6 vienkāršas patiesības par „lieko” svaru

pludmale_1Atradu internetā kāda vīrieša-blogera Igora Čerskija rakstu un man uzreiz bija skaidrs, ka to noteikti jāiztulko un jāievieto arī mūsu blogā.

Nu ko, mīļās dāmas, ieklausīsimies, ko par mūsu lieko svaru domā vīrietis.

„Man atnāca kāda brīnišķīga vēstule. Ludmila no Maskavas man raksta, ka, cenšoties sadedzināt liekos kilogramus, visas viņas draudzenes burtiski neizlien no fitnesa klubiem. „Sēž” uz briesmīgām diētām, ēd kaut kādus draņķus. Bet viss tikai tamdēļ, lai divas nedēļas kaut kādā tur Turcijā izskatītos slaidas. Pie tam pati Ludmila pirmo reizi mūžā uzdrošinājās doties atvaļinājumā bez jebkādiem iepriekšējiem fitnesiem. Tāda kāda viņa tobrīd bija. Un ko jūs domājat? Satika tur neprātīgu mīlestību, kura turpinās arī pēc atvaļinājuma un jau otro nedēļu. „Tā ka – laime neslēpjas fitnesā!” – raksta Ludmila, „Tā arī uzrakstiet visām sievietēm!”

Labprāt to arī daru, bet no sevis vēl pievienošu dažas patiesības, bet dažas atkārtošu vēlreiz – lai jūs labāk atcerētos.

6 patiesības par lieko svaru

1. Dažādiem vīriešiem patīk dažādas sievietes. Vieniem – tievas, otriem – apaļīgas. Tāpēc iespēja atrast savu laimi no ķermeņa svara vispār nav atkarīga.

bon-ton-spiaggia1-622x466

2. Tievās top-modeles uz žurnālu vākiem ir ne tikai veiksmīga ķermeņa uzbūve, bet arī ellīgs darbs, vairāki fitnesa gadi, treniņi, ķirurgu, kosmetologu, vizāžistu un dažreiz „fotošopistu” pūles. Un tā ir profesija, kurai viņas ziedo visu savu laiku. Tā spēj reti kurš, tāpēc viņas arī ir labākās un atrodas uz žurnālu vākiem. Bet tas nenozīmē, ka arī jums turpat jānokļūst. Lielākais vairums vīriešu saprot, ka top-modeles – tā ir cita pasaule un atrod sievietes no savas pasaules. Un rezultātā veidojas daudz laimīgākas ģimenes, nekā tās ir šīm visu apskaustajām top-modelēm.

3. Jā, pludmalē uz jums ir maz apģērba un redzams ir viss, ko jūs uzskatāt par trūkumiem. Bet pat peldkostīmu var piemeklēt tādu,kurā viss, jūsuprāt, liekais izskatīsies seksīgi. Un arī pludmales čībiņas var piemeklēt pareizas. Es neesmu stilists, bet visur var atrast ļoti daudz padomu. Palasiet, piemeklējiet sev to, kas nepieciešams jums.

4. Sievietes vēderiņš izskatās seksīgi. Un dažreiz daudz seksīgāk, nekā sievišķīgie, stingrie tēraudmuskuļi šajā vietā. Vēderdeju neizdomāja idioti, bet patiesa skaistuma cienītāji. Un ne par velti tā kļūst arvien populārāka, tai skaitā arī pie mums. Jā, protams, pasaulē joprojām vērtētas tiek dejas un slaido sieviešu deja tai skaitā, kuru kopš seniem laikiem sauc par baletu. Bet nez kāpēc, ja kāda iestāde vēlas piesaistīt vīriešu pūļus, tad to dara ar vēderdejas, nevis mirstošā gulbja dejotāju palīdzību.

pludmale_4

5. Ja jūsu nabaga organisms 3 mēnešus „sēdēja” uz cietsirdīgas diētas, tad kurortā jums negribēsies nekādus mīlestības piedzīvojumus. Vislielākā jūsu vēlme būs pieēsties. Tieši pieēsties, nevis ēst vai baudīt ēdienu. Vai saprotat? Mērķis taču sasniegts, var atslābt…

Un jūra, peldēšana, aktīvā atpūta – tas viss apetīti pastiprina vēl vairāk. Un cik gan šādās viesnīcās ir visa kā garda! Un, ja tas viss vēl ietverts ceļojuma apmaksā, tad jūs ne tikai atgūsiet savu svaru, bet to vēl pavairosiet. Tad kamdēļ šīs ellīgās mokas un upuri? Pie tam, ja vēl atceramies pirmo šī saraksta punktu…

6. Un tagad pats svarīgākais punkts, kas jūs atradinās speciāli atvaļinājuma laikam ziedotās ekstremālās tievēšanas. Pieņemsim, ka jūs tiešām neesat ēdušas veselus 3 mēnešus, mocījāt sevi sporta zālē, atteicāt sev it visā un notievējāt. Un tagad, jūs tādas skaistas ierodaties kūrorta vietā – un ko redzat? Pareizi: veselus pūļus resnu un plikpaurainu vīriešu (līdzīgu man), ar dažādu formu un izmēru „alus vēderiem”. Jūs domājat, ka kāds no mums cieš sava eksterjera dēļ? Nudien nē.

Ir, protams, veselīga dzīvesveida fani, kas līdzīgi jums pieskata savu figūru, neēd nevienu lieku kaloriju uz nakti, un vēl nodarbojas ar sportu. Bet lielākajai daļai veču tas nudien neinteresē. Mēs zinām, ka arī bez tā visa esam paši labākie un nevainojamākie. Un tāpēc drosmīgi ejam ar jums iepazīties (it īpaši iedzēruši), absolūti neiedomājoties, ka varam jūsos radīt riebumu. Vai jums vajadzīgi šādi kavalieri? Nedomāju vis. Tad jautājums – kā dēļ jūs sevi tā mocījāt?

Morāle: pieņemiet sevi tādas, kādas jūs esat. Tuvojoties vasarai, nepaspējāt notievēt?pludmale_5 Nekā briesmīga. Vienalga dodieties atvaļinājumā un atpūtieties! Peldiet, spēlējiet tenisu, sērfojiet un nodarbojieties ar visām iespējamām ūdens spēlēm. Pašas neievērosiet, kā „sadedzināsiet” veselu tonnu kaloriju un atgriezīsieties mājup svaigas, slaidākas un nosauļojušās. Un tad nu gan – visi vīrieši būs pie jūsu kājām! Un tie nebūs nejauši gidi, animatori vai alfonsi, bet tie vīrieši, kuri dzīvo ar jums jūsu pilsētās un, varbūt, pat atrodas jums blakus – jūsu ofisos. Mīlas romānam ar viņiem, atšķirībā no kūrorta aizraušanās, ir daudz lielākas iespējas beigties ar kāzām.”

P.s. Noteikti gribēšu redzēt kādi būs mūsu, latviešu dāmu komentāri pēc šīs publikācijas, jo pēc Igora raksta komentāru (pozitīvu) bija ļoti daudz!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • -50% ATLAIŽU AKCIJA IR SĀKUSIES! Ir pats, pats vasaras košums, pats īstākais laiks, kad gribas atļauties tērpties drosmīgāk, savādāk, gribas beid ...

 • Ne jau tāpēc, ka man būtu iestājies nostaļģijas periods un arī ne tāpēc, ka man drīz, pēc pāris gadiem, 50. Vienkārši nesen es lasīju grāmatu, ku ...

 •   “Tomēr brīnumus varam veikt mēs visi. Brīnumi notiek tad, kad parasts cilvēks rīkojas neparasti. Būt brīnumam – tas nenozīmē, ka jātiek ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 12

Man ir ko teikt »

 
 • sandra

  es arī meginaju tās diētas,bet beigas nonācu slimnicā. tad es paskatijos spogulī un sev teicu: es sev patīku,kapēc man jāmoka savs organisms,vienigi to lutināt. Un istais,ja atradīsies milēs mani tādu,kada esmu. ha,ha,ha protams izplūst sev arī neļauju.

   
   
   
 • Ina

  Tā patiešām ir taisnība. Esmu daudzus gadus saglabājusi figūru, un tad vienu vasaru, biju vienkārši apaļīga, likos sev ne īpaši slaida un smuka, bet bija vienalga kā izskatos, toties pludmalē…. puiši nāca klāt aicināja spēlēt volejbolu, cienāja ar arbūziem, vēl kāds treneris, kas turpat trenēja hokeja komandu, mēģināja iepazīties ar mani, lai vakaros pastaigātos…vēl šodien nesaprotu, kā tā var būt… Man tad bija 42 gadi.

   
   
   
 • Antra

  Raksts (un droši vien arī autors) ir uz goda, lika pasmaidīt un lasot māt ar galvu. :)

   
   
   
 • Ilze

  Protams, Igoram Čerskijam (iespējams ar dabiskām psihologa spējām apveltītam cilvēkam) ir taisnība – jādzīvo ar prieku un mīlestību pret sevi un apkārtesošo. Un, ja tā, tad jau arī paskats ir pietiekoši skaists un pievilcīgs. Tikai problēma tajā, ka par gaumi nestrīdas un arī veselības slieksnis ir dažāds, un prieki, kā arī mīlestības izpratne katram ir atšķirīga. Tāpēc jau arī formas ir tik dažādas. ‘Nav ‘divu vienādu’ uz pasaules!’ Pārmērības attiecībā pret Dabu un Dievu ir jāizpērk/jāizārstē un tad nu sākas – diētas, fitness…., ja vispār ir apziņa, ka kaut kas jādara lietas labā. Viss, kā saka, slēpjas galvā. Miesa, organisms jau tikai atspoguļo.

   
   
   
 • Elīze

  Šis raksts ir tikai neveikls mēģinājums mierināt sievietes. Un nav tiesa, ka vīrieši nepievērš savam izskatam uzmanību – nepievērš neadekvātie, kas paši sev ”sķiet neatvairāmi. Bet brīnās, ka sievietes atraida:) Es esmu bijusi gan slaida, gan ne pārāk un teikšu tā – kad esmu dzīvē jutusies labi, esmu bijusi slaida un vīrieši ir pievērsuši uzmanību. Kad ir bijuši kreņķi, arī sēras un bēdas, un esmu pieņēmusies svarā, neviens uz mani nav paskatījies. Diez vai kādam vajag noraizējušos, apaļu sievieti. Visi grib tās, kas jūtas labi un atbilstoši arī izskatās. Tik problēma, ka dzīves notikumus nevar prognozēt…

   
   
   
  • Es nedomāju, Elīze, ka apzīmējumam “apaļa sieviete” vienmēr aiz vienādības zīmes var likt raksturojumu = noraizējusies, bēdīga, kreņķīga. Nebūt ne. Tāda var būt arī slaida sieviete. :) Es nedomāju, ka Tev, kad biji slaida, nekad nebija kreņķu un raižu un vienmēr juties labi… Labi justies, būt laimīga un saistoša vīriešiem var būt arī apaļīga sieviete!
   Liels paldies, ka dalies savās pārdomās un pieredzē! :)

    
   • Paldies, Aija. Es saprotu, ka ir “pareizi” tā rakstīt – labi justies… var arī apaļīga sieviete”. Tieši tā – var. Bet es jau rakstīju tikai par sevi. Un šis divtaktu režīms – priecīga un slaida vai ne tik priecīga un apaļīga – dzen mani izmisumā. Jau tā jūties ne pārāk labi un tad vēl ne visai arī izskaties… Esmu izmēģinājusi visādus galvas sakārtošanas veidus, psihoterapiju un apzinātību, apzināto ēšanu ieskaitot, bet nelīdz nekas. Šobrīd atkal esmu ne visai slaida un atkopjos pēc mokošām attiecībām, kuras gan ātri pārtraucu, bet – pieņēmos svarā. Šī “likumsakarība” – jūties slikti – esi apaļīga tiešām indē nost.

     
    • Es Tevi ļoti labi saprotu, Elīze! Bet Tu taču zini, ka dzīve ir secīga, kā klavieru taustiņi? Tas nav pliks mierinājums – tā ir patiesība. Ja tava likumsakarība ir: “jūties slikti – esi apaļīga” un tevi tā indē, tad uzbrūc kādai no tās sastāvdaļām un otrā iznīks (pārstās eksistēt) pati par sevi. Ja Tu zini, ka ar “apaļīga” tikt galā pagrūti, tad tiec galā ar slikto pašsajūtu. Droši vien tev vairs nav 18, tātad tu sevi ļoti labi pazīsti un zini kā tikt galā arī ar to. Tiklīdz tava pašsajūta uzlabosies, nojaušu, ka arī ledusskapja apmeklējumi kļūs retāki. :) Vai tā? Es saprotu, ka, iespējams, tavs variants tikt galā ar slikto pašsajūtu ir, “tās apēšana” ar gardumiem un tāpēc liekais svars….bet neskumsti. Pirmkārt, ļauj sev šai stāvoklī pabūt (varbūt līdz vecgada vakaram) un tad izdomā “likvidācijas plānu” :). Gan tev viss izdosies! Un pēc 1.janvāra taču jau gaidīsim martu, vai ne?

      
 • Laila

  Elīze, labi saprotu tavu kreņķi – man arī apaļīgums iet kopā ar nelabsajūtu! Un līdz šim vienīgā efektīvā metode ir pretdarboties uzreiz pret abiem. Turklāt katrā nākamajā “tievēšanas+atjaunošanās” periodā pieķeru kādas gudrības tā vispār, ne tikai šai konkrētajai reizei. Tā tagad esmu ieviesusi vispārēju rīta citronūdens padzeršanu, regulāri dzeru pa daļai pašizgudrotu “veselības miksli”, kura sastāvā ir arī omu un formu uzlabojošais fenhelis un linu eļļa, piekarināju redzamā vietā speciāli sev sagatavotas vadlīnijas ēšanai, regulāri ieskatos buduārā.lv… :) Un neregulāri izpildos vēl visvisādos citos vērtīgos veidos. Un jo vairāk gadu, jo dzīve liekas jaukāka!

   
   
   
  • Paldies, Laila, ka dalies savā “cīņas” taktikā! :)) Nu re – katrai savas metodes un, ja padalāmies, tad nudien gan kopā jautrāk, gan drošāk, gan cerīgāk! 😉

    
 • Elīze

  Paldies, Laila, paldies, Aija – par vēlmi palīdzēt. Tā sasilda. Priecīgus jums svētkus!

   
   
   
  • Tev ar, Elīze! :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata