Kā atrast darbu, ja tev pāri 40

atrast darbu Ak, stereotipi…kas mums liek tajos ieslīgt tik dziļi? TIK dziļi, ka tie pat traucē mums dzīvot, attīstīties un sasniegt vēl vairāk…

Daudzas sievietes ir pārliecinātas – ja vecums ir virs 40, tad nav jēgas cerēt uz veiksmīgām pārmaiņām dzīvē un starp šiem pašiem stereotipiem pastāv arī uzskats,ka nav jēgas meklēt jaunu darba vietu… Jā, daudzos sludinājumos par darba vietas vakancēm ir tiešā tekstā minēts vecuma ierobežojums. Bet, lūk, daži ieteikumi, kuri var izrādīties ļoti vērtīgi, lai sasniegtu TEV vēlamo rezultātu…

1. Ja tu jūti, ka darba vietā var notikt darba vietu samazināšana vai kādas citas, tev nelabvēlīgas pārmaiņas, sāc jaunas vakances meklējumus laicīgi, negaidi dienu, kad tu faktiski zaudē darbu.

2. Centies nezaudēt savas uzkrātās iemaņas, zināšanas, meklē iespējas tās vienmēr papildināt un atjaunot . Īpaši ātri aizmirstas zināšanas darbā ar datoru, programmām. Ja tu uz ilgu laiku esi spiesta pamest darbu pie datora, centies, tomēr, pāris reizes nedēļā pie tā padarboties mājas apstākļos.

3. Izvieto savas anketas visos populārajos darbā iekārtošanas saitos internetā.

4. Iemācies pareizi un pilnīgi aizpildīt savu darba anketu, CV. Būtu labi, ja tev būtu iespēja savā ekipējumā iegūt atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem. Nekādā gadījumā neuzrādi par sevi nepatiesu informāciju!

5. NOTEIKTI izskati iespēju uzsākt savu, personīgo biznesu. Īpašu uzmanību iesaku pievērst iespējai uzsākt savu biznesu ar kādu no tīkla mārketinga industrijas kompānijām. Šobrīd to ir daudz, ne visas ir derīgas tev, ne visas atbildīs tavām interesēm, tāpēc esi uzmanīga tās meklējot un analizējot.

6. Izmanto savu tuvinieku, draugu, paziņu pieredzi un palīdzību. Nav nekā peļama tajā, ja uz atbrīvojušos vakanci tavas draudzenes darba vietā, viņa rekomendēs tevi. darba intervija

7. Veca, bet pārbaudīta metode – regulāri pēti avīžu sludinājumus.

8. Pastāvīgi analizē situāciju darba tirgū, pēti visvairāk pieprasītās vakances. Ja būs nepieciešams, esi gatava mācīties un papildināt savas zināšanas vai prasmes, lai paaugstinātu savu kvalifikāciju.

9. Nekautrējies savu kandidatūru piedāvāt arī tad, ja tu neiekļaujies sludinājumā pieprasītajos ierobežojumos: piemēram , ja ir norādīts vecums līdz 35 gadiem, bet tev ir jau 43. Iespējams, iepazīstoties ar tavu CV, ar tevi personīgi, ievērojot tavu kompetenci un pieredzi konkrētā darba sfērā, darba devējs būs tendēts pieņemt darbā tieši tavu kandidatūru. Tikšanās laikā centies izskatīties dabiska, lietišķa, dzīvespriecīga un enerģiska.

Tava dzīves pieredze ir tavs trumpis, tad padari to par tādu!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata