E-veikals katrai māmiņai, saimniecei, sievai…un vienkārši sievietei

akcija1

 

faberlic_registracija

9 IEMESLI, KĀPĒC ES REĢISTRĒJOS ŠAJĀ E-VEIKALĀ?

Es to izdarīju, liekas decembra sākumā, tātad pirms 3,5 mēnešiem. Tobrīd man mājās beidzās vai tuvojās beigām vairāki mājas uzkopšanas līdzekļi, tai skaitā veļas pulveris, trauku un citu virsmu mazgājamie līdzekļi, šampūns, zobu pasta utt. … un tad es atcerējos, ka jau vairākus gadus atpakaļ es biju zinājusi, ka bija kaut kāda firma… zināju, ka laba firma, kurā tiešām bija labi mājas kopšanas un citi saimniecības līdzekļi. Bet piemirsu tās nosaukumu…

Un burtiski pēc pāris dienām šīs firmas e-veikals  “uzpeldēja” mana datora ekrānā. Es biju sajūsmā un uzreiz sapratu, ka tā ir TĀ firma! Un re kā… man prātā pat nebija ienācis, ka pa šiem gadiem šī kompānija nav stāvējusi uz vietas un tās katalogā jau ir apmēram 5000 preču! Kā kārtīgā lielveikalā!

faberlic-otzyv-12657846h7-534x462

1. Pirmais iemesls, kāpēc es uzreiz reģistrējos: man bija vajadzīgas jaunas preces, bet es gribēju tiešām pamatoti (nevis pliku reklāmu cildinātas) kvalitatīvas, efektīvas un par man pieņemamu cenu.

2. Tiklīdz es šajā e-veikalā iereģistrējos, jau ar pašu pirmo pirkumu es saņēmu vēl labāku cenu – 20% atlaidi no tā jau zemām cenām! Fantastiski!

3. Izrādās, ka šajā e-veikalā ir ne tikai Vācijā ražoti tīrīšanas līdzekļi un veļas pulveri, bet arī īpaša skābekļa kosmētika, ļoti kvalitatīva kopjošā kosmētika dažādām vecuma kategorijām, burvīgi, pasaulslavenu parfimēru radīti aromāti, cenu ziņā ļoti pieņemama, stilīga, sezonas modes tendencēm atbilstoša, kvalitatīva un plaša dekoratīvās kosmētikas izvēle, konkrētā sezonā modernas apģērbu līnijas jaunām un ne tik jaunām, slaidām un ne tik slaidām sievietēm, vīriešiem, pusaudžiem, bērniem  un zīdaiņiem, skaista apakšveļa un ļoti kvalitatīvas zeķubikses! Bet cik patīkamas cenas! Smaidiņš

4. Vēl intriģējošs un mums, sievietēm ļoti interesants šī veikala piedāvājums – ar katru jauno katalogu produkcijas sortiments nepārtraukti paplašinās un modernizējas!

RU_image_1 (17)

5. Jau no pirmā reģistrēšanās brīža jūs vienmēr uzzināsiet par akcijām, loterijām, īpašiem, tikai mums, pašapkalpošanās klientiem domātiem piedāvājumiem, ar kuriem varam ietaupīt vēl vairāk!

6. Un vēl! Pēc katra pirkuma mūsu virtuālajā maciņā uzkrājas punkti, pret kuriem jau nākamajā katalogā varam izvēlēties sev dāvanas – pilnīgi par velti! Un tās nemaz nav niecīgas dāvanas…

7. Ja preci gribēsiet pasūtīt 8 katalogus pēc kārtas, katrā nākamajā katalogā saņemsiet preču hītu komplektus par maksimāli zemām cenām – cenas atkarīgas no veiktā pasūtījuma summas.

IMG_0560

8. Mīļās dāmas! Mums nebūs vairāk  jākreņķējas par to, ar ko iepriecināt savus mīļos, radus, bērnus, vīriešus, draugus, kolēģus… – gatavi, skaisti komplekti no kataloga, vai mūsu pašu veidotas kosmētikas vai citas produkcijas kombinācijas kļūs par patīkamu un tiešām noderīgu dāvanu ikvienam!

9. Daudzas no  jums mani pazīst un zina, ka tikai tad, kad esmu izmēģinājusi produkciju vai to, ko drošu sirdi gribētu piedāvāt jums,  un tikai tad, kad esmu pārliecinājusies, ka tas tiešām ir labs piedāvājums, es to iesaku arī jums.

Un šis ir tas gadījums. Es ar drošu sirdi  un pārliecību iesaku reģistrēties šai e-katalogā arī jums, meitenes, to iesaku arī maniem tuviniekiem, draudzenēm un jebkurai sievietei, kurai ir svarīgi sev, saviem mīļajiem un mājai iegādāties tiešām labas, veselībai drošas un efektīvas preces.

Reģistrējieties e-veikalā >>>>> 

JO:

1) No 19. marta līdz 8. aprīlim reģistrējoties e-veikalā, iegūsi atlaidi sākot no 20% visiem produktiem.

2) Līdz 8. aprīlim veicot un apmaksājot pasūtījumu vismaz 21,99 €** vērtībā (kataloga cenās), no 9. līdz 29. aprīlim veicot pasūtījumu nākamajā katalogā, saņemsi kopā ar kārtējo pasūtījumu dāvanu – mājas kosmētikas komplektu*!

ŠAJĀ DĀVANU KOMPLEKTĀ IETILPS:

 • universāls, koncentrēts veļas pulveris mini iepakojumā,
 • kondicionieris-balzams veļai ar kopjošām sastāvdaļām,
 • mitrās salvetes traipu izņemšanai (viens no 2017.gada TOP produktiem Latvijā),
 • izsmidzināms antistatiskais līdzeklis tekstilizstrādājumiem ar ziedu aromātu.

image

Kad to izdarīsi, starp citu, Tu vari arī pieteikties mūsu Facebook grupiņā „SIEVIETE SEV UN MĀJAI” – tur katru dienu pastāstu par jaunām akcijām, loterijām kārtējā katalogā, par jauniem produktiem, savu pieredzi un to, kas jau izmēģināts.

Un vēl. Ja kataloga nav uz rokām (papīra formāta katalogu jūs varēsiet pievienot jau pie pirmā pirkuma), man ļoti patīk šķirstīt tā saucamos flash katalogus. Šobrīd spēkā esošo katalogu vari lejupielādēt šeit >>>>>>>> vai arī, nospiežot zemāk redzamo zaļo reģistrēšanās pogu, to atrast atvērtās lapas augšējā labajā stūrī.

faberlic_registracija

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Meitenes, rudens atlaides ir klāt! Šī ziņa ir visām, visām – gan tām, kuras JAU ir šī e-veikala īpašnieces (ja tā var teikt), gan tās, kuras vēl ...

 • Ļoti daudzas mūsu lasītājas ar rakstnieku Svetlanas Jermakovas un Leonīda Žarova e-grāmatām jau ir iepazinušās sen un es zinu – daudzas no jum ...

 • Daba jau līksmo, viss zied, bet dvēsele priecājas. Un kāds garastāvoklis ir Tavai garderobei? Jau "zied" pavasara noskaņās, vai joprojām vēl atr ...

 • Daudzām no mums noteikti garderobē ir arī zilā krāsa. Un vismaz dažām no jums noteikti ir jautājums – kādas krāsu kombinācijas ar šo krāsu var v ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata