Dzīves elementi, kurus var un būtu jāvienkāršo

dzives_vienkarsosanaVienkāršība – tas ir ceļš uz balansu, brīvību un pozitīvām emocijām.

Diemžēl daudzas no mums tā vietā, lai savu dzīvi vienkāršotu, sāk to sarežģīt. Ir dažas lietas, pret kurām tas nebūtu pieļaujams. Lūk, pāris no tām:

Attiecības.

Attiecībām vajadzētu dot tev prieku un nekādā gadījumā ne galvassāpes. Ja tavā dzīvē ir cilvēki, ar kuriem kontaktējoties tu nejūties komfortabli, ērti, neaizver uz to acis, bet gan centies šo situāciju labot. Neveselīgas attiecības nenes neko citu, kā vien negatīvas emocijas un veselības problēmas.

Vēlēšanās izdarīt visu un uzreiz.

Šāda situācija paaugstina stresu un samazina veiktspēju. Necenties atrisināt visu un uzreiz. Izvēlies kaut ko vienu un noved to līdz galam.

Negatīvas domas.

Par to tiek runāts un rakstīts daudz. Bet grūti to visu, ko aiznemta_sievietedzirdam izdarīt. Bet padomā… negatīvas emocijas ir absolūti  bezvērtīgas.

Aizvainojums, sarūgtinājums, naids un greizsirdība vēl nevienam cilvēkam dzīvi nav uzlabojuši.  Kļūsti par sava prāta saimnieci  un iemācies savas domas kontrolēt. Padomā kādreiz – kas ir TAS, kāpēc tev tādas domas rodas, atrodi iemeslu un centies to likvidēt. Pozitīva domāšana ļaus tev pasauli ieraudzīt pavisam citā gaismā.

Vārdi.

Nemētājies ar vārdiem, nepļāpā pārāk daudz un centies sekot tam, lai viss, ko tu runā, būtu patiess un no sirds. Izvairies no tenkošanas.

Mērķi.

Neuzstādi sev pārāk daudz mērķus uzreiz. Izvēlies uz to brīdi galvenos un darbojies ar tiem. Tos sasniegusi, pievieno savam sarakstam tos, kas no atlikušajiem ir paši svarīgākie utt. Tik ilgi, kamēr sasniegsi visu, ko biji ieplānojusi.

Atkarība no laika.

Ļoti daudzu cilvēku dzīve ir saplānota burtiski pa minūtēm. Viņi visu laiku kaut kur skrien, viņiem regulāri nepietiek laika. Tādā tempā dzīvot nedrīkst. Ir noteikti savā dzīvē jāatrod minūtes, kurās vari apstāties un veltīt tās tikai sev.

Laiks ekrāna priekšā.

Televīzija, kino, video spēles un interneta atkarība atņem daudz vairāk laika, nekā tev liekas. Vismaz dažreiz izslēdz VISU tehniku, kas ir tev apkārt un izbaudi patiesu mieru.

Manta.

Pārāk liels skaits mantu un īpašumu var ļoti nopietni sarežģīt mūsu dzīvi. Materiālie labumi, kuru iegūšanas dēļ galu galā mēs nodzīvojam lielāko savas dzīves daļu, atņem mums ne tikai naudu, bet arī  enerģiju, veselību, uzmanību, laiku, attiecības, rada liekas negatīvas emocijas un ar to saistās gandrīz viss, kas tika minēts augstāk.

dzives_vienkarsosanaTas nenozīmē, ka ir jāatsakās no mašīnas, mājas, iekārotā kažoka, bet tas nozīmē tikai to, ka nav tam jāatvēl un tā dēļ jāzaudē  tik daudz no visa, kas mums pieder, pie tam daudz vērtīgāks par šo kažoku.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata