Stilīgs 2012.gada aksesuārs – matu lociņš

Sandra-BulokaĪstena modes dāma savu tēlu veido, sākot no tērpa un beidzot ar it kā nenozīmīgajiem sīkumiem. Lai gan… šīs sievietes sapratnē sīkumi un nesvarīgas detaļas nepastāv, jo jebkura detaļa spēj tēlu gan apvienot vienā veselā, gan pārvērst putekļos jebkurus neatkārtojama un moderna stila radīšanas centienus.

Vieni no šādiem „sīkumiem” ir aksesuāri. Un viens no tiem ir matu lociņš, kas savu funkcionalitāti zaudēja jau sen, toties kļuva par interesantu un pievilcīgu frizūras papildinājumu.

Arī 2012.gadā matu lociņi savu vietu stilīgo aksesuāru rindā nav zaudējuši, bet Chanel, Valentino u.c. modes nami piedāvā pat jaunus šo aksesuāru modeļus.

Kādi matu lociņi ir modē 2012.gadā? Fakts ir tas, ka te nepastāv stingri standarti, kā tas ir apģērba un apavu izvēlē.

Klasiskā stila cienītājām ideāls risinājums būs tradicionālie tievie matu lociņi, kas brīnišķīgi akcentē jaunības šarmu un sievišķīgu trauslumu. Ja mati ir gari, rotaļīgi un romantiski izskatīsies, ja tie tiks saņemti ar elegantu, smalku lociņu, kas papildināts ar nelielu bantīti.

matu_locini (3)matu_locini (5)matu_locini (6)matu_locini (19)

Kā brīnišķīgs papildinājuma elements lociņš būs pie šogad modernajām augstajām, uzkasītajām frizūrām, tādejādi sievietes tēlu padarot maigāku. Lociņš ļoti labi papildinās arī zirgasti, nelielu matu astīti un franču bizi.

matu_locini (2)matu_locini (4)matu_locini (8)matu_locini (16)matu_locini (17)Natalie Portman, Academy Award Best Actress nominee for her work in "Closer," arrives at the 77th Annual Academy Awards at the Kodak Theatre in Hollywood, CA on Sunday, February 27, 2005. HO/AMPAS

matu_locini (12)Stilīgs un dārgs svētku variants būs matu lociņš ar no modes neizejošiem dārgakmeņiem, apzeltījumu un kalumu. Galvenais – precīzi noteikt, kādam gadījumam tu izvēlies šo aksesuāru.

Eksperimenti, protams, ir jauka lieta, bet, kad pastāv dress-kods, diez vai tie tiks novērtēti. Savukārt, ja tu gatavojies doties uz meiteņu ballīti, noteikti vari sameklēt kaut ko jautru – tā tu uzlabosi garastāvokli ne tikai sev, bet arī savām draudzenēm.

Gan šajā, gan pagājušajās sezonās ziedi matos bija un ir galvenais matu aksesuāru trends. Šovasar hipiju stila matu lociņus ar ziediem un spilgtas krāsas vainadziņus var arvien biežāk ieraudzīt modes skatēs un foto sesijās, uz sarkanajiem paklājiem, liela mēroga festivālos un citās „zvaigžņu” pulcēšanās vietās.

kirstena_danstamatu_locini (3)matu_locini (4)matu_locini (14)matu_locini (18)matu_locini

Pēc Dolce&Gabbana 2012.-2013.gada rudens-ziemas modes skates populāri kļuva matu lociņi ar ziediem Sicīlijas dāmu stilā. Šo romantisko aksesuāru Kannu festivāla laikā sava tēla papildināšanai izvēlējās Kirstena Dansta.

matu_locini (7)matu_locini (9)matu_locini (10)matu_locini

Savukārt, katrai dienai slavenības izvēlas pieticīgus pinumus ar ziediem (kā River Island un Miss Selfridge).

Īpaši moderni, aktuāli un sievišķīgi šogad matu lociņi izskatīsies kā līgavu aksesuāri.

matu_locins_ligavai (3)matu_locins_ligavai (2)matu_locins_ligavai (4)matu_locins_ligavai (5)matu_locins_ligavai (7)matu_locins_ligavai (9)matu_locins_ligavai (10)matu_locins_ligavai (11)matu_locins_ligavai (13)matu_locins_ligavai (14)matu_locins_ligavai (15)matu_locins_ligavai (16)matu_locins_ligavai (17)matu_locins_ligavai (18)matu_locins_ligavai (19)matu_locins_ligavai

Līdzīgus aksesuārus var uzmeistarot arī pašrocīgi: mākslīgie ziedi ir pārdošanā dekorāciju veikalos, bet lentītes un gumijiņas – furnitūras un audumu veikalos. Izmantojot savu fantāziju un apmēram vienu stundu sava laika, tu vari pagatavot modernu matu lociņu, kas ideāli iederas tieši tavā garderobē un atbilst tavai gaumei, vecumam un tavam stilam. Ne gluži katrai piestāvēs matu lociņš un ne tuvu ne katrai mūsu vecuma dāmai tas der, bet vecumā līdz un ap  40 tos varētu izmantot daudzas sievietes.

Lai gūtu iedvesmu un lielāku drosmi mūsu vecumā, iesaku noskatīties šo nelielo, divu minūšu video-pārskatu (krievu val.) – par matu lociņiem un par to, kā tos pareizāk izvēlēties un nēsāt.

Moderni un stilīgi aksesuāri – matu lociņi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • 2012.gada kāzu sezona līgavām ir sagatavojusi daudzus interesantus kāzu frizūru variantus. Pie galvenajiem trendiem šai gadā var attiecināt pinum ...

 

Tags: , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata