.

Nebūtu jātaupa arī uz laba krēma, kas, kā tu jūti, ir piemērots tieši tev. Savukārt, sejas ādas tīrīšanas līdzekļus var izvēlēties arī lētākus, kas sastāv no tiem pašiem komponentiem, kādi sastopami ir arī dārgo brendu līdzekļos (starpība – aromātiskās piedevas un iepakojums).

Arī nedārgs šampūns spēj brīnišķīgi izmazgāt matus, galvenais, lai taviem matiem tas patiktu. Svarīgāk ir atrast kvalitatīvu balzāmu, jo tas var aizstāt arī matu masku, ja to matos atstāsi uz 30-40 min.

Brīvdiena kosmētiskajam maciņam.

Varbūt šis padoms liks tev pasmaidīt, bet vizāžisti ik pa laikam savai ādai, acīm un nagiem iesaka sarīkot atpūtas dienas. Starp citu, tā ļoti bieži rīkojas arī daudzas slavenības.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata