Evelīnas Hromčenko stilīgas garderobes veidošanas padomi – 2.daļa

 

evelina_hromcenko (5)Šodien turpinām iepazīties ar Evelīnas Hromčenko stilīgas un gaumīgas garderobes veidošanas ieteikumiem.

„Esmu ievērojusi, ka iegādājoties aksesuārus, ļoti bieži sievietes par pāris sezonām „nokavē” – ar domu: „sen jau gribējās kā Mašai, un beidzot varu sev atļauties!” Bet uz to laiku, kad sapnis ir realizēts, par nelaimi, iekārojamo kurpju vai zābaku fasons ir kļuvis neaktuāls.”

„Ir vēl vienas psiholoģiskas lamatas: „Nu jā, ne pašas skaistākās, toties ērtas!” Nu kas tā par lietu, sakiet man? Kas Jūs iemīlēs, ja Jūs pašas tik ļoti sevi nemīlat? Pilni veikali ar moderniem, ļoti ērtiem un jebkurai gaumei un maka biezumam atbilstošiem apaviem – tikai neslinkojiet tērēt laiku SAVA apavu pāra izvēlei! Un ņemiet vērā: palūkojoties uz sievietes apaviem, par sievieti var spriest ļoti daudz!”

Ar kādām savas garderobes mantām būtu jāšķiras bez nožēlas?

Es gribētu lūgt sievietes nenēsāt apavus ar plānām zolēm un uz augšu uzliektiem purngaliem – kā vecim Hotabičam. Tas ir absolūti nemoderni un pat bīstami: apavu purngali var aizķerties aiz asfalta.

evelina_hromcenko (3)evelina_hromcenko (8)evelina_hromcenko (12)evelina_hromcenko (16)

Esiet uzmanīgas arī ar visādiem spīguļojošiem akmentiņiem: izstrādājumi ar līdzīgiem rotājumiem var izskatīties gaumīgi tikai tad, ja tas ir pieredzējušu dizaineru darbs – piemēram, Lanvin’s Alber Elbaz vai Vanessa Seward darbi priekš Azzaro. Bet tas tiešām ir dārgi. Bet lētas mantas, kas rotātas ar lētiem akmentiņiem vai spīguļiem, kā likums izskatās izaicinoši vulgāri.

azzaro-sominasLanvin’s Alber Elbaz_apavi

Neticiet manikīrēm – tas, ko viņas sauc par „nagu dizainu”, ir absolūti nemoderni un absolūti bezgaumīgi. Lai vai cik šī procedūra nemaksātu un, lai vai ko uz Jūsu nagiem neattēlotu, manikīrs, kas puķains vai ar akmentiņiem ir bezgaumības apliecinājums.

evelina khromchenko3evelina_hromcenko (2)evelina_hromcenko (4)evelina_hromcenko (6)

Jā, un vēl! Nav vērts tērēt naudu uz džinsiem ar izšuvumiem, spīguļiem, mežģīnēm un citiem rotājumiem – ir absolūti gana ar daudz pieejamākiem gludiem, bet figūru korektējošiem džinsiem.

evelina_hromcenko_dzinsosevelina_hromcenko (11)

Ko Jūs darāt ar mantām, kas vairs nav modernas?

Manā garderobē grūti atrast mantas, kuras vairs nav modernas, tāpēc, ka es dodu priekšroku klasiskajai bāzei. Nemīlu tērēt naudu bezjēdzīgi, tāpēc izvēlos mantas, kuras man kalpos ilgi. Pirms es pērku jaunu apģērbu, domāju, ar ko es to nēsāšu. Visām slavenajām modes dāmām skapī atrodas kaut kas no pagājušajām kolekcijām. Nav jākautrējas atdot mantas, ja Jūsu skapī tās nav iederējušās. Ar mantām jāšķiras viegli.

evelina_hromcenko (13)evelina_hromcenko (15)

Kā panākt, lai neizskatītos vulgāri?

Atbilde uz Jūsu jautājumu varētu būt apjomīga, kā vesela grāmata. Bet, ja īsi, tad izmetiet laukā: džinsus ar vizuļiem, apģērbu, kas atkailina vēderu, rozā jaciņas, apavus ar garu un šauru purngalu, lakādas botfordus komplektā ar tīkliņzeķēm, jostas ar lielām sprādzēm, krekliņus ar muļķīgiem kaķēniem, kašmira džemperēnus ar kažokādas apdari, lureksu, nagu dizainu un perlamutru.

evelina_hromcenko (17)evelina_hromcenkoEvelina_Khromchenkoevelina_hromcenko (14)

Savu imidžu Evelīna rada pati: „Es vienkārši „velku laukā” visu to, ko man devis Dievs. Mans tēls mainās tikai tamdēļ, ka es augu – gan vecuma ziņā, gan pieredzes ziņā”.

evelina_hromcenko (10)evelina_hromcenko (7)

Evelīna ir pārliecināta blondīne un eksperiments Evelīna-brunete ilga ne vairāk kā divas nedēļas. Hromčenko make-up ir dabīgais: matēts beztoņa pūderis, miesas krāsas vai maigi rozā toņu lūpu krāsa, pavisam nedaudz karameļtoņa vaigu sārtuma un seja ir ideāla.

Evelīna Hromčenko nenogurst atkārtot: „Mode nav spalvas un akmeņi, mode ir tad, kadevelina_hromcenko svārki labi pieguļ, kad bikses vizuāli pagarina kājas. Kad sieviete paņem rokās jaunu somiņu – un viņas dzīve ir mainījusies! Kad sieviete nopērk sev kurpes par naudu, ko krājusi „melnām dienām” un melnās dienas viņas dzīvē nekad nepienāk!

Šai koordinātu sistēmā jauna kleita ir pats labākais psihoanalītiķis un antidepresants”.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

P.s. Foto avoti: intermoda.ru, secondstreet.ru, zimbio.com

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 •   Slavēšanas dziesma: “Šeit esmu Tevi pielūgt…”

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata