Unikāls laimīgas ģimenes noslēpums

laimigas_gimenes_noslepums (3)Man ir ļoti paveicies – ar katru dienu vairāk iegūstu draugus no draugiem.lv. Sievietes mani atrod, uzrunā, piedāvā palīdzību vai atbalstu, „pasviež” idejas.

Pirms dažām dienām „draugos” man uzrakstīja Dace. Ar Daci esam pazīstamas jau kādu laiciņu, lai gan tā arī neesam atradušas iespēju satikties. Bet tas ir mūsu plānos! Dacei ir savi sapņi, idejas un man liekas, ka mēs tos spēsim pat apvienot.

Zemāk redzamo publikāciju Dace atrada krievu interneta ārēs un tā noteikti iederas mūsu bloga tematikā. Un tātad – vēl viens laimīgas ģimenes noslēpums.

Pārāk daudz laulību beidzas ar šķiršanos. Bet laulātie no ASV (Nebraskas štats, Frīmonta) jau 65 gadus uztur savas attiecības ļoti interesantā veidā. „Viņi viens otram ir ļoti līdzīgi” – šī frāze ļoti labi raksturo Švanke ģimeni.

Nav universālas ilgas un laimīgas laulības receptes, bet Melam un Džojai Švanke (Mel and Joey Schwanke) svarīga viņu ģimenes laimes atslēdziņa slēpjas viņu garderobē.

Švanke pāris jau ir precējies 64 gadus un pēdējo 35 gadu laikā viņi ģērbjas tērpos ar līdzīgu vai vienādu rakstu – Mela kaklasaite vienmēr ir Džojas kleitas krāsā.

Unikāls laimīgas ģimenes noslēpums

Video redzamās Intervijas tulkojums:

Mels Švanke: „Mēs nekad neizejam no mājas bez kopīgas detaļas apģērbā”.

Viņu garderobē ir 146 savstarpēji saskaņoti komplekti. Viņi to dara jau tik sen, ka paši neatceras, kad tas sākās.

laimigas_gimenes_noslepums (2)

Džoja Švanke: „Man liekas, šī tradīcija sākās pirms mūsu 1976.gada atvaļinājuma…”

Mels Švanke: „Ak, Dievs, 1976.gads… Nē, es pat neatceros, kas mēs sākām piemeklēt viens otram līdzīgu apģērbu”.

Tagad laulātie katru rītu tērē dažas liekas minūtes, lai izvēlētos piemērotu komplektu. 86-gadīgais Mels un 81-gadīgā Džoja vienmēr tam atrod laiku.

laimigas_gimenes_noslepums (6)laimigas_gimenes_noslepums (9)laimigas_gimenes_noslepums (4)

Džoja Švanke: „Dažreiz grūti atrast piemērotu kaklasaiti”.

Mels Švanke: „Katru dienu mana kaklasaite piestāv viņas kleitai”.

Iespējams, Jūs pievērsāt uzmanību bieži sastopamajam kopējam rakstu sižetam – ziediem. Tas nav nejauši: jau vairāk kā 60 gadus Švanke ģimenes īpašumā ir ziedu veikals, ko viņi mantoja no vecākiem. Džojas senči to atvēra 1896.gadā.

laimigas_gimenes_noslepums (8)

Džoja Švanke: „Tas ir vecākais bizness Frīmontā un visu šo laiku tas pieder vienai un tai pašai ģimenei”.

Džoja Švanke: „Viens no viņa mīļākajiem krekliem – viss vienos ziedos”.

Tomēr laulātie atzīst, ka bez apģērba viņiem ir vēl viens laimīgas ģimenes noslēpums.

Džoja Švanke: „Jau pašā sākumā mēs uzreiz nolēmām: Mels būs galvenais no plkst. 8:00 līdz 17:00, bet es – no 17:00 līdz 8:00 nākamajā rītā”.

laimigas_gimenes_noslepums (5)Mels Švanke: „Es ļoti reti viņai iebilstu, bet pat šajos momentos es viņu atzīstu kā galveno”.

Džoja Švanke: „Šo mēs bijām ģērbuši uz zelta kāzām. Redzat – zelta šuvums.”

Šai ģimenei ir liela garderobe. Viņi speciāli to ieplānoja savas mājas projektā. Mels saka, ka tas gods izvēlēties nākamās dienas garderobi vienmēr pieder Džojai.

Avots: matrony.ru

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Ja tu šobrīd atrodies darbā pie datorgalda vai pie jebkāda cita darba galda, varbūt tu esi mājās un veic monotonu darbu virtuvē vai adi vai šuj ut ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata