Uzzini par to, kas ar Tevi notiek sapņos!

 

sapni_lidotVarbūt tu vēl nezini, bet jau šovakar mēs tiekamies īpaši sievietēm ļoti interesantas tēmas vebinārā „SAPŅI – TAVAS ZEMAPZIŅAS VALODA. Par sapņu vēstījumiem un par to, kā tos izmantot savā labā.” Un visām dalībniecēm bija interesants lūgums, pirms vebināra sūtīt mums savus sapņus, lai vebināra vadītāja Elīna Brila tos varētu analizēt un pašā vebināra visas kopā apspriest. Un, lūk ko, par diviem sapņiem, kuru aprakstus saņēmām, saka Elīna.

Un te ir sapņi:

1. Sapnī lido (sajūtas patīkamas).

2. Dažreiz kādā situācijā esmu kaila vai pusapģērbta (neērtības sajūta,apmulsusi).

Sapni par spēju pacelties „spārnos” jeb lidošanu dzīvē kaut reizi redzējis ikviens. Visbiežāk to pavada patīkama sajūta, tāds kā pozitīvs satraukums vai pilnīga atslābināšanās un laimes sajūta.

Laika gaitā dažādas psiholoģijas jomas teorijas to interpretējušas atšķirīgi. Piemēram, psihoanalīzes tēvs Z.Freids lidošanu sapņos saistīja ar seksualitāti, argumentējot, ka lidojot piedzīvotā sajūta ir salīdzināma ar dzimumbaudu.

Tomēr psiholoģiskajā konsultēšanā mēs pievēršam uzmanību galvenokārt tam, kā klients jūtas sapnī un kā šo sajūtu varam saistīt ar klienta aktuālajiem dzīves notikumiem. Tāpēc tipiskā gadījumā diemžēl sapņa interpretācija norāda uz to, ka lidojums sapnī vēsta par brīvības sajūtu, kuras trūkst reālajā dzīvē. Piemēram, ja klients ir sarežģītā dzīves situācijā vai atrodas tajā jau ilgāku laiku, zemapziņa viņam piedāvā iespēju būt brīvam caur sapni – paceļoties „spārnos”.

Vai arī nepārprotami norāda, ka sapnis diemžēl ir vienīgā vieta, kur cilvēks piešķir sev tiesības justies brīvi. Praksē esmu saskārusies ar gadījumiem, kad klienti šāda veida sapņus redz mokošās attiecībās, ilgstoša stresa apstākļos darbā, ilgstoši kopjot slimnieku un tamlīdzīgās situācijās, kur klienta paša vēlmes un vajadzības ir grūti vai neiespējami realizēt.

Parasti klients pats sava sapņa skaidrojumu sāk ar vārdiem „Vismaz sapnī es jūtos brīvs no tā visa…” Vienlaikus sapnis par lidošanu var būt vienkāršs norādījums uz to, ka šādā veidā klients atbrīvojas no paša uzspiestiem ierobežojumiem, priekšstatiem vai negatīvām pārliecībām.

Savukārt kailums publiskā vietā, kas sapņos arī piemeklē gandrīz ikvienu, tipiskā gadījumā skaidrojams ar cilvēka pašapziņas vai ievainojamības līmeni – kā tas būs, ja visi meness_2ieraudzīs, kāds es patiesībā esmu? Varbūt dzīvē esmu kādam atklājies vairāk, nekā pats to būtu vēlējies?

Par šāda veida sapņu interpretāciju vairāk runāsim šovakar,

12.februārī plkst.20.00  Buduars.lv vebinārā.

Ienāc un uzzini vairāk par to, kas ar Tevi notiek sapņos!

Uz tikšanos vebinārā,

Sarmīte un Elīna

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata