Kā kosmētiku pērk praktiskas sievietes

ka-izveleties-kosmetiku (5)Laikam nekad sievietes nepērk sev tik daudz kosmētikas kā pirmssvētku dienās. Lai gan…arī pēc svētkiem diez vai varam attiekties no pastaigas gar skaistajiem, vizuļojošajiem, ar kosmētiku piepildītajiem plauktiem.

Un te rodas problēma un vienlaicīgi jautājums, kas ir skāris miljoniem sieviešu visā pasaulē – kā starp bezgalīgajiem plauktiem ar skaistām burciņām, spīdīgām tūbiņām un pudelītēm, kas mirgo visās varavīksnes krāsās, atrast sev kaut ko vienu – to, kas tev tiešām ir nepieciešams, nevis vienkārši „iekritis” acīs? Un vēl iemanīties tā, lai neiztērētu visu naudu! Uzdevums nav viegls…

Pēc kādiem principiem jāvadās, pērkot kosmētiku?


Sagatavojies

Jau iepriekš mājās sastādi to kosmētikas līdzekļu sarakstu, kuri tev tiešām ir jāpērk. Iekļauj sarakstā arī kosmētiku, kas tavā kosmētikas maciņā ir jāatjauno.

Ja tev nepieciešams radīt kādu konkrētu tēlu, nekautrējies paņemt līdzi uz veikalu žurnālu. Pārdevējs-konsultants palīdzēs tev izvēlēties to kosmētiku, kura nepieciešama konkrēta make-up izveidošanai un vislabāk, ja tu to varēsi vizualizēt.

Ja tu vēlies nopirkt lūpu krāsu vai krēmu, kuri tev jau bija agrāk, bet ir beigušies, ņem līdzi izlietoto tūbiņu. Pat, ja tu neatradīsi tieši šādu produktu, konsultants palīdzēs izvēlēties maksimāli līdzīgu.

Izmēģini paraudziņus

Tas ir labākais veids kā saprast vai konkrētais tonis tev derēs. Nebaidies liktieska-izveleties-kosmetiku (2) sīkumaina, pārmeklējot un izmēģinot visu pēc kārtas. Toņus jānovērtē gaismā, kas ir maksimāli tuva dabiskajam apgaismojumam, tāpēc, izvēloties dekoratīvo kosmētiku, centies pieiet tuvāk logam.

Esi gatava eksperimentiem

Vislielākā kļūda, kuru bieži vien pieļauj sievietes – tā ir nevēlēšanās izmēģināt kaut ko jaunu. Kā tad savādāk var atrast kaut ko negaidīti labu?

Mums ir jāmaina gan dekoratīvā kosmētika, gan ādas kopšanas līdzekļi un tas jādara ne tikai, kad beidzas krēma tūbiņa, bet gan arī saskaņā ar mūsu vecumu un vienkārši tāpēc, lai mēs nebūtu iestrēgušas kādā no gadu desmitiem. Tikai nepērc uzreiz vairākas liela izmēra eksperimentālās make-up krāsas vai ādas kopšanas līdzekļus. Ir pareizāk iegādāties vienu miniatūru lūpu krāsas tūbiņu, ar kuru, ja tā nepiestāvēs, būs vieglāk šķirties bez nožēlas un „sitiena” pa naudas maku.

Neuzskati sevi par vainīgu

Pat, ja tu esi izmēģinājusi visus paraugus, izsmaržojusi visas smaržas un atņēmi pārdevējai 2 stundas viņas laika, neuzskati, ka vainas apziņas dēļ tev kaut kas noteikti ir  jānopērk. Nežēlo arī savu laiku, ja tu neko nenopirki – galu galā, tu ieguvi kaut kādu pieredzi. Un negatīva pieredze, kā zināms, arī ir pieredze.

Nepērc lielus kosmētikas iepakojumus

Vienas lielas acu ēnu bundžiņas vietā labāk iegādāties miniatūru, vairāku ēnu komplektu. Viena vai divas ēnas ātri var apnikt un cik tad acu ēnu savā dzīvē sieviete ir izlietojusi līdz pašam galam? Bet, pērkot miniatūru komplektu, tu par vienu un to pašu cenu iegūsi vairākas ēnas. Pareizi izvēlēta acu ēnu palete iekļauj sevī visus toņus, kas nepieciešami konkrēta tēla radīšanai.

Kā pirkt komplektus

 • Meklē komplektus, kas satur ēnas, vaigu sārtumu, lūpu krāsu vienā tonī vai tuvus vienai krāsu gammai.
 • Izvēlies kosmētiku atbilstošu tavas sejas tonim – aukstajam vai siltajam. Sievietēm ar aukstu sejas toni piestāvēs rozā, violeti, pelēki un gaiši zili toņi, bet sievietēm, kuru sejas tonis ir silts, jāizmanto persiku, zeltītu, bronzas vai zaļu krāsu gammu. Ja neesi par savu sejas toni pārliecināta – neitrālie rozā, bēšā, brūnie, baltie toņi izglābs tevi jebkurā situācijā un piestāvēs praktiski jebkuram tērpam.
 • Labāk, ja komplektam klāt ir arī aplikatori. Protams, mājas apstākļos vispareizāk kosmētiku uzklāt ar savām, jau pārbaudītajām otiņām, toties, esot ceļā, ir labi, ja pa rokai vienmēr ir mini-aplikatori.

ka-izveleties-kosmetikuVēl viens ieteikums. Mūsdienās bieži vien tiek organizētas dekoratīvās vai kopjošās kosmētikas prezentācijas. Bieži vien ērtības labad, tās tiek speciāli organizētas šauram dalībnieču lokam. Šaura loka prezentācijas visbiežāk rīko tiešās pārdošanas kompānijas.

Ja tu meklē sev jaunu dekoratīvo vai kopjošo kosmētiku, izmanto tieši šādus pasākumus. Tur tev būs iespēja ne tikai redzēt, dzirdēt un pataustīt, bet arī uzklāt, konstatēt vai patīk un kā dāvanu saņemt dažus kosmētikas paraudziņus.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodien ieviesīsim kārtību mūsu kosmētikas maciņos. Interesanti, kas mums tur darās? Kosmētiskajam maciņam jāizskatās tā, lai to nebūtu kauns parā ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Iestājoties ziemai, mēs sajūtam, ka āda mainās. Un ne uz labo pusi...Daudzām pat gribās saukt SOS un pat tonālie krēmi vairs nelīdz... Izrādās, i ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata