7 laba nākamā vīra pazīmes

Couple in bathroom embracing and smilingDzīve ir dzīve un satikt savu otru pusīti mēs varam un dažreiz meklējam ne tikai 20 gadu vecumā, bet arī vecumā pēc 40.

Protams, tad kad mums vairs nav 16, jeb precīzāk teikšu – kad mums jau ir pāri 40, mūsu dzīves pieredze, bijušie „kūleņi”, vilšanās un arī panākumi var mums palīdzēt, bet gadās, ka „rozā brilles” uzkrīt uz acīm arī brieduma gados. Šad tad gan palīgā nāk mūsu slavenā sieviešu intuīcija, bet gadās, ka arī tai mēs negribam klausīt… Un tad arī mums, mammām, var sanākt tā kā sanāk un bieži vien pašas rīkojamies ne gudrāk par mūsu meitām…

Tāpēc šie padomi noderēs gan meitām, gan mātēm.

1. Kā viņš izturas pret taviem vecākiem.

Elementārai cieņai pret taviem vecākiem no viņa puses jābūt noteikti. Ja viņš tavos vecākos saskata tikai slikto, tas nedara viņam godu – nākotnē šie pārmetumi var “pāriet” uz tevi. Vai tev tas vajadzīgs?

2. Pārmetumi tev un neapmierinātība ar tevi.

Uzmanīgi pavēro viņa attieksmi pret tevi. Ja viņu tracina tava rīcība, ja viņš regulāri izsaka tev pretenzijas par tavu izskatu, viņš liek saprast, ka par tevi ir pārāks. Iespējams, ka tā viņš cenšas paaugstināt savu pašvērtējumu. Šāds cilvēks nespēs tevi padarīt laimīgu.

3. Vai viņš ņem vērā tavu viedokli?

Izdari secinājumus par viņu jūsu domstarpību laikā. Vai viņš ieklausās tavā viedoklī? Ja vīrietis nevēlas tevi uzklausīt, nākamajā ģimenes dzīvē jūs gaida nopietnas problēmas: visus lēmumus, viņš pieņems vienpersoniski, ar tevi nekonsultējoties.

4. Gatavība nākt palīgā.

Ir situācijas, kad ir ļoti nepieciešama reāla palīdzība. Īstu vīrieti pat par to nav jālūdz: viņš pats visu sapratīs un noteikti nāks palīgā, ja vien tu viņam esi svarīga. Bet,ja viņš izvairās, atsaka aizņemtības dēļ, viņam priekš tevis laika nebūs nekad.

5. Attieksme pret citām sievietēm.

Ieklausies, ko tavs izredzētais runā par citām sievietēm (par bijušajām, par darba biedrenēm, radiniecēm). Īsts džentlmenis nekad nerunās par dāmu sliktu, pat, ja viņu attiecības nav labas.

6. Kāds viņš ir ikdienā?

Vai viņš būs tev palīgs saimnieciskos darbos vai arī viņam būs slinkums iznest pat atkritumu spaini? Uztici viņam dažus nesarežģītus mājas darbus un pavēro, kā viņš uz to reaģēs.

7. Kā viņš izturas pret naudu?

Meklē zelta vidusceļu: lai viņš neskopotos uz dāvanām, bet, lai naudu nešķiestu pa labi103989605 un pa kreisi, izdāļājot to bagātīgi tējas naudās.

Tās ir svarīgākās laba vīra pamatīpašības. Droši vien, tev ir arī savi kritēriji, bet pēc šiem, augstāk uzskaitītajiem, var sākt veidoties priekšstats par cilvēku, kas atrodas tev blakus.

Var jau kopdzīvē pieciest daudz ko, jo neesam arī mēs tik „baltas un pūkainas”, bet tieši šīs īpašības liecina par iespējamo nākamās attieksmes veidošanos pret tevi un arī nākamo, iespējamo, problēmu veidošanos, sakarā ar ikdienas rūpēm un pienākumiem. Un tas nemaz nav tik nenozīmīgi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Skatoties un klausoties šo video manās acīs sariesās asaras…Ne tikai par mums sievietēm pēc 50. Vispār par mums, sievietēm. Par mums cilvēkiem. Pa ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata