Izvirzām mērķi – iegūt slaidākas ķermeņa aprises

 

ka_motivet_seviNu ko, ir laikam īstais laiks sākt domāt (bez stresa un liekas steigas) par to, kā mēs izskatīsimies jau nākamajā pavasara-vasaras sezonā… Jo, lai mēs iegūtu spoguļattēlu tādu, kādu vēlamies, labāk pie tā sākt “piestrādāt” jau pirms Ziemassvētku un Jaunā gada  galdiem Smaidiņš.

Tāpēc esam priecīgas paziņot, ka Buduars.lv ir uzsācis sadarbību ar ļooooti daudzām Latvijas sievietēm pazīstamo uztura speciālisti, veselīga dzīvesveida konsultanti Ingu Pūci.

Labā ziņa ir tā, ka jums nekur, dāmas, nav jādodas, ir vienkārši jāpiesakās caur mūsu pasākumu afišu uz katru nākamo Ingas Pūces vadīto vebināru un tajā vakarā, kad notiek šī tikšanās, ir jāatrodas pie sava vai jebkura cita datora. Ja tieši tajā vakarā jūs būt pie datora nevarat, nekas – vebināra ierakstu varēsiet iegādāties pēc tam, sameklējot to šajā notikušo vebināru ierakstu afišā.

Bet… kā vienmēr – daudz interesantāk un vērtīgāk piedalīties šādās tikšanās reizēs pašai, jo ne vienmēr ir tik brīnišķīga iespēja uzdot interesējošos jautājumus speciālistiem un tūlīt pat arī saņemt atbildes.

Lai vairāk saprastu par ko ies runa, lai tuvāk iepazītos ar pašu vebināra vadītāju, nesen bijām noorganizējušas bezmaksas vebināru-iepazīšanos.

To vari noskatīties nospiežot uz šīs saites >>>>.

Ingas_Puces_vebinars

Savukārt, ja ir vēlēšanās iepazīties ar Ingas Pūces domām par ēdienu gatavošanu un iegūt vēl plašāku informāciju par tēmu TAUKI, noskaties vēl arī šo jauko raidījumu, kur paralēli noderīgām sarunām, varam sekot līdzi tam, kā tiek gatavots vieglais tītara burgeris.

Bet pati svarīgākā informācija ir šī: nākamā tikšanās jeb vebinārs ar Ingu Pūci, kas būs ļoti svarīgs ievads visai tēmai, ko risināsim visas šīs ziemas laikā, notiks 17.decembrī plkst.20:00 un tāpēc, ja šajā vakarā būsi mājās un, ja šī tēma interesē arī tevi, piesakies un būsim kopā!

Vairāk uzzināt par vebināru un pieteikties var šeit >>>.

Uz tikšanos vebinārā,

Aija & Sarmīte

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata